Көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы Көксарай ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 18 ақпандағы № 07 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 19 ақпанда № 5432 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халық пікірін ескере отырып және Түркістан облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы қорытындысы негізінде Отырар ауданы Көксарай ауыл округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксарай ауылдық округіне қарасты елді мекендер көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Көксарай елді мекеніндегі нөмірленген № 1 көшеге-Бейбітшілік атауы;
2) Көксарай елді мекеніндегі нөмірленген № 2 көшеге-Астана атауы;
3) Көксарай елді мекеніндегі нөмірленген № 3 көшеге-Арай атауы;
4) Көксарай елді мекеніндегі нөмірленген № 4 көшеге-Гүлдала атауы;
5) Ызакөл елді мекеніндегі нөмірленген № 5 көшеге-Тәуелсіздік атауы;
6) Шеңгелді елді мекеніндегі нөмірленген № 6 көшеге-Бірлік атауы;
7) Шеңгелді елді мекеніндегі нөмірленген № 7 көшеге-Нұрлы жол атауы;
2. "Көксарай ауыл округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күнен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Отырар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды Көксарай ауыл округі әкімінің орынбасары А.М. Темірбековке жүктеймін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көксарай ауыл округінің әкімі Ә. Мәуленқұл

О присвоении наименований улицам
Решение акима сельского округа Коксарай Отрарского района Туркестанской области от 18 февраля 2020 года № 07. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 19 февраля 2020 года № 5432
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" с учетом мнения населения и на основании заключения ономастической комиссии при акимате Туркестанской области от 26 декабря 2019 года аким сельского округа Коксарай Отрарского района РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам населенных пунктов сельского округа Коксарай следующие наименования:
1) пронумерованной № 1 улице в населенном пункте Коксарай –наименование Бейбітшілік;
2) пронумерованной № 2 улице в населенном пункте Коксарай-наименование Астана;
3) пронумерованной № 3 улице в населенном пункте Коксарай-наименование Арай;
4) пронумерованной № 4 улице в населенном пункте Коксарай-наименование Гүлдала;
5) пронумерованной № 5 улице в населенном пункте Ызакол-наименование Тәуелсіздік;
6) пронумерованной № 6 улице в населенном пункте Шенгелди-наименование Бірлік;
7) пронумерованной № 7 улице в населенном пункте Шенгелди- наименование Нұрлы жол;
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Коксарай" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государстевенной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Отрарского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима сельского округа Коксарай А.М. Темірбекову.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Коксарай Ә. Мәуленқұл