Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 65-386/VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 19 қаңтарда № 6027 болып тiркелдi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Сайрам аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 64-385/VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 5991 тіркелген шешіміне сәйкес Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсукент ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 357 593 мың теңге;
салықтық түсімдер – 184 946 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 172 611 мың теңге;
2) шығындар – 375 822 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -18 229 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18 229 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18 229 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 02.12.2021 № 10-70/VII шешiмiмен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен ауылдық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2021 жылға 42 202 мың теңге.
3. Ақбұлақ ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 44 867 мың теңге;
салықтық түсімдер – 13 883 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 30 984 мың теңге;
2) шығындар – 50 141 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2021-2023 годы
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 29 декабря 2020 года № 65-386/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 19 января 2021 года № 6027
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2021.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, с пунктом 2 статьи 75, с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Сайрамского районного маслихата от 23 декабря 2020 года за № 64-385/VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5991, Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аксукентского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 357 593 тысяч тенге;
налоговые поступления – 184 946 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 36 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 172 611 тысяч тенге;
2) затраты – 375 822 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -18 229 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 229 тысяч тенге:
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 18 229 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 02.12.2021 № 10-70/VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Размер субвенций передаваемых из районного бюджета в сельский бюджет в 2021 году 42 202 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 867 тысяч тенге;
налоговые поступления – 13 883 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 30 984 тысяч тенге;
2) затраты – 50 141 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов– 0;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 23 507 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 02.12.2021 № 10-70/VII шешiмiмен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. Аудандық бюджеттен ауылдық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2021 жылға 47 801 мың теңге.
23. 2021 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде ауылдық округтер бюджетінен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер қарастырылсын.

используемые остатки бюджетных средств – 23 507 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 - в редакции решения Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 02.12.2021 № 10-70/VII (вводится в действие с 01.01.2021).
22. Размер субвенций передаваемых из районного бюджета в сельский бюджет в 2021 году 47 801 тысяч тенге.
23. Предусмотреть на 2021 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из бюджетов сельских округов, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

24. "Сайрам аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Сайрам аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

24. Государственному учреждению "Аппарат Сайрамского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Сайрамского районного маслихата после его официального опубликования.

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Қарыздар түсімі
0
Санаты Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Қарыздарды өтеу
0
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
Бюджет қаражаты қалдықтары
0
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0

5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджет
0
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Поступление займов
0
Функциональная группа Наименование
Сумма, тысяч тенге
Подфункция
Администратор бюджетных программ
Программа
Погашение займов
0
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Используемые остатки бюджетных средств
0