Ордабасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 55/1 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 ақпандағы № 57/1 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 6 наурызда № 5470 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Ордабасы аудандық мәслихатының 28 қаңтар 2020 жылғы № 56/1 "Ордабасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 54/1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5389 тіркелген шешіміне сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 55/1 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5342 тіркелген және 2019 жылдың 31 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Бадам ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 209 285 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер –9 543 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –250 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 199 492 мың теңге;
2) шығындар – 210 262 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -977 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 977 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 977 мың теңге.".
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Бөген ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 70 558 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 893 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 100 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 55/1 "О бюджетах сельских округов на 2020-2022 годы
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 28 февраля 2020 года № 57/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 6 марта 2020 года № 5470
В соответствии статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Ордабасинского районного маслихата от 28 января 2020 года № 56/1 "О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 54/1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5389, Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 55/1 "О бюджетах сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5342, в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в эталонном виде 31 декабря 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бадам на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 209 285 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –9 543 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 199 492 тысяч тенге;
2) затраты –210 262 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -977 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 977 тысяч тенге;
поступление займов -0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 977 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Бугунь на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 558 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –893 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 262 мың теңге.".
15 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"15. Төрткөл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 167 427 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер –4 679 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 430 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 162 318 мың теңге;
2) шығындар – 169 951 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 524 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 524 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу -0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 524 мың теңге.".
17 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Шұбар ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 80 916 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер –2 289 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 250 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 78 377 мың теңге;
2) шығындар – 88 416 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 500 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 500 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу -0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 500 мың теңге.".
19 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"19. Шұбарсу ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 50 107 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер –15 341 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 500 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 34 266 мың теңге;
2) шығындар –58 459 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 4 262 тысяч тенге.".
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Утвердить бюджет сельского округа Торткуль на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 167 427 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –4 679 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 430 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –162 318 тысяч тенге;
2) затраты –169 951 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 524тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 524 тысяч тенге;
поступление займов -0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 524 тысяч тенге.".
пункт 17 изложить в следующей редакции:
"17. Утвердить бюджет сельского округа Шубар на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 80 916 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –2 289 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –78 377 тысяч тенге;
2) затраты –88 416 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 500 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 500 тысяч тенге;
поступление займов -0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 7 500 тысяч тенге.".
пункт 19 изложить в следующей редакции:
"19. Утвердить бюджет сельского округа Шубарсу на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 107 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –15 341 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 500 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –34 266 тысяч тенге;
2) затраты –58 459 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 352 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 352 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу -0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –8 352 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 қосымшалары осы шешімінің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ордабасы ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 352 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 352 тысяч тенге;
поступление займов -0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 8 352 тысяч тенге.".
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2 Государственному учреждению "Аппарат Ордабасинского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 436
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 436
3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профицит)
-670
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (Профицитін пайдалану)
670
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
670
8
Бюджет қаражатыны қалдықтарының қозғалысы
670
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
670
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
670
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
28 ақпандағы № 57 шешіміне
3-қосымша
2020 жылға арналған Бөржар ауыл округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
2 436
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
2 436
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
Приобретение финансовых активов
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
-670
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
670
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Поступления займов
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
Погашение займов
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Используемые остатки бюджетных средств
670
8
Используемые остатки бюджетных средств
670
01
Используемые остатки бюджетных средств
670
1
Остатки бюджетных средств
670
Приложение 3 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 28 февраля
2020 года № 57
Бюджет сельского округа Боржар на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование