Көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Ордабасы ауданының Жеңіс ауыл округі әкімінің 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 8 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 1 сәуірде № 5538 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Түркістан облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Ордабасы ауданының Жеңіс ауыл округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы ауданының Жеңіс ауыл округінің Жеңіс елді мекенінің атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Жеңіс елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Түркістан атауы;
2) Жеңіс елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Бұхар жырау атауы.
2. "Жеңіс ауылы округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министірлігінің "Қазақстан Республикасының заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Ордабасы ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жеңіс ауыл округінің әкімі М. Туреев

О присвоении наименовании улицам
Решение акима сельского округа Женис Ордабасинского района Туркестанской области от 1 апреля 2020 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 1 апреля 2020 года № 5538
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения ономастической комиссии при акимате Туркестанской области от 26 декабря 2019 года, аким сельского округа Женис Ордабасинского района РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам в населенном пункте Женис сельского округа Женис Ордабасинского района следующие найменования:
1) безымянной улице населенного пункта Женис-найменование Түркістан;
2) безымянной улице населенного пункта Женис-найменование Бұхар жырау
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Женис" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистраций настоящего решение направление копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законадательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк норматиных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решение на интернет–ресурсе акимата Ордабасинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Женис М. Туреев