Ордабасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 55/1 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 71/1 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 4 желтоқсанда № 5932 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Ордабасы аудандық мәслихатының 16 қараша 2020 жылғы № 70/1 "Ордабасы ауданының мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 54/1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5903 тіркелген шешіміне сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 55/1 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5342 тіркелген, 2019 жылдың 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Бадам ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 219 815 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 41 359 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 250 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 178 206 мың теңге;
2) шығындар – 220 792 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -977 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 977 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 977 мың теңге.".
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Бөген ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 2-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 87 842 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 6 286 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 100 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 55/1 "О бюджетах сельских округов на 2020-2022 годы
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 30 ноября 2020 года № 71/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 4 декабря 2020 года № 5932
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Ордабасинского районного маслихата от 16 ноября 2020 года № 70/1 "О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 54/1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5903, Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 55/1 "О бюджетах сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5342, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 декабря 2019 года) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бадам на 2020-2022 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 219 815 тысяч тенге;
налоговые поступления – 41 359 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 178 206 тысяч тенге;
2) затраты –220 792 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -977 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 977 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 977 тысяч тенге.".
Пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Бугунь на 2020-2022 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 87 842 тысяч тенге;
налоговые поступления – 6 286 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –8 352 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 қосымшалары осы шешімінің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ордабасы ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Ордабасы ауданының мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы К. Кулсариев
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Садвахасов
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
30 қарашадағы № 71/1
шешіміне 1-қосымша
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
27 желтоқсандағы № 55/1
шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Бадам ауыл округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 8 352 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Ордабасинского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Ордабасинского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
районного маслихата К. Кулсариев
Секретарь районного маслихата Б. Садвахасов
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 30 ноября
2020 года № 71/1
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 27 декабря
2019 года № 55/1
Бюджет сельского округа Бадам на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
97 785
049
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттаға трансферттерді қайтару
97 785
3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профицит)
-977
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (Профицитін пайдалану)
977
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
977
8
Бюджет қаражатыны қалдықтарының қозғалысы
977
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
977
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
977
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
30 қарашадағы № 71/1
шешіміне 2-қосымша
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
27 желтоқсандағы № 55/1
шешіміне 4-қосымша
2020 жылға арналған Бөген ауыл округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
97 785
049
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
97 785
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
Приобретение финансовых активов
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
-977
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
977
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Поступления займов
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
Погашение займов
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Используемые остатки бюджетных средств
977
8
Используемые остатки бюджетных средств
977
01
Остатки бюджетных средств
977
1
Свободные остатки бюджетных средств
977
Приложение 2 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 30 ноября
2020 года № 71/1
Приложение 4 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 27 декабря
2019 года № 55/1
Бюджет сельского округа Бугунь на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование