Сайрам аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 51-312/VI "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 56-339/VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 15 шілдеде № 5712 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 1 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 51-316/VI "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5366 тіркелген, 2019 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
11 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Қарабұлақ ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 116 849 мың теңге;
салықтық түсімдер – 53 221 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 321 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 62 307 мың теңге;
2) шығындар – 129 346 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 497 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 497 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 497 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 16 қосымшасы осы шешімнің 16 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Сайрам аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 51-312/VI "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2020-2022 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 24 июня 2020 года № 56-339/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 15 июля 2020 года № 5712. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 51-316/VІ "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5366, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 116 849 тысяч тенге;
налоговые поступления – 53 221 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 321 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 62 307 тысяч тенге;
2) затраты – 129 346 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетное кредитование – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 12 497 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 497 тысяч тенге:
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 12 497 тысяч тенге.".
Приложение 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 16 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Сайрамского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Сайрам аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы К. Козбахов
Мәслихат хатшысы Ж. Мұсаханұлы
Сайрам аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
24 маусымдағы № 56-339/VI
шешіміне 16-қосымша
Сайрам аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
30 желтоқсандағы № 51-312/VI
шешіміне 16-қосымша
Қарабұлақ ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
І. Кірістер

1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Сайрамского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии К. Козбахов
Секретарь маслихата Ж. Мұсаханұлы
Приложение 16 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 24 июня
2020 года № 56-339/VI
Приложение 16 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 30 декабря
2019 года № 51-312/VI
Бюджет Карабулакского сельского округа на 2020 год
Категория Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
І. Доходы