Отырар ауданы бойынша елді мекендердің шекараларын өзгерту туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 60/283-VI бірлескен шешiмi және Түркістан облысы Отырар ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 2 қазандағы № 197 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 6 қазанда № 5826 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 108-бабының 15-тармақтарына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Отырар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Отырар ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар ауданының жер қатынастары бөлімі мен Отырар ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімінің бірлескен ұсынысына сәйкес, шекаралары өзгертілсін:
1) Шәуілдір ауылдық округінің шекарасы осы бірлескен қаулы және шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жер көлемі 1143,54 гектар болып өзгертілсін;
2) Отырар ауылдық округінің шекарасы осы бірлескен қаулы және шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жер көлемі 13307,2 гектар болып өзгертілсін;
3) Талапты ауылдық округінің шекарасы осы бірлескен қаулы және шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жер көлемі 21715,73 гектар болып өзгертілсін;
4) Қарақоңыр ауылдық округінің шекарасы осы бірлескен қаулы және шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жер көлемі 124179,05 гектар болып өзгертілсін.
2. "Отырар ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы бірлескен қаулы мен шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бірлескен қаулы мен шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Отырар ауданының мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Отырар ауданының әкімі А. Жунисов
Отырар ауданының мәслихатының
сессиясының төрағасы Б. Байымбетов
Отырар ауданының
мәслихатының хатшысы М. Манапов
Отырар ауданының әкімдігінің

Об изменении границ населенных пунктов Отрарского района
Совместные решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 29 сентября 2020 года № 60/283-VI и постановление акимата Отырарского района Туркестанской области от 2 октября 2020 года № 197. Зарегистрированы Департаментом юстиции Туркестанской области 6 октября 2020 года № 5826
В соответствии с пунктами 15 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Отырарского района ПОСТАНОВИЛ и Отрарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы согласно совместному предложению отдела земельных отношений Отырарского района и отдела строительства, архитектуры и градостроительства Отырарского района:
1) изменить границы Шаульдерского сельского округа на земельную площадь 1143,54 гектара согласно приложению 1 к настоящему совместному постановлению и решению;
2) изменить границы Отырарского сельского округа на земельную площадь 13307,2 гектара согласно приложению 2 к настоящему совместному постановлению и решению;
3) изменить границы Талаптинского сельского округа на земельную площадь 21715,73 гектара согласно приложению 3 к настоящему совместному постановлению и решению;
4) изменить границы Караконырского сельского округа на земельную площадь 124179,05 гектара согласно приложению 4 к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Отрарского района" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет-ресурсе маслихата Отрарского района после его официального опубликования.
3. Совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Отырарского района А. Жунисов
Председатель сессии маслихата
Отрарского района Б. Байымбетов
Секретарь маслихата
Отрарского района М. Манапов
Приложение 1 к совместному постановлению
Отырарского районного акимата