Көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Ордабасы ауданы Бадам ауыл округі әкімінің 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 280 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 9 желтоқсанда № 5937 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, тиiстi аумақ халқының пікірін ескере отырып және Түркістан облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Ордабасы ауданы Бадам ауыл округі әкiмi ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бадам ауыл округіндегі атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Бадам ауылындағы атауы жоқ көшеге- Мырзашөл атауы;
2) Бадам ауылындағы атауы жоқ көшеге - Байқоныс атауы;
3) Бадам ауылындағы атауы жоқ көшеге - Ақотау атауы;
4) Бадам ауылындағы атауы жоқ көшеге - Серпін атауы;
5) Бадам ауылындағы атауы жоқ көшеге - Дәстүр атауы;
6) Бадам ауылындағы атауы жоқ көшеге - Желмая атауы;
7) Бадам ауылындағы атауы жоқ көшеге - Шаттық атауы;
8) Бадам ауылындағы атауы жоқ көшеге - Құлагер атауы;
9) Бадам ауылындағы атауы жоқ көшеге - Тәуелсіздік атауы;
10) Бадам ауылындағы атауы жоқ көшеге - Ордалы атауы;
11) Бадам ауылындағы атауы жоқ көшеге - Қайрат атауы;
12) Бадам ауылындағы атауы жоқ көшеге – Балуан шолақ атауы;
13) Бадам ауылындағы атауы жоқ көшеге - Атамұра атауы;
14) Бадам ауылындағы атауы жоқ көшеге - Құтмекен атауы;
15) Ақбұлақ ауылындағы атауы жоқ көшеге – Сұлтан Бейбарыс атауы;
16) Ақбұлақ ауылындағы атауы жоқ көшеге – Алпамыс батыр атауы;
2. "Бадам ауыл округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Ордабасы ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бадам ауыл округі әкiмiнiң орынбасары Н.Байбаховқа жүктелсiн.
4. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Бадам ауыл округі әкімі Б. Оразалиев

О присвоении наименовании улицам
Решение акима сельского округа Бадам Ордабасинского района Туркестанской области от 8 декабря 2020 года № 280. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 9 декабря 2020 года № 5937
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан с учетом мнения населения и на основании заключения ономастической комиссии при акимате Туркестанской области от 26 декабря 2019 года, аким сельского округа Бадам Ордабасинского района РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам сельского округа Бадам следующие наименования:
1) безымянной улице в селе Бадам–наименование Мырзашөл;
2) безымянной улице в селе Бадам–наименование Байқоныс;
3) безымянной улице в селе Бадам–наименование Ақотау;
4) безымянной улице в селе Бадам–наименование Серпін;
5) безымянной улице в селе Бадам –наименование Дәстүр;
6) безымянной улице в селе Бадам–наименование Желмая;
7) безымянной улице в селе Бадам–наименование Шаттық;
8) безымянной улице в селе Бадам–наименование Құлагер;
9) безымянной улице в селе Бадам–наименование Тәуелсіздік;
10) безымянной улице в селе Бадам–наименование Ордалы;
11) безымянной улице в селе Бадам–наименование Қайрат;
12) безымянной улице в селе Бадам–наименование Балуан шолақ;
13) безымянной улице в селе Бадам–наименование Атамұра;
14) безымянной улице в селе Бадам–наименование Құтмекен;
15) безымянной улице в селе Акбулак–наименование Сұлтан Бейбарыс;
16) безымянной улице в селе Акбулак–наименование Алпамыс батыр;
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Бадам" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Ордабасинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима сельского округа Бадам Н.Байбахова.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Бадам Б. Оразалиев