2021-2023 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 60-534-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 15 қаңтарда № 6025 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Сарыағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 59-520-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6003 тіркелген шешіміне сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 482 195 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 248 871 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 024 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 232 300 мың теңге;
2) шығындар – 493 096 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 901 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 901 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 901 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 14.12.2021 № 14-95-VII шешiмiмен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Көктерек кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 114 419 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 39 062 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 218 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 75 139 мың теңге;
2) шығындар – 115 131 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О бюджетах города, поселка и сельских округов на 2021-2023 годы
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 25 декабря 2020 года № 60-534-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 15 января 2021 года № 6025. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2021.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Сарыагашского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 59-520-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6003, Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Сарыагаш на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 482 195 тысяч тенге:
налоговые поступления – 248 871 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 024 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 232 300 тысяч тенге;
2) затраты – 493 096 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 901 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –10 901 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 10 901 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 14.12.2021 № 14-95-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет поселка Коктерек на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 114 419 тысяч тенге:
налоговые поступления – 39 062 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 218 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 75 139 тысяч тенге;
2) затраты – 115 131 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -712 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 712 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 712 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 14.12.2021 № 14-95-VII шешiмiмен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Жемісті ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 71 790 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 7 629 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 64 161 мың теңге;
2) шығындар – 74 590 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 800 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 800 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 800 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 14.12.2021 № 14-95-VII шешiмiмен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Қызылжар ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 50 996 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 12 654 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 38 342 мың теңге;
2) шығындар – 53 301 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 305 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 305 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 305 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 14.12.2021 № 14-95-VII шешiмiмен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Дарбаза ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

5) дефицит (профицит) бюджета – -712 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –712 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 712 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 14.12.2021 № 14-95-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Утвердить бюджет сельского округа Жемисти на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 790 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 629 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 64 161 тысяч тенге;
2) затраты – 74 590 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 800 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 800 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 800 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 14.12.2021 № 14-95-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Утвердить бюджет сельского округа Кызылжар на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 996 тысяч тенге:
налоговые поступления – 12 654 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 38 342 тысяч тенге;
2) затраты – 53 301 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 305 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2 305 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 305 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 14.12.2021 № 14-95-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Утвердить бюджет сельского округа Дарбаза на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жарияланғаннан кейін Сарыағаш аудандық мәслихат аппаратының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
16. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Е. Туребеков
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін уақытша атқарушы К. Пердекулов
Сарыағаш аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
25 желтоқсандағы № 60-534-VI
шешіміне 1-қосымша
Сарыағаш қаласының 2021 жылға арналған бюджеті

1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерствa юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Сарыагашского районного маслихата после его официального опубликования.
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии районного маслихата Е. Туребеков
Временно исполняющий обязанности
секретаря маслихата района К. Пердекулов
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 60-534-VI
Бюджет города Сарыагаш на 2021 год