Сарыағаш ауданы әкімінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 97 "Сарыағаш ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкімінің 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 69 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 желтоқсанда № 5951 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 2-тармағына сәйкес Сарыағаш ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш ауданы әкімінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 97 "Сарыағаш ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4768 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 14 қарашада электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Сарыағаш ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Сарыағаш ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А.Шамбуловқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыағаш ауданының әкімі М. Отаршиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Сарыағаш аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
______________ А.Жұмасай
"__" _________ 2020 жыл
Сарыағаш ауданы әкімінің
"15" желтоқсандағы 2020 жылғы
№ 69 шешіміне қосымша
Сарыағаш ауданы әкімінің
2018 жылғы 31 қазандағы
№ 97 шешіміне қосымша
Сарыағаш ауданы бойынша сайлау учаскелерінің тізбесі
№ 611 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№28 Абылай хан атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ақжар ауылдық округі, Ақжар ауылы, Д.Қонаев көшесі, №5.
Шекаралары: Ақжар ауылы О.Тұрғанбек, М.Мамедова, Ғ.Мұратбаев, Бақтыбай ата, И.Панфилов, Балықбай ата, Жамбыл, Ешмат ата, Батырхан ата, Көктөбе, Күншуақ, Ырысты, Ықылас, Келес, Шаттық, Баянды, Мәңгілік, Игілік, Жастар, Жайлау, Ақниет, Достық, Заңғар, Қасым хан, Бәйтерек, Мойынқұм, Арал, Қызғалдақ, Алматы, Жүзімдік, Көркем көшелері толығымен.
№612 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сарыағаш аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның Ақжар ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, Ақжар ауылдық округі, Ақжар ауылы, Д.Қонаев көшесі, №15.
Шекаралары: Ақжар ауылы Береке, Бірлік, Ынтымақ, Төле би, Абай, Амангелді, Тұран, 8-наурыз, Д.Қонаев, Т.Рысқұлов, А.Байтұрсынов, Бегалы ата, Қажымұхан, О.Еспенбетов, С.Мырзахмет көшелері толығымен.
№613 сайлау учаскесі

О внесении изменения в решение акима Сарыагашского района от 31 октября 2018 года № 97 "Об образовании избирательных участков на территории Сарыагашского района"
Решение акима Сарыагашского района Туркестанской области от 15 декабря 2020 года № 69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 15 декабря 2020 года № 5951
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Сарыагашского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Сарыагашского района от 31 октября 2018 года № 97 "Об образовании избирательных участков на территории Сарыагашского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4768, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 ноября 2018 года) следующее изменение:
приложение к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Сарыагашского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Сарыагашского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района А.Шамбулова.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Сарыагашского района М. Отаршиев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Сарыагашской районной
территориальной избирательной комиссии
_______________ А.Жумасай
"__" ___________2020 года
Приложение
к решению акима
Сарыагашского района
от "15" декабря 2020 года
№ 69
Приложение
к решению акима
Сарыагашского района
№ 97 от 31июня 2018 года
Перечень избирательных участков по Сарыагашскому району
Избирательный участок № 611
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №28 имени Абылай хана" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Акжар, село Акжар, улица Д.Кунаева, №5.
Границы: cело Акжар улицы О.Турганбек, М.Мамедовой, Г.Муратбаева, Бактыбай ата, И.Панфилова, Балыкбай ата, Жамбыл, Ешмат ата, Батырхан ата Коктобе, Куншуак, Ырысты, Ыкылас, Келес, Шаттык, Баянды, Мангилик, Игилик, Жастар, Жайлау, Акниет, Достык, Зангар, Касым хан, Байтерек, Мойынкум, Арал, Кызгалдак, Алматы, Жузимдик, Коркем полностью.
Избирательный участок №612
Центр: здание Акжарского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Сарыагашский районный дом культуры" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сарыагашского района, сельский округ Акжар, село Акжар, улица Д.Кунаева, №15.
Границы: cело Акжар улицы Береке, Бирлик, Ынтымак, Толе би, Абай, Амангелди, Туран, 8-Марта, Д.Кунаева, Т.Рыскулова, А.Байтурсынова, Бегалы ата, Кажымухан, О.Еспенбетова, С.Мырзахмет полностью.
Избирательный участок №613

Орталығы: Сарыағаш ауданының білім бөлімінің "№23 Ғ.Мұратбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ақжар ауылдық округі, Бағыс ауылы, Егемендік көшесі, №12А.
Шекаралары: Бағыс ауылы толығымен.
№614 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№31 Т.Бигелдинов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дербісек ауылдық округі, Дербісек ауылы, Ш.Акбердиев көшесі, №58.
Шекаралары: Дербісек ауылы Қожагелді ата, Д.Ордабайұлы, Жанұзақ ата, Ғ.Муратбаев, Ж.Жабаев, Б.Бектасұлы, Қ.Пиралиев, Ш.Акбердиев, Р.Сейтимбетов, Н.Шоңғара ата, Н.Түктібаев, М.Ауезов, Бәйтерек, С.Наурызов көшелері толығымен, Т.Абдрахимов көшесі №1-45 үйлер, Абай көшесі №1-36 үйлер.
№615 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№11 М.Окороков атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дербісек ауылдық округі, Дербісек ауылы, Т.Абдрахимов көшесі, №89.
Шекаралары: Дербісек ауылы А.Құралов, Қ.Төлешов, Жастар, О.Жандосов, Қажымұқан, Қ.Сатпаев, С.Сейфуллин, Б.Момышұлы көшелері толығымен, Абай көшесі №37-102 үйлер, Т.Абдрахимов көшесі №46-108 үйлер.
№616 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№22 Елшібек батыр атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дербісек ауылдық округі, Дербісек ауылы, А.Акимбаевтар көшесі, №26.
Шекаралары: Дербісек ауылы Ә.Молдағұлова, М.Маметова, Қабылбеков Лес, Е.Омарханов, О.Мергенбаев, И.Жүнісбеков, А.Әкімбаевтар, Г.Бекжанов, Б.Тұрдықұл, А.Есенқұлов, Ш.Темирбаев, С.Мұқанов, Бейбітшілік, Б.Тойлыбаев, Шапағат көшелері толығымен.
№617 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№64 А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дербісек ауылдық округі, Дербісек ауылы, К.Бахашбаев көшесі, №30.
Шекаралары: Дербісек ауылы Өркениет, К.Калменов, Адилбай Есенбеков, Шаттық, Жеңіс, Ақниет, К.Бахашбаев көшелері (Ұйымшыл ауылы) және Атамекен ауылы толығымен.
№618 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№14 Алыбай батыр атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жемісті ауылдық округі, Жемісті ауылы, Бейбітшілік көшесі, №13 үй
Шекаралары: Жемісті ауылы толығымен.
№619 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№46 Т.Тоқтаров атындағы негізгі орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жемісті ауылдық округі, Тың ауылы, М.Маметова көшесі, №19 үй.
Шекаралары: Тың ауылы толығымен.
№620 сайлау учаскесі

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №23 имени Г.Муратбаева" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Акжар, село Багыс, улица Егемендик, №12А.
Границы: cело Багыс полностью.
Избирательный участок №614
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №31 имени Т.Бигельдинова" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Дербисек, село Дербисек, улица Ш.Акбердиева, №58.
Границы: село Дербисек улицы Кожагельди ата, Д.Ордабайулы, Жанузак ата, Г.Муратбаева, Ж.Жабаева, Б.Бектаүлы, К.Пралиева, Ш.Акбердиева, Р.Сейтимбетова, Н.Шонгара ата, Н.Туктибаева, М.Ауезова, Байтерек, С.Наурызова полностью, улица Т.Абдрахимова дома №1-45, улица Абая дома №1-36.
Избирательный участок №615
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №11 имени М.Окорокова" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Дербисек, село Дербисек, улица Т.Абдрахимова, №89.
Границы: село Дербисек улицы А.Куралова, К.Толешов, Жастар, О.Жандосова, Кажымукан, К.Сатпаева, С.Сейфуллина, Б.Момышулы полностью, улица Абая дома №37-102, улица дома Т.Абдрахимова №46-108.
Избирательный участок №616
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №22 имени Елшибек батыра" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Дербисек, село Дербисек, улица А.Акимбаевы, №26.
Границы: село Дербисек улицы А.Молдагуловой, М.Маметовой, Кабылбеков Лес, Е.Омарханова, О.Мергенбаева, И.Жунисбекова, А.Акимбаевых, Г.Бекжанова, Б.Турдыкул, А.Есенкулова, Ш.Темирбааева, С.Муканова, Бейбитшилик, Б.Тойлыбаева, Шапагат полностью.
Избирательный участок №617
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №64 имени А.Байтурсынова" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Дербисек, село Дербисек, улица К.Бахашбаева, №30.
Границы: село Дербисек улицы Оркениет, К.Калменова, Адилбай Есенбекова, Шаттык, Женис, Акниет, К.Бахашбаева, (село Уйымшыл) и село Атамекен полностью.
Избирательный участок №618
Центр: здание коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №14 имени Алыбай батыра" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Жемисти, село Жемисти, улица Бейбитшилик, дом №13.
Границы: село Жемисти полностью.
Избирательный участок №619
Центр: здание коммунальное государственное учреждения "Основная образовательная средняя школа №46 имени Т.Токтарова" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Жемисти, село Тын, улица М.Маметовой, дом №19.
Границы: село Тын полностью.
Избирательный участок №620

Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№58 Ә.Марғұлан атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жібек жолы ауылдық округі, Жібек жолы ауылы, Қ.Омаров көшесі, №2Б.
Шекаралары: Жібек жолы ауылы А.Өкшебаев, И.Бабакулов, Жаңақұрылыс, Өркен, И.Қыдырбаев, К.Омаров, Базар жырау, Е.Бердімұратов, Е.Бекмурзаев, Е.Досанов, Сарыдала, Жетіасыл, Тәуелсіздіктің 20 жылдығы, Т.Ырыстанов, Амангелді, Бейбітшілік, А.Ақбердиев көшелері толығымен.
№621 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№20 Амангелді атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жібек жолы ауылдық округі, Жібек жолы ауылы, О.Кемпреков көшесі, №10.
Шекаралары: Жібек жолы ауылы О.Кемпреков, Ұлан, Жастар, М.Қалдыбаев, С.Мауленов, Д.Қонаев, Абай, И.Қарақұлова, Достық көшелері толығымен.
№622 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№18 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жібек жолы ауылдық округі, Зортөбе ауылы, Қожахан көшесі, №35А.
Шекаралары: Зортөбе ауылы толығымен.
№623 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№24 Ж.Сүлейменов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жібек жолы ауылдық округі, Жаңақұрылыс ауылы, Т.Ботабеков, көшесі, №7.
Шекаралары: Жаңақұрылыс, Қарабау ауылдары толығымен.
№624 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№53 М.Ғабдуллин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жібек жолы ауылдық округі, Жаңа тұрмыс ауылы, Майлықожа көшесі, №1А.
Шекаралары: Жаңа тұрмыс ауылы толығымен.
№625 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№17 Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жібек жолы ауылдық округі, Дихан баба ауылы, Е.Бектұрғанов көшесі, №27.
Шекаралары: Дихан баба ауылы толығымен, Жібек жолы ауылы Шұғыла, А.Ерназаров көшелері толығымен.
№626 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№51 Т.Рысқұлов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жібек жолы ауылдық округі, Сарқырама ауылы, Төле би көшесі, №19А.
Шекаралары: Сарқырама ауылы толығымен.
№627 сайлау учаскесі
Орталығы: "32039 әскери бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жібек жолы ауылдық округі, Жібек жолы ауылы, Ұлан көшесі, нөмірсіз.
Шекаралары: "32039 әскери бөлімі" мемлекеттік мекемесі, "10216-И әскери бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
№628 сайлау учаскесі

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №58 имени А.Маргулана" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Жибек жолы, село Жибек жолы, улица К.Омарова, №2Б.
Границы: село Жибек жолы улицы А.Окшебаева, И.Бабакулова, Жанакурылыс, Оркен, И.Кыдырбаева, К.Омарова, Базар жырау, Е.Бердимуратова, Е.Бекмурзаева, Е.Досанова, Сарыдала, Жетиасыл, 20 лет Независимости, Т.Ырыстанова, Амангелди, Бейбитшилик, А.Акбердиева полностью.
Избирательный участок №621
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №20 имени Амангельды" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Жибек жолы, село Жибек жолы, улица О.Кемпрекова, №10.
Границы: село Жибек жолы улицы О.Кемпрекова, Улан, Жастар, М.Калдыбаева, С.Мауленова, Д.Конаева, Абая, И.Каракуловой, Достык полностью.
Избирательный участок №622
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №18 имени Абая" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Жибек жолы, село Зортобе, улица Кожахан, №35А.
Границы: село Зортобе полностью.
Избирательный участок №623
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №24 имени Ж.Сулейменова" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Жибек жолы, село Жанакурылыс, улица Т.Ботабекова, №7.
Границы: села Жанакурылыс, Карабау полностью.
Избирательный участок №624
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №53 имени М.Габдуллина" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Жибек жолы, село Жана турмыс, улица Майлыкожа, №1А.
Границы: село Жана турмыс полностью.
Избирательный участок №625
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №17 имени Ы.Алтынсарина" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Жибек жолы, село Дихан баба, улица Е.Бектурганова, №27.
Границы: село Дихан баба полностью, село Жибек жолы улицы Шугыла, А.Ерназарова полностью.
Избирательный участок №626
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №51 имени Т.Рыскулова" отдела образования Сарыагашского района,сельский округ Жибек жолы, село Саркырама, улица Толе би, №19А.
Границы: село Саркырама полностью.
Избирательный участок №627
Центр: здание государственного учреждения "Войсковая часть 32039", сельский округ Жибек жолы, село Жибек жолы, улица Улан, без номера.
Границы: государственное учреждение "Войсковая часть 32039", государственное учреждение "Войсковая часть 10216-И".
Избирательный участок №628

Орталығы: Сарыағаш ауданының білім бөлімінің "№13 Мәңгілік ел атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қабланбек ауылдық округі, Қабланбек ауылы, М.Өзтүрік көшесі, №5Б.
Шекаралары: Қабланбек ауылы Балдаурен, Д.Қонаев, Абай, Амангелді, Ы.Алтынсарин, Жағалау, Маусым, Әйтеке би, Ә.Молдагұлова, Казақстан, Шымкент, А.Сулейменов, С.Рахимов, Т.Бигелдинов, Ж.Борашов, Тәулсіздіктің 20 жылдығы, М.Макатаев, Татулык көшелері толығымен, Тыңтөбе ауылы толығымен.
№629 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№55 О.Жәутіков атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қабланбек ауылдық округі, Қабланбек ауылы, О.Жәутіков көшесі, №33 А.
Шекаралары: Қабланбек ауылы Әділет, Төле би, Ә.Навои, Бейбітшілік, О.Жәутіков, Қазыбек би, Бау, Т.Айбергенов, Ш.Қалдаяқов, И.Тыщенко, М.Өзтүрік, А.Валиев көшелері толығымен.
№630 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№52 М.Өтемісұлы атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қабланбек ауылдық округі, Тасқұлақ ауылы, Тасқұлақ көшесі, №32.
Шекаралары:Тасқұлақ, Зах ауылдары толығымен.
№631 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№7 Төлеби атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қабланбек ауылдық округі, Қанағат ауылы, Ж.Ешеев көшесі, №28А.
Шекаралары: Қанағат ауылы толығымен.
№632 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№36 Қ.Тоқмұхамедов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қабланбек ауылдық округі, Сіргелі ауылы (Чечерин), М.Есқұлов көшесі, №20.
Шекаралары: Сіргелі ауылы толығымен.
№633 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№29 Ұлықбек атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қабланбек ауылдық округі, Ақниет ауылы, Күншуақ көшесі, №37.
Шекаралары: Ақниет ауылы толығымен.
№634 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сарыағаш аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның Қызылжар ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, Қызылжар ауылдық округі, Қызылжар ауылы, Х.Оралов көшесі, №121.
Шекаралары: Қызылжар ауылы Сақыбек-ата, Е.Арзықұлов, Ш.Құдайбердіұлы, Д.Қонаев, Мекенбай ата, Т.Балабеков, Д.Нұрпейсова, Т.Рысқұлов, О.Есенбеков, І.Жансүгіров, А.Орақұлы, Балғабек-ата, Абдіхайым-ата, Баубақша, С.Мұқанов, Назар-ата, Н.Асанов, О.Алимкулов, С.Сейфуллин, А.Умирзахов, Ә.Молдағұлова көшелері толығымен, Пошан Датқа көшесі №25-195 үйлер, Ахмет би көшесі №54 -115 үйлер, Х.Оралов көшесі № 113-185 үйлер.
№635 сайлау учаскесі

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №13 Мангилик ел" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Кабланбек, село Кабланбек, улица М.Озтурик, №5Б.
Границы: село Кабланбек улицы Балдаурен, Д.Конаева, Абай, Амангелды, Ы.Алтынсарин, Жагалау, Маусым, Айтеке би, А.Молдагуловой, Казахстан, Шымкент, А.Сулейменова, С.Рахимова, Т.Бигелдинова, Ж.Борашова, Тауелсиздиктин 20 жылдыгы, М.Макатаева, Татулык, село Тынтобе полностью.
Избирательный участок №629
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №55 имени О.Жаутикова" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Кабланбек, село Кабланбек, улица О.Жаутикова, №33А.
Границы: село Кабланбек улицы Адилет, Толе би, А.Навои, Бейбитшилик, О.Жаутикова, Казыбек Би, Бау, Т.Айбергенова, Ш.Калдаякова, И.Тыщенко, М.Озтурик, А.Валиева полностью.
Избирательный участок №630
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №52 имени М.Отемисулы" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Кабланбек, село Таскулак, улица Таскулак, №32.
Границы: села Таскулак, Зах полностью.
Избирательный участок №631
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №7 имени Толеби" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Кабланбек, село Канагат, улица Ж.Ешеева, №28А.
Границы: село Канагат полностью.
Избирательный участок №632
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №36 имени К.Токмухамедова" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Кабланбек, село Сиргели (Чичерино), улица М.Ескулова, №20.
Границы: село Сиргели полностью.
Избирательный участок №633
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №29 имени Улугбека" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Кабланбек, село Акниет, улица Куншуак, №37.
Границы: село Акниет полностью.
Избирательный участок №634
Центр: здание Кызылжарского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Сарыагашский районный дом культуры" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сарыагашского района, сельский округ Кызылжар, село Кызылжар, улица Х.Оралова, №121.
Границы: cело Кызылжар улицы Сакыбек-ата, Е.Арзыкулова, Ш.Кудайбердиулы, Д.Кунаева, Мекенбай-ата, Т.Балабекова, Д.Нурпейсовой, Т.Рыскулова, О.Есенбекова, И.Жансугурова, А.Оракулы, Балгабек-ата, Абдихайым-ата, Баубакша, С.Муканова, Назар-ата, Н.Асанова, О.Алимкулова, С.Сейфуллина, А.Умирзахова, А.Молдагуловой, улица Пошан Датка дома 25-195, улица Ахмет би дома №54 - 115, Х.Оралова улица дома №113-185.
Избирательный участок №635

Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№72 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қызылжар ауылдық округі, Қызылжар ауылы, Ахмет би көшесі, №1.
Шекаралары: Қызылжар ауылы Құрманғазы, Мүсірәлі ата, Ө.Бөртебаев, О.Оралбаев, Тойбек-ата, М.Маметова, Жайлаубай ата, Достар, И.Сағынұлы, Әйтеке би, Қазыбек би, П.Тайшыұлы көшелері толығымен, Пошан Датқа көшесі №1-24 үйлер, Ахмет би көшесі №1-53 үйлер, Х.Оралов көшесі №1-112 үйлер.
№636 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№37 Б.Майлин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қызылжар ауылдық округі, Жаскешу ауылы, Б.Майлин көшесі, №3
Шекаралары: Жаскешу ауылы толығымен.
№637 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысы адами әлеуетті дамыту басқармасының "№12 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимараты, Сарыағаш қаласы, Әйтеке би көшесі, №1.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы Ю.Гагарин, М.Қалжігітов, Қ.Дүйсебаев, М.Шоқай, А.Бөкейхан, Б.Қасымбеков, Б.Қайсарбеков көшелері толығымен. Б.Қасымбеков көшесі №3, 4 көп қабатты үйлер.
№638 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының білім бөлімінің "№2 А.Сүлейменов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, Б.Оспанов көшесі, №10.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы Б.Оспанов, Ә.Жангельдин, Қ.Сәтпаев, Е.Құлтаев, Ш.Уалиханов, Амангелді, М.Алишев, А.Шарипов, К.Сапарбаев, Н.Абдиров, С.Әлімбаев, Қ.Шоланбаев, Б.Момышұлы,Т.Тұрсынқұлов көшелері толығымен.
№639 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының білім бөлімінің "№1 М.Әуезов атындағы мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, С.Исмаилов көшесі, №108А.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы Алтай, Қ.Бегімқұлов, Абай, Кескен, А.Архабаев, Қазына, А.Ақжолов, Береке, Шапағат, Алтынтөбе, Көктем, Б.Мекенбаев, М.Рүстемов, Х.Саудашұлы, М.Өскенов, Жастар, Т.Көкебаев көшелері толығымен, "СТОВАЗ" учаскесі толығымен. С.Исмаилов көшесі №105-138 үйлер.
№640 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№3 М.Ломоносов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, С.Исмаилов көшесі, №63.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы Т.Уманов, Бірлік, Ә.Омаров, А.Аралбеков, Х.Жусипов, Қ.Тасбалтаев, Бостандық, Ахметов, А.Абдыхалыков, Алматы, Б.Ермеков көшелері толығымен, С.Исмаилов көшесі №1-104 үйлер.
№641 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№6 Ж.Аймаутов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, Майлықожа көшесі, №7А.

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №72" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Кызылжар, село Кызылжар, улица Ахмет би, №1.
Границы: cело Кызылжар улицы Курмангазы, Мусирали ата, О.Бортебаева, О.Оралбаева, Тойбек-ата, М.Маметовой, Жайлаубай ата, Достар, И.Сагынулы, Айтеке би, Казыбек би, П. Тайшыулы полностью, улица Пошан Датка дома №1-24, улица Ахмет-би дома №1-53, улица Х.Оралова дома №1-112.
Избирательный участок №636
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №37 имени Б.Майлин" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Кызылжар, село Жаскешу, улица Б.Майлин, №3
Границы: cело Жаскешу полностью.
Избирательный участок №637
Центр: здание коммунального государственного казенного предприятия "Колледж №12" развития человеческого потенциала Туркестанской области, город Сарыагаш, улица Айтеке би, №1.
Границы: город Сарыагаш улицы Ю.Гагарина, М.Калжигитова, К.Дуйсебаева, М.Шокай, А.Бокейхана, Б.Касымбекова, Б.Кайсарбекова полностью, улица Б.Касымбекова многоэтажные дома №3,4.
Избирательный участок №638
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №2 имени А.Сулейменова" отдела образования Сарыагашского района, город Сарыагаш, улица Б.Оспанова, №10.
Границы: город Сарыагаш улицы Б.Оспанова, А.Жангелдина, К.Сатпаева, Е.Култаева, Ш.Уалиханова, Амангелди, М.Алишева, А.Шарипова, К.Сапарбаева, Н.Абдирова, С.Алимбаева, К.Шоланбаева, Б.Момышулы,Т.Турсынкулова полностью.
Избирательный участок №639
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №1 имени М.Ауезова" отдела образования Сарыагашского района, город Сарыагаш, улица С.Исмаилова, №108 А.
Границы: город Сарыагаш улицы Алтай, К.Бегимкулова, Абая, Кескен, А.Архабаева, Казына, А.Акжолова, Береке, Шапагат, Алтынтобе, Коктем, Б.Мекенбаева, М.Рустемова, Х.Саудашулы, М.Оскенова, Жастар, Т.Кокебаева полностью, участок "СТОВАЗ" полностью, улица С.Исмаилова дома №105-138.
Избирательный участок №640
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №3 имени М.Ломоносова" отдела образования Сарыагашского района, город Сарыагаш, улица С.Исмаилова, №63.
Границы: город Сарыагаш улицы Т.Уманова, Бирлик, А.Омарова, А.Аралбекова, Х.Жусипова, К.Тасбалтаева, Бостандык, Ахметова, А.Абдыхалыкова, Алматинская, Б.Ермекова полностью, улица С.Исмаилова дома №1-104.
Избирательный участок №641
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №6 имени Ж.Аймаутова" отдела образования Сарыагашского района, город Сарыагаш, улица Майлыкожа, №7А.

Шекаралары: Сарыағаш қаласы Сарыарқа, П.Елібай, Т.Диханбаев, Келес, Т.Үкібаев, Халықтар достығы, С.Мұханов, Ғ.Мұратбаев, 1-мамыр, М.Әуезов, Т.Тоқтаров көшелері толығымен, Майлықожа көшесі №1-34 үйлер.
№642 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№71 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, Майлықожа көшесі, №50.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы Т.Қасымбеков, Нұрлы жол, С.Сейфуллин, М.Маметова, Т.Ерназаров, Ы.Алтынсарин, Байқоңыр, Сұңқар, Ә.Молдағулова көшелері толығымен, Майлықожа көшесі № 35-77/4 үйлер, С.Дүйсебаев көшесі № 1-30 үйлер.
№643 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "Қапланбек жоғары аграрлық-техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимараты, Сарыағаш қаласы, Шәмші гүлзары көшесі, №21А.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы Бұхарбай ата, Малдыбек ата, Қабланбек, Р.Мусин, Т.Өтебаев, А.Тоқаев, Арыстанбаб, А.Қалыбайұлы, Ештай Ақай, Ысқақов Көшербай, Н.Ысқақов, Тараз, Барыс, М.Окороков, А.Рахимов, Болашақ, Қ.Нысанұлы, Ергешұлы Бауыржан, Т.Тоғызбаев, С.Талипов көшелері толығымен, Шәмші гүлзары көшесі толығымен.
№644 сайлау учаскесі
Орталығы: "Сарыағаш аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның ғимараты, Сарыағаш қаласы, С.Исмаилов көшесі, №115А.
Шекаралары: Сарыағаш аудандық орталық ауруханасы.
№645 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының білім бөлімінің "№10 Қ.Сәтпаев атындағы мектеп-гимназия интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, Т.Намазбаев көшесі, №13.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы А.Сүлейменов, О.Жолдасбеков, А.Тоқманбетов, Қаз ССР-дің 40 жылдығы, Т.Намазбаев, М.Абилдабеков, Т.Сманова, Ж.Тағаев, А.Омаров, А.Шылғаубаев көшелері толығымен, С.Исмаилов көшесі №139-273 үйлер.
№646 сайлау учаскесі
Орталығы: "Түркістан облысы полиция департаменті Сарыағаш ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, Қ.Тасбалтаев көшесі, №67.
Шекаралары: "Түркістан облысы полиция департаменті Сарыағаш ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
№647 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№5 С.Ысмайылов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, Қазыбек би көшесі, №100А.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы Қазыбек би, Әбдіұлы Сапарбай, С.Абдиев, Нұр Отан көшелері толығымен, "Мөлтек" шағын ауданы аумағындағы көпқабатты тұрғын үйлер толығымен.
№648 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Түркістан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің Сарыағаш шекара басқармасының ғимараты, Сарыағаш қаласы, Т.Тұрсынқұлов көшесі, №21А.
Шекаралары: "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Түркістан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің Сарыағаш шекара басқармасы, "9824 әскери бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
№649 сайлау учаскесі

Границы: город Сарыагаш улицы Сарыарка, П.Елибай, Т.Диханбаева, Келес, Т.Укибаева, Дружбы народов, С.Муханова, Г.Муратбаева, 1-мая, М.Ауезова, Т.Токтарова полностью, улица Майлыкожа дома №1-34.
Избирательный участок №642
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №71" отдела образования Сарыагашского района, город Сарыагаш, улица Майлыкожа, №50.
Границы: город Сарыагаш улицы Т.Касымбекова, Нурлы жол, С.Сейфуллина, М.Маметовой, Т.Ерназарова, Ы.Алтынсарина, Байконур, Сункар, А.Молдагуловой полностью, улица Майлыкожа дома №35-77/4, улица С.Дуйсебаева дома №1-30.
Избирательный участок №643
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия "Капланбекский высший аграрно-технический колледж" управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, город Сарыагаш, улица Шамши гульзари, №21А.
Границы: город Сарыагаш улицы Бухарбай ата, Малдыбек ата, Кабланбек, Р.Мусина, Т.Утебаева, А.Токаева, Арыстанбаб, А.Калыбайулы, Ештай Акай, Ыскаков Кошербай, Н.Ыскакова, Тараз, Барыс, М.Окорокова, А.Рахимова, Болашак, К.Нысанулы, Ергешулы Бауыржан, Т.Тогызбаева, С.Талипова полностью, улица Шамши гульзари полностью.
Избирательный участок №644
Центр: здание государственного коммунального предприятия "Сарыагашская центральная районная больница", город Сарыагаш, улица С.Исмаилова, №115А.
Границы: Сарыагашская центральная районная больница.
Избирательный участок №645
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия интернат №10 имени К.Сатпаева" отдела образования Сарыагашского района, город Сарыагаш, улица Т.Намазбаева, №13.
Границы: город Сарыагаш улицы А.Сулейменова, О.Жолдасбекова, А.Токманбетова, 40 лет КазССР, Т.Намазбаева, М.Абилдабекова, Т.Смановой, Ж.Тагаева, А.Омарова, А.Шылгаубаева полностью, улица С.Исмаилова дома №139-273.
Избирательный участок №646
Центр: здание государственного учреждения "Отдел полиции Сарыагашского района Департамента полиции Туркестанской области", город Сарыагаш, улица К.Тасбалтаева, №67.
Границы: государственное учреждение "Отдел полиции Сарыагашского района Департамента полиции Туркестанской области".
Избирательный участок №647
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №5 имени С.Ысмаилова" отдела образования Сарыагашского района, город Сарыагаш, улица Казыбек би, №100А.
Границы: город Сарыагаш, улицы Казыбек би, Абдиулы Сапарбай, С.Абдиева, Нур Отан полностью, микрорайон Молтек многоэтажные дома полностью.
Избирательный участок №648
Центр: здание пограничного управления Сарыагаш республиканского государственного учреждения "Департамент Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Туркестанской области", город Сарыагаш, улица Т.Турсункулова, №21А.
Границы: пограничное управление Сарыагаш республиканского государственного учреждения "Департамент Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Туркестанской области", государственное учреждение "Войсковая часть "9824".
Избирательный участок №649

Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№60 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, Қ.Монтаева көшесі, №7.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы Телемұнара шағын ауданы С.Тұрлыбаев, Арал, №2, Нұр, Ақтөбе, Сарайшық, Жетіқара, Зайсан, Тайтөбе, Ортатөбе, Қарқаралы, Ақжайық, Аспара, Аққұм көшелері толығымен, Самал-1 шағын ауданы Қ.Монтаева, Жеңістің 65 жылдығы, Қ.Кұттыбеков, М.Мамедалиев, О.Тұрлыбаев, Ж.Жамансариев, М.Бейсенов, С.Естемесұлы, С.Рахимов, Ұлытау, Шу, Мойынқұм көшелері толығымен.
№650 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының білім бөлімінің "№61 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, С.Дүйсебаев көшесі, №130.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы Жібек жолы, Б.Майлин, 8-наурыз, Әл-Фараби, Құрманғазы, Ш.Қалдаяқов, І.Жансүгіров, Т.Өстеміров, Д.Нүрпейсова, М.Мақатаев, С.Торайғыров, Жас Гвардия, М.Жолдасов, Т.Рысқұлов, Т.Айбергенов, Т.Бокин көшелері толығымен, С.Дүйсебаев көшесі №31-127 үйлер және №40 көп қабатты тұрғын үй, Көктөбе шағын ауданы Ы.Шымкентбаев, Оразалы ата, Қ.Сандыбаев, Өркениет, Достар, Келешек, Астана, Тәуелсіздіктің 20 жылдығы, Т.Оспанов, Телемунара, Байтерек, А.Асаубаев, А.Бектұрсынов, 9-мамыр, Жаңа-тұрмыс, Жеңістің 45 жылдығы көшелері толығымен.
№651 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының білім бөлімінің "№4 Бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимараты, Сарыағаш қаласы, Самал-2 мөлтек ауданы, Ақмешіт көшесі, №3.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы Самал-2 мөлтек ауданы Нұрқыран, Аққорған, Ақмешіт, Қазығұрт, Отырар, Сығанақ, Шутөбе, Мәңгілік ел, Самал-3 мөлтек ауданы Тамшыбұлақ, Баласағұн, Орынбор, Ынтымақ, Оқжетпес, Қостөбе, Құмкент, Мерке, Сауран, Талғар, Жезқазған, Сүткент, Талғар 2, Тұран, Жас алаш, Атбасар, Қызылжар, Ырғыз көшелері толығымен.
№652 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "Толыбай батыр атындағы №66 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, Бәйтерек көшесі, №81.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы Самал-3 мөлтек ауданы Торғай, №20-23, Жарты төбе, Ерейментау, Жайлау, Ақбура, Қойлық, Арқалық, Сайран, Тараз, Саудакент, Жанкент, Арыс, Ж.Аяшұлы көшелері және "Қапланбек" оқу тәжірибе шаруашылығы аумағындағы көпқабатты тұрғын үйлер толығымен.
№653 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сарыағаш аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимараты, Сарыағаш қаласы, М.Шораұлы көшесі, №44А.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы И.Құралов, Әйтеке би, М.Пердебеков, М.Шымкентбайұлы, Төле би, Түркістан, Жамбыл, Ө.Көпжасаров, М.Шораұлы көшелері толығымен.
№654 сайлау учаскесі

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №60" отдела образования Сарыагашского района, город Сарыагаш, улица К.Монтаевой, №7.
Границы: город Сарыагаш микрорайон Телемунара улицы С.Турлыбаева, Арал, №2, Нур, Актобе, Сарайшык, Жетикара, Зайсан, Тайтобе, Ортатобе, Каркаралы, Акжайык, Аспара, Аккум полностью, микрорайон Самал-1 улицы К.Монтаевой, 65 лет Победы, К.Куттыбекова, М.Мамедалиева, О.Турлыбаева, Ж.Жамансариева, М.Бейсенова, С.Естемесулы, С.Рахимова, Улытау, Шу, Мойынкум полностью.
Избирательный участок №650
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №61" отдела образования Сарыагашского района, город Сарыагаш, улица С.Дуйсебаева, №130.
Границы: город Сарыагаш улицы Жибек жолы, Б.Майлин, 8-марта, Ал-Фараби, Курмангазы, Ш.Калдаякова, И.Жансугирова, Т.Устемирова, Д.Нурпейсовой, М.Макатаева С.Торайгырова, Жас Гвардия, М.Жолдасова, Т.Рыскулова, Т.Айбергенова, Т.Бокина полностью, улица С.Дуйсебаева дома №31-127 и многоэтажный дом №40, микрорайон Коктобе улицы Ы.Шымкентбаева, Оразалы ата, К.Сандыбаева, Оркениет, Достар, Келешек, Астана, 20 лет независимости, Т.Оспанова, Телемунара, Байтерек, А.Асаубаева, А.Бектурсынова, 9-мая, Жана турмыс, 45 лет Победы полностью.
Избирательный участок №651
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия "Детский-ясли сад №4" отдела образования Сарыагашского района, город Сарыагаш, микрорайон Самал-2, улица Акмешит, №3.
Границы: город Сарыагаш, микрорайон Самал-2 улицы Нуркыран, Аккорган, Акмешит, Казыгурт, Отырар, Сыганак, Шутобе, Мангилик ел, микрорайон Самал-3 улицы Тамшыбулак, Баласагун, Орынбор, Ынтымак, Окжетпес, Костобе, Кумкент, Мерке, Сауран, Талгар, Жезказган, Суткент, Талгар 2, Туран, Жас алаш, Атбасар, Кызылжар, Ыргыз полностью.
Избирательный участок №652
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №66 имени Толыбай батыра" отдела образования Сарыагашского района, город Сарыагаш, улица Байтерек, №81.
Границы: город Сарыагаш, микрорайон Самал-3, улицы Торгай, №20-23, Жарты тобе, Ерейментау, Жайлау, Акбура, Койлык, Аркалык, Сайран, Тараз, Саудакент, Жанкент, Арыс, Ж.Аяшулы и многоквартирные жилые дома на территории Капланбекского учебно-опытного хозяйство.
Избирательный участок №653
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия "Сарыагашский районный дом культуры" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сарыагашского района, город Сарыагаш, улица М.Шораулы, №44А.
Границы: город Сарыагаш улицы И.Куралова, Айтеке би, М.Пердебекова, М.Шымкентбайулы, Толе би, Туркестан, Жамбыл, О.Копжасарова, М.Шораулы полностью.
Избирательный участок №654

Орталығы: Сарыағаш ауданының білім бөлімінің "№33 Б.Момышұлы атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Дархан ауылы, А.Мұсаев көшесі, №23А.
Шекаралары: Дархан ауылы толығымен.
№655 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№21 Яссауи атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Еңкес ауылы,Т.Рысқұлов көшесі, №55.
Шекаралары: Еңкес ауылы Абай, С.Айни, Ғ.Мұратбаев, Ж.Жабаев, Жаңа құрылыс, Жастар, Желтоқсан, Халықтар достығы, Ғ.Мүсірепов, Ы.Алтынсарин, Рудаки, Т.Рысқұлов, Т.Субанов, Фирдауси, Ш.Қалдаяқов, М.Жұмабаев, С.Мұсалыұлы көшелері толығымен.
№656 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№54 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Береке ауылы, №5 көшесі, №12.
Шекаралары: Береке, Құлтума ауылдары толығымен, Еңкес ауылы Рамадан, Тұлпар көшелері толығымен.
№657 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№27 Шәкәрім атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Ақниет ауылы, Ж.Ембердиев көшесі, №47.
Шекаралары: Ақниет ауылы толығымен, Кескен учаскесі толығымен.
№658 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№38 М.Мақатаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Құркелес ауылы, Мангелдин көшесі, №1.
Шекаралары: Құркелес ауылы М.Өзтүрік, Мангелдин, Жүндібайұлы, О.Тұрымов, Ынтымақ, Астана, Тыныштық көшелері толығымен, Ақбура ата көшесінің №1-60 үйлері.
№659 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№39 Т.Айбергенов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Құркелес ауылы, Ақбура ата көшесі, №112.
Шекаралары: Құркелес ауылы Ақбура ата көшесі №61-130 үйлері, Ә.Молдағұлова, М.Маметова, Б.Момышұлы, Т.Өмірзақұлы, Тәуелсіздік, Р.Ембердиев, Наурыз көшелері толығымен.
№660 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№67 Т.Тәжібаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Жаңаарық ауылы, С.Ерубаев көшесі, №4.
Шекаралары: Жаңаарық, Келес ауылдары толығымен.
№661 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№48 І.Жансүгіров атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Алғабас ауылы, С.Торайғыров көшесі, №52.
Шекаралары: Алғабас, Бесқұдық ауылдары толығымен.
№662 сайлау учаскесі

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №33 имени Б.Момышулы" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Куркелес, село Дархан, улица А.Мусаева, №23А.
Границы: село Дархан полностью.
Избирательный участок №655
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №21 имени Яссауи" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Куркелес, село Енкес, улица Т.Рыскулова, №55.
Границы: село Енкес улицы Абая, С.Айни, Г.Муратбаева, Ж.Жабаева, Жана курылыс, Жастар, Желтоксан, Дружба народов, Г.Мусирепова, Ы.Алтынсарина, Рудаки, Т.Рыскулова, Т.Субанова, Фирдауси, Ш.Калдаякова, М.Жумабаева, С.Мусалыулы полностью.
Избирательный участок №656
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №54" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Куркелес, село Береке, улица №5, №12.
Границы: села Береке, Култума полностью, село Енкес улицы Рамадан, Тулпар полностью.
Избирательный участок №657
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №27 имени Шакарима" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Куркелес, село Акниет, улица Ж.Егембердиева, №47.
Границы: село Акниет полностью, участок Кескен полностью.
Избирательный участок №658
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №38 имени М.Макатаева" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Куркелес, село Куркелес, улица Мангельдина, №1.
Границы: село Куркелес улицы М.Озтурк, Мангелдина, Жундибайулы, О.Турымов, Ынтымак, Астана, Тыныштык полностью, улица Акбура ата дома №1-60.
Избирательный участок №659
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №39 имени Т.Айбергенова" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Куркелес, село Куркелес, улица Акбура ата, №112.
Границы: село Куркелес улицы А.Молдагуловой, М.Маметовой, Б.Момышулы, Т.Омирзакулы, Тауелсиздик, Р.Ембердиева, Наурыз полностью, улица Акбура ата дома №61-130.
Избирательный участок №660
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №67 имени Т.Тажибаева" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Куркелес, село Жанаарык, улица С.Ерубаева, №4.
Границы: села Жанаарык, Келес полностью.
Избирательный участок №661
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №48 имени И.Жансугирова" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Куркелес, село Алгабас, улица С.Торайгырова, №52.
Границы: села Алгабас, Бескудык полностью.
Избирательный участок №662

Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№73 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Дастан ауылы, Төлеби көшесі, №23.
Шекаралары: Дастан, Ақ үй ауылдары толығымен.
№663 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№50 Б.Омаров атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Нұрлыжол ауылы, А.Айқынбеков көшесі, №54А.
Шекаралары: Нұрлыжол ауылы толығымен.
№664 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№19 А.Оразбаева атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Құркелес ауылдық округі, Жылысу ауылы, Байтерек көшесі, №1.
Шекаралары: Жаңаталап, Жылысу ауылдары толығымен.
№665 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№15 Ш.Қалдаяқов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жартытөбе ауылдық округі, Құрама ауылы, Ш.Қалдаяқов көшесі, №1.
Шекаралары: Құрама ауылы толығымен.
№666 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№35 Б.Ғафуров атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жартытөбе ауылдық округі, Бостандық ауылы, Абылай хан көшесі, №141.
Шекаралары: Бостандық ауылы З.Шоалиев, Х.Норматов, Ибн-Сино, Лахути, О.Хаям, Фердауси, Гулистан, көшелері толығымен, Абылайхан көшесі №201-234 үйлер, Қараев көшесі №2-42 үйлер (жұп сан жағы), Ынтымақ ауылы С.Сейфуллин, С.Айни көшелері толығымен.
№667 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының білім бөлімінің "№9 Майлықожа атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жарты төбе ауылдық округі, Ынтымақ ауылы, Ж.Айысұлы көшесі, №1.
Шекаралары: Ынтымақ ауылы О.Өтеген, А.Сейдакбар, С.Тұрсынбаев, Ж.Айысулы, Джами, Е.Жунисов, О.Утегенов, Медресе, Аппаз ата, Ю.Гагарин, Р.Мырзахметов көшелері толығымен, Абылайхан көшесі №124-186 үйлер, Абай көшесі №1-43 (тақ сан жағы) үйлер толығымен.
№668 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№32 Қ.Аманжолов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жарты төбе ауылдық округі, Достық ауылы, Тайтелі ата көшесі, №6.
Шекаралары: Достық ауылы Бірлік, Тәйтелі ата, Б.Момышұлы, Қ.Шалабаев, І.Жансүгіров, А.Тоқмағанбетов, Т.Аубакиров, Ж.Сүлейменов, Т.Рахимбаев, Абдиназар Раймназаров көшелері толығымен, Бостандық ауылы Б.Гафуров көшесі толығымен.
№669 сайлау учаскесі

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №73" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Куркелес, село Дастан, улица Толеби, №23.
Границы: село Дастан, Ак уй полностью.
Избирательный участок №663
Центр:здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №50 имени Б.Омарова" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Куркелес, село Нурлыжол, улица К.Айкынбекова, №54А.
Границы: село Нурлыжол полностью.
Избирательный участок №664
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №19 имени А.Оразбаевой" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Куркелес, село Жылысу, улица Байтерек, №1.
Границы: села Жанаталап, Жылысу полностью.
Избирательный участок №665
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №15 имени Ш.Калдаякова" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Жартытобе, село Курама, улица Ш.Калдаякова, №1.
Границы: село Курама полностью.
Избирательный участок №666
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №35 имени Б.Гафурова" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Жартытобе, село Бостандык, улица Абылай хана, №141.
Границы: село Бостандык улицы З.Шоалиева, Х.Норматова, Ибн-Сино, Лахути, О.Хаям, Фердауси, Гулистан, полностью, улица Абылай хана дома №201-234, улица Караева дома №2-42 (четные номера), село Ынтымак улицы С.Сейфуллина, С.Айни полностью.
Избирательный участок №667
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №9 имени Майлыкожа" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Жарты тобе, село Ынтымак, улица Ж.Айсулы, №1.
Границы: село Ынтымак улицы О.Отеген, А.Сейдакбар, С.Турсынбаева, Ж.Айысулы, Джами, Е.Жунисов, О.Утегенова, Медресе, Аппаз ата, Ю.Гагарина, Р.Мырзахметова полностью, улица Абылайхана дома №124-186, улица Абая дома № 1-43(нечетные номера).
Избирательный участок №668
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №32 имени К.Аманжолова" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Жарты тобе, село Достык, улица Тайтели ата, №6.
Границы: село Достык улицы Бирлик, Тайтели ата, Б.Момышулы, К.Шалабаева, И.Жансугирова, А.Токмаганбетова, Т.Аубакирова, Ж.Сулейменова, Т.Рахимбаева, Абдиназар Раймназарова полностью, село Бостандык улица Б.Гафурова полностью.
Избирательный участок №669

Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№59 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жарты төбе ауылдық округі, Достық ауылы, С.Рахимов көшесі, №1.
Шекаралары: Достық ауылы Тұрдалы, Жаңақұрылыс, С.Рахимов, Б.Бердімуратов, Ә.Жангелдин, М.Жұмабаев, Ы.Алтынсарин, Төле би, Тоқмағанбетов көшелері толығымен.
№670 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№68 Т.Оспанов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жарты төбе ауылдық округі, Төңкеріс ауылы, Абылайхан көшесі, №17А.
Шекаралары: Төңкеріс ауылы толығымен.
№671 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№8 С.Айни атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жарты төбе ауылдық округі, Ынтымақ ауылы, О.Ермұхамедұлы көшесі, №5А.
Шекаралары: Ынтымақ ауылы Ж.Асатов, Т.Сейтқасымов, О.Ермұхамедұлы, Е.Жунисов, Бескорган, А.Хасанов, А.Мансуров, көшелері толығымен, Абылайхан көшесі №187-200 үйлер, Абай көшесі №2-44 үйлер (жұп сан жағы), Бостандық ауылы Рудаки, Тұрсынзада көшелері толығымен, Қараев көшесі №1-41 үйлер (тақ сан жағы) толығымен.
№672 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№16 И.В.Панфилов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш ауданы Көктерек кенті, Ы.Алтынсарин көшесі, №18.
Шекаралары: Көктерек кенті толығымен.
№673 сайлау учаскесі
Орталығы: "Сарыағаш" Емдеу-оңалту кешені" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты, Көктерек кенті, Келес көшесі, №38.
Шекаралары: Сарыағаш Емдеу-оңалту кешені, Береке-7, Арман, Ақжайық, Айша бибі, ОКСИ, Арай Де люкс, Жансая, Жетісу, Алтын бұлақ, Көктерек, Маржан-су, Айғасыр, Әсел, Керуен, Керуен-1, Сая, Алтынай, Қазақстан KZ, Сарыағаш суы, Ақ-бұлақ, Байқоңыр, Ақ Тілек, Заңғар, Ая-жан ММ, Айсары, Салыбек, Хадия, Әділет, Ердаулет, Жылы су, Асыл бұлақ, Босаға, Алтын шаңырақ, Ақниет, Дария, Аква, Шипа су, Әсемай, Кәусәр бұлақ, Сарыағаш KZ, Салма Караван, Зари, Усман, Нұр-Асыл, Жан – Нұр, Гидролайф шипажайлары және облыстық "Сарыағаш" балалар шипайжайы.
№674 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№30 С.Торайғыров атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Тегісшіл ауылдық округі, Таскескен ауылы, Қ.Қалшатұлы көшесі, №18.
Шекаралары: Таскескен, Мәдениет ауылдары толығымен.
№675 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№34 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Тегісшіл ауылдық округі, Тегісшіл ауылы, М.Жұмабаев көшесі, №10.
Шекаралары: Тегісшіл ауылы толығымен.
№676 сайлау учаскесі

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №59" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Жарты тобе, село Достык, улица С.Рахимова, №1.
Границы: село Достык улицы Турдалы, Жанакурылыс,С.Рахимова, Б.Бердимуратова, А.Жангелдина, М.Жумабаева, Ы.Алтынсарина, Толе би, Токмаганбетова полностью.
Избирательный участок №670
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №68 имени Т.Оспанова" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Жарты тобе, село Тонкерис, улица Абылай хана, №17А.
Границы: село Тонкерис полностью.
Избирательный участок №671
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №8 имени С.Айни" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Жарты тобе, село Ынтымак, улица О.Ермухамедулы, №5А.
Границы: село Ынтымак улицы Ж.Асатова, Т.Сейткасымова, О.Ермухамедулы, Е.Жунисова, Бескорган, А.Хасанова, А.Мансурова полностью, улица Абыйлайхана дома №187-200, улица Абая дома №2-44 (четные номера), село Бостандык улицы Рудаки, Турсынзада полностью, улица Караева дома №1-41 (нечетные номера).
Избирательный участок №672
Центр: здание Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №16 имени И.В.Панфилова" отдела образования Сарыагашского района, Сарыагашский район, поселок Коктерек, улица Ы.Алтынсарина, №18.
Границы: поселок Коктерек полностью.
Избирательный участок №673
Центр: здание товарищества с ограниченной ответственностью "Лечебно-реабилитационный комплекс Сарыагаш", поселок Коктерек, улица Келеская, №38.
Границы: санатории Лечебно-реабилитационный комплекс Сарыагаш, Береке-7, Арман, Акжайык, Айша биби, ОКСИ, Арай Де люкс, Жансая, Жетису, Алтын булак, Коктерек, Маржан-су, Айгасыр, Асел, Керуен, Керуен-1, Сая, Алтынай, Казахстан KZ, Сарыагаш суы, Ак-булак, Байконыр, Ак Тилек, Зангар, Ая-жан ММ, Айсары, Салыбек, Хадия, Адилет, Ердаулет, Жылы су, Асыл булак, Босага, Алтын шанырак, Акниет, Дария, Аква, Шипа су, Асемай, Каусар булак, Сарыагаш KZ, Салма Караван, Зари, Усман, Нур-Асыл, Жан – Нур, Гидролайф, и областная детская санатория "Сарыагаш".
Избирательный участок №674
Центр: здание коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №30 имени С.Торайгырова" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Тегисшил, село Таскескен, улица К.Калшатулы, №18.
Границы: села Таскескен, Мадениет полностью.
Избирательный участок №675
Центр: здание коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №34 имени Ш.Уалиханова" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Тегисшил, село Тегисшил, улица М.Жумабаева, №10.
Границы: село Тегисшил полностью.
Избирательный участок №676

Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№70 С.Байғозиев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дарбаза ауылдық округі, Дарбаза ауылы, Жабай ата көшесі, №41.
Шекаралары: Дарбаза ауылы Жабай ата, Алматы, Жолтабар, Аманкелді, И.Панфилов, А.Оразбаева, Қ.Сәтпаев, Теміржолшы, Ш.Уалиханов, Ы.Алтынсарин, Қажымұхан, С.Торыайғыров, Ғ.Мұратбаев, Қ.Қойкелді, І.Жансүгіров көшелері толығымен, 50-разъезд, 51-разъезд ауылдары толығымен.
№677 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№42 Ә.Жангелдин атындағы шағын жинақты жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дарбаза ауылдық округі, Тасқұдық ауылы, Жаңа жол көшесі, №1.
Шекаралары: Тасқұдық ауылы толығымен.
№678 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№40 Н.Әбдіров атындағы негізгі орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дарбаза ауылдық округі, Сарысу ауылы, Шұғыла көшесі, №68
Шекаралары: Сарысу ауылы толығымен.
№679 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№63 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дарбаза ауылдық округі, Дарбаза ауылы, Бейбітшілік көшесі, №59.
Шекаралары: Дарбаза ауылы Егемен Қазақстан, Жамбыл, Т.Аубакиров, Бейбітшілік, Құрманғазы, С.Ерубаев, С.Мұқанов, З.Мырзалиев, Т.Тоқтаров, Б.Момышұлы, Ш.Қалдаяқов, Ә.Жанкелдин, М.Төлебаев, Ш.Берсиев, И.Сейтбеков көшелері толығымен, Құрсай ауылы толығымен.
№680 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№65 негізгі орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дарбаза ауылдық округі, Ердәуіт ауылы, Жастар көше, №114.
Шекаралары: Ердәуіт ауылы толығымен.
№681 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының білім бөлімінің "№44 Ғ.Мұстафин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жылға ауылдық округі, Жылға ауылы, М.Ералиев көшесі, №1.
Шекаралары: Жылға ауылы А.Асаубаев, Д.Қалымбетов, М.Ералиев, А.Битемиров, О.Копжасаров, М.Ермырзаев, Темір жол, Ж.Құрбанбаев, Ө.Жұрқаев, Б.Тойшиев, И.Аманбаев, Қарамерген, Х.Қойшығұлов көшелері толығымен, №3 ферма ауылы толығымен.
№682 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№12 С.Сейфуллин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жылға ауылдық округі, Жылға ауылы, Ж.Сапарбаев көшесі, №1.
Шекаралары: Жылға ауылы Қ.Сейдазов, Н.Бейсенбаев, Ынтымақ, О.Жарылкасымов, Ж.Сапарбаев, С.Тойлыбаев, Қ.Мырзакулов, Ә.Сатыбалдиев, Ж.Барахов, Б.Байтохов, А.Куртебаев, Ж.Айтбаев, С.Жаныкулов, А.Асилов, С.Сейфуллин көшелері толығымен, Нұрауыл, №49 разъезд ауылдары толығымен.
№683 сайлау учаскесі

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №70 имени С.Байгозиева" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Дарбаза, село Дарбаза, улица Жабай ата, №41.
Границы: села Дарбаза улицы Жабай ата, Алматы, Жолтабар, Аманкелди, И.Панфилова, А.Оразбаевой, К.Сатпаева, Темиржолшы, Ш.Уалиханова, Ы.Алтынсарина, Кажымукан, С.Торыайгырова, Г.Муратбаева, К.Койкелди, И.Жансугирова полностью, села 50-разъезд, 51-разъезд полностью.
Избирательный участок №677
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная общеобразовательная средняя школа №42 имени А.Жангелдина" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Дарбаза, село Таскудык, улица Жана жол, №1.
Границы: село Таскудык полностью.
Избирательный участок №678
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Основная образовательная средняя школа №40 имени Н.Абдирова" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Дарбаза, село Сарысу, улица Шугыла, №68.
Границы: село Сарысу полностью.
Избирательный участок №679
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №63" отдела образования Сарыагашского района, село Дарбаза, улица Бейбитшилик, №59.
Границы: село Дарбаза улицы Егемен Казахстан, Жамбыл, Т.Аубакирова, Бейбитшилик, Курмангазы, С.Ерубаева, С.Муканова, З.Мырзалиева, Т.Токтарова, Б.Момышулы, Ш.Калдаякова, А.Жанкелдин, М.Толебаева, Ш.Берсиева, И.Сейтбекова полностью, село Курсай полностью.
Избирательный участок №680
Центр:здание коммунального государственного учреждения "Основная образовательная средняя школа №65" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Дарбаза, село Ердауит, улица Жастар, №114.
Границы: село Ердауит полностью.
Избирательный участок №681
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №44 имени Г.Мустафина" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Жылга, село Жылга, улица М.Ералиева, №1.
Границы: село Жылга улицы А.Асаубаева, Д.Калымбетова, М.Ералиева, А.Битемирова, О.Копжасарова, М.Ермырзаева, Темиржол, Ж.Курбанбаева, О.Журхаева, Б.Тойшиева, И.Аманбаева, Карамерген, Х.Койшыгулова полностью, село 3-ферма полностью.
Избирательный участок №682
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №12 имени С.Сейфуллина" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Жылга, село Жылга, улица Ж.Сапарбаева, №1.
Границы: село Жылга улицы К.Сейдазова, Н.Бейсенбаева, Ынтымак, О.Жарылкасымова, Ж.Сапарбаева, С.Тойлыбаева, К.Мырзакулова, А.Сатыбалдиева, Ж.Барахова, Б.Байтохова, А.Куртебаева, Ж.Айтбаева, С.Жаныкулова, А.Асилова полностью, села Нурауыл, 49-разъезд полностью.
Избирательный участок №683

Орталығы: Сарыағаш ауданының білім бөлімінің "№57 С.Мұқанов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жылға ауылдық округі, Шеңгелді ауылы, Құдайсүгір батыр көшесі №25.
Шекаралары: Шеңгелді ауылы толығымен.
№684 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының білім бөлімінің "№26 Т.Өстеміров атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жылға ауылдық округі, Қарақалпақ ауылы, А.Бейсенбаев көшесі, №25.
Шекаралары: Қарақалпақ, Шайхана ауылдары толығымен.
№685 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының білім бөлімінің "№41 А.Асанов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жылға ауылдық округі, Шымырбай ауылы, Тәуелсіздік көшесі, №21.
Шекаралары: Шымырбай, Қызыласу ауылдары толығымен.
№686 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№25 Ә.Молдағұлова атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Әлімтау ауылдық округі, Әлімтау ауылы, Ә.Молдағұлова көшесі, №177.
Шекаралары: Әлімтау, Жайдаққұдық, Көктал, Тасқұдық ауылдары толығымен.
№893 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№76 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дербісек ауылдық округі, Дербісек ауылы, А.Рахметов көшесі, №107.
Шекаралары: Дербісек ауылы О.Мамбетов, Н.Абдиров, А.Оразбаева, А.Рахметов, С.Садыков, А.Токтыбаев, Амангелді, Жаңа жол көшелері толығымен
№910 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданы білім бөлімінің "№74 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қабланбек ауылдық округі, Жонарық ауылы, Достық көшесі, №68А.
Шекаралары: Жонарық ауылы толығымен.
№911 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш ауданының білім бөлімінің "№4 Ю.Гагарин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сарыағаш қаласы, Шәмші гүлзары көшесі, №21А.
Шекаралары: Сарыағаш қаласы Бәйтерек, Қалаубаев, Байбосын ата, Т.Қабылов, І.Есенберлин, Т.Аубакиров көшелері толығымен, МТФ аумағы толығымен.

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №57 имени С.Муканова" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Жылга, село Шенгелди, улица Кудайсугир батыра, №25.
Границы: село Шенгелди полностью.
Избирательный участок №684
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №26 имени Т.Остемирова" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Жылга, село Каракалпак, улица А.Бейсенбаева, №25.
Границы: села Каракалпак, Шайхана полностью.
Избирательный участок №685
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №41 имени А.Асанова" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Жылга, село Шымырбай, улица Тауелсиздик, №21.
Границы: села Шымырбай, Кызыласу полностью.
Избирательный участок №686
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №25 имени А.Молдагуловой" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Алимтау, село Алимтау, улица А.Молдагуловой, №177.
Границы: села Алимтау, Жайдаккудык, Коктал,Таскудык полностью.
Избирательный участок №893
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №76 отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Дербисек, село Дербисек, улица А.Рахметов, №107.
Границы: село Дербисек улицы О.Мамбетова, Н.Абдирова, А.Оразбаевой, А.Рахметова, С.Садыкова, А.Токтыбаева, Амангелди, Жана жол полностью.
Избирательный участок №910
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №74" отдела образования Сарыагашского района, сельский округ Кабланбек, село Жонарык, улица Достык, №68А.
Границы: село Жонарык полностью.
Избирательный участок №911
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №4 имени Ю.Гагарина" отдела образования Сарыагашского района, город Сарыагаш, улица Шамши гульзари, №21А.
Границы: город Сарыагаш улицы Байтерек, Калаубаева, Байбосын ата, Т.Кабылова, И.Есенберлина, Т.Аубакирова полностью, территория МТФ полностью.