Сарыағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 46-417-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 59-522-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 5975 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 54/556-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/472-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5946 тіркелген шешіміне сәйкес, Сарыағаш ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш ауданының мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 46-417-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5347 тіркелген және 2020 жылы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Сарыағаш ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 42 590 231 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 266 126 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22 776 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 69 861 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39 231 468 мың теңге;
2) шығындар – 42 715 547 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 248 345 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 274 235 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 25 890 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -373 661 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 373 661 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 274 235 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 25 891 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 125 317 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 46-417-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 22 декабря 2020 года № 59-522-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 28 декабря 2020 года № 5975. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года за № 54/556-VI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/472-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5946, маслихат Сарыагашского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Сарыагашского района от 20 декабря 2019 года №46-417-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5347 и опубликовано 10 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыагашского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 590 231 тысяч тенге:
налоговые поступления –3 266 126 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22 776 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 69 861 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 231 468 тысяч тенге;
2) затраты – 42 715 547 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 248 345 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 274 235 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25 890 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -373 661 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 373 661 тысяч тенге:
поступления займов – 274 235 тысяч тенге;
погашение займов – 25 891 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 125 317 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. "Сарыағаш ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Сарыағаш ауданының мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы Ш. Жарылкасымов
Сарыағаш аудандық
мәслихат хатшысы Б. Садыков
Сарыағаш аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
22 желтоқсандағы № 59-522-VI
шешіміне 1 қосымша
Сарыағаш аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
20 желтоқсандағы № 46-417-VI
шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
сомасы мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Сарыагашского района" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Сарыагашского района после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
районного маслихата Ш. Жарылкасымов
Секретарь маслихата
Сарыагашского района Б. Садыков
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 22 декабря
2020 года № 59-522-VI
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 20 декабря
2019 года № 46-417-VI
Районный бюджет на 2020 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование