Сарыағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 47-432-VI "2020-2022 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 желтоқсандағы № 58-518-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 23 желтоқсанда № 5967 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына және Сарыағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қарашадағы № 57-515-VI "Сарыағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 46-417-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5928 тіркелген шешіміне сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 47-432-VI "2020-2022 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5360 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-14 тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
1. Сарыағаш қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 1 027 482 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 220 452 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 807 030 мың теңге;
2) шығындар – 1 055 973 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 28 491 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 28 491 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 28 491 мың теңге.
2. Көктерек кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 4,5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 143 409 мың теңге:

О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 47-432-VI "О бюджетах города, поселка и сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 4 декабря 2020 года № 58-518-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 23 декабря 2020 года № 5967. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Сарыагашского районного маслихата от 16 ноября 2020 года № 57-515-VI "О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 46-417-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5928, Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 47-432-VI "О бюджетах города, поселка и сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5360, опубликовано 10 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункты 1-14 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет города Сарыагаш на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 027 482 тысяч тенге:
налоговые поступления – 220 452 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –807 030 тысяч тенге;
2) затраты – 1 055 973 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -28 491 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28 491 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 28 491 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет поселка Коктерек на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 143 409 тысяч тенге:

салықтық түсiмдер – 17 591 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 20 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 125 798 мың теңге;
2) шығындар –145 722 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 313 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 313 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 313 мың теңге.
3. Жемісті ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 104 828 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 8 503 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 76 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 96 249 мың теңге;
2) шығындар – 105 912 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 084 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 084 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 084 мың теңге.
4. Қызылжар ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 10,11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 105 744 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 9 860 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 53 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 95 831 мың теңге;
2) шығындар – 107 435 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 691 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 691 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 691 мың теңге.
5. Дарбаза ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 13,14 және15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

налоговые поступления – 17 591 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –125 798 тысяч тенге;
2) затраты – 145 722 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 313 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 313 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 313 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Жемисти на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 104 828 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 503 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 76 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 96 249 тысяч тенге;
2) затраты – 105 912 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 084 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 084 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1084 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет сельского округа Кызылжар на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 105 744 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 860 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 53 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 95 831 тысяч тенге;
2) затраты – 107 435 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 691 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 691 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 691 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет сельского округа Дарбаза на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кiрiстер – 38 963 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 454 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 62 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 36447 мың теңге;
2) шығындар – 38 963 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
15. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
16. "Сарыағаш аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жарияланғаннан кейін Сарыағаш аудандық мәслихат аппаратының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
17. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы Ш. Жарылкасымов
Сарыағаш аудандық мәслихат хатшысы Б. Садыков
Сарыағаш аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
04 желтоқсандағы № 58-518-VI
шешіміне 1 қосымша
Сарыағаш аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
26 желтоқсандағы № 47-432-VI
шешіміне 1 қосымша
Сарыағаш қаласының 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

1) доходы – 38 963 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 454 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 62 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 36 447 тысяч тенге;
2) затраты – 38 963 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
15. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
16. Государственному учреждению "Аппарат Сарыагашского районного маслихата" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерствa юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Сарыагашского районного маслихата после его официального опубликования.
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии районного маслихата Ш. Жарылкасымов
Секретарь маслихата Сарыагашского района Б. Садыков
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 04 декабря
2020 года № 58-518-VI
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 26 декабря
2019 года № 47-432-VI
Бюджет города Сарыагаш на 2020 год
Категория
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование