2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 74/1 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 20 қаңтарда № 6031 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Ордабасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 73/1 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6001 тіркелген шешіміне сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бадам ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 65 002 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 40 252 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 250 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 24 500 мың теңге;
2) шығындар – 66 972 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 970 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 970 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 970 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 19.10.2021 № 14/1 шешiмiмен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Бөген ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 27 300 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 7 459 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 100 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 19 741 мың теңге;
2) шығындар – 27 656 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О бюджетах сельских округов на 2021-2023 годы
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 30 декабря 2020 года № 74/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 20 января 2021 года № 6031. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2021.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Ордабасинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 73/1 "О районном бюджете на 2021-2023 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6001, Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Бадам на 2021-2023 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 002 тысяч тенге:
налоговые поступления – 40 252 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 24 500 тысяч тенге;
2) затраты – 66 972 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 970 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 970 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1970 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 19.10.2021 № 14/1 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет сельского округа Бугунь на 2021-2023 годы согласно приложению 4 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 300 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 459 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 19 741 тысяч тенге;
2) затраты – 27 656 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -356 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 356 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 356 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 19.10.2021 № 14/1 шешiмiмен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2021 жылы аудандық бюджеттен Бөген ауылдық округ бюджетіне берілетін трансферттер мөлшерінің жалпы сомасы субвенциялар 13 723 мың теңге болып бекітілсін.
4. Бөржар ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 51 179 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 26 101 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 100 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 24 978 мың теңге;
2) шығындар – 51 632 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -453 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 453 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 453 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 19.10.2021 № 14/1 шешiмiмен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2021 жылы аудандық бюджеттен Бөржар ауылдық округ бюджетіне берілетін трансферттер мөлшерінің жалпы сомасы субвенциялар 8 795 мың теңге болып бекітілсін.
6. Жеңіс ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 30 553 мың теңге:
салықтық түсiмдер –3 445 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 90 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 27 018 мың теңге;
2) шығындар – 30 749 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -196 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 196 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 196 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 19.10.2021 № 14/1 шешiмiмен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

5) дефицит (профицит) бюджета – -356 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 356 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 356 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 19.10.2021 № 14/1 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Утвердить на 2021 год размер субвенций в сумме 13 723 тысяч тенге передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Бугунь.
4. Утвердить бюджет сельского округа Буржар на 2021-2023 годы согласно приложению 7 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 179 тысяч тенге:
налоговые поступления – 26 101 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 24 978 тысяч тенге;
2) затраты – 51 632 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -453 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 453 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 453 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 19.10.2021 № 14/1 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Утвердить на 2021 год размер субвенций в сумме 8 795 тысяч тенге передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Буржар.
6. Утвердить бюджет сельского округа Женис на 2021-2023 годы согласно приложению 10 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 553 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 445 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 90 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 27 018 тысяч тенге;
2) затраты – 30 749 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -196 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 196 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 196 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 19.10.2021 № 14/1 (вводится в действие с 01.01.2021).

7. 2021 жылы аудандық бюджеттен Жеңіс ауылдық округ бюджетіне берілетін трансферттер мөлшерінің жалпы сомасы субвенциялар 12 782 мың теңге болып бекітілсін.
8. Қарақұм ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 13-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 30 865 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 492 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 80 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 18 089 мың теңге;
2) шығындар – 25 293 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -118 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 118 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 118 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 19.10.2021 № 14/1 шешiмiмен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2021 жылы аудандық бюджеттен Қарақұм ауылдық округ бюджетіне берілетін трансферттер мөлшерінің жалпы сомасы субвенциялар 17 563 мың теңге болып бекітілсін.
10. Қараспан ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 175 316 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 24 140 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 60 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi –151 116 мың теңге;
2) шығындар – 175 773 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -457 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 457 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –457 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 19.10.2021 № 14/1 шешiмiмен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2021 жылы аудандық бюджеттен Қараспан ауылдық округ бюджетіне берілетін трансферттер мөлшерінің жалпы сомасы субвенциялар 17 009 мың теңге болып бекітілсін.
12. Қажымұқан ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

7. Утвердить на 2021 год размер субвенций в сумме 12 782 тысяч тенге передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Женис.
8. Утвердить бюджет сельского округа Каракум на 2021-2023 годы согласно приложению 13 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 865 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 492 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 25 293 тысяч тенге;
2) затраты – 30 983 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -118 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 118 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 118 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 19.10.2021 № 14/1 (вводится в действие с 01.01.2021).
9. Утвердить на 2021 год размер субвенций в сумме 17 563 тысяч тенге передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Каракум.
10. Утвердить бюджет сельского округа Караспан на 2021-2023 годы согласно приложению 16 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 175 316 тысяч тенге:
налоговые поступления – 24 140 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 60 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 151 116 тысяч тенге;
2) затраты – 175 773 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -457 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 457 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 457 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 19.10.2021 № 14/1 (вводится в действие с 01.01.2021).
11. Утвердить на 2021 год размер субвенций в сумме 17 009 тысяч тенге передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Караспан.
12. Утвердить бюджет сельского округа Кажымукан на 2021-2023 годы согласно приложению 19 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -847 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 847 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 847 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 19.10.2021 № 14/1 шешiмiмен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2021 жылы аудандық бюджеттен Шұбар ауылдық округ бюджетіне берілетін трансферттер мөлшерінің жалпы сомасы субвенциялар 12 512 мың теңге болып бекітілсін.
17. Шұбарсу ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 129 439 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 59 395 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 290 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсімі – 69 754 мың теңге;
2) шығындар – 131 444 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 005 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 005 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 005 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 19.10.2021 № 14/1 шешiмiмен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2021 жылы аудандық бюджеттен Шұбарсу ауылдық округ бюджетіне берілетін трансферттер мөлшерінің жалпы сомасы субвенциялар 57 065 мың теңге болып бекітілсін.
19. 2021 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелері белгіленсін.
20. "Ордабасы ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Ордабасы ауданының мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – -847 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 847 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 847 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 - в редакции решения Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 19.10.2021 № 14/1 (вводится в действие с 01.01.2021).
16. Утвердить на 2021 год размер субвенций в сумме 12 512 тысяч тенге передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Шубар.
17. Утвердить бюджет сельского округа Шубарсу на 2021-2022 годы согласно приложению 28 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 129 439 тысяч тенге:
налоговые поступления – 59 395 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 290 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 69 754 тысяч тенге;
2) затраты – 131 444 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 005 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2 005 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 005 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 - в редакции решения Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 19.10.2021 № 14/1 (вводится в действие с 01.01.2021).
18. Утвердить на 2021 год размер субвенций в сумме 57 065 тысяч тенге передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Шубарсу.
19. Установить на 2021 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в районе социального обеспечения и культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
20. Государственному учреждению "Аппарат Ордабасинского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Ордабасинского районного маслихата после его официального опубликования.

21. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы К. Кулсариев
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Садвахасов
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
30 желтоқсандағы № 74/1
шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Бадам ауыл округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 19.10.2021 № 14/1 шешiмiмен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

21. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии районного маслихата К. Кулсариев
Секретарь районного маслихата Б. Садвахасов
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 30 декабря
2020 года № 74/1
Бюджет сельского округа Бадам на 2021 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 19.10.2021 № 14/1 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 032
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 032
3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профицит)
-1 970
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (Профицитін пайдалану)
1 970
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
1 970
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
30 желтоқсандағы № 74/1
шешіміне 2-қосымша
2022 жылға арналған Бадам ауыл округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1 032
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
1 032
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
Приобретение финансовых активов
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
-1 970
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
1 970
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Поступления займов
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
Погашение займов
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
1 970
Приложение 2 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 30 декабря
2020 года № 74/1
Бюджет сельского округа Бадам на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование