Отырар ауданының мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 50/235-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 тамыздағы № 57/272-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 28 тамызда № 5767 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Отырар ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар ауданының мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 50/235-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5330 тіркелген және 2019 жылы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Отырар ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 18 056 660 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 169 847 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 964 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 679 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 868 170 мың теңге;
2) шығындар 18 163 116 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 321 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 15 906 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 585 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -110 777 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 110 777 мың теңге;
қарыздар түсімі – 15 906 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 585 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 106 456 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. "Отырар ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;

О внесении изменений в решение маслихата Отрарского района от 24 декабря 2019 года № 50/235-VІ "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 25 августа 2020 года № 57/272-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 28 августа 2020 года № 5767. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Отрарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Отрарского района от 24 декабря 2019 года № 50/235-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5330 и опубликовано 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Отрарского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 056 660 тысяч тенге:
налоговые поступления –1 169 847 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 964 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 679 тысяч тенге;
поступления трансфертов –16 868 170 тысяч тенге;
2) затраты –18 163 116 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 321 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 15 906 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 585 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -110 777 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 110 777 тысяч тенге:
поступление займов – 15 906 тысяч тенге;
погашение займов – 11 585 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 106 456 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Отрарского района" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";