Созақ ауданында салық салу объектісінің елді мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Түркістан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 25 тамыздағы № 290 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 26 тамызда № 5761 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 27 қарашадағы № 302 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 27.11.2023 № 302 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің 529-бабының 6-тармағына және Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 12 қарашадағы № 475 бұйрығымен бекітілген Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесіне сәйкес, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17847 тіркелген), Созақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Созақ ауданында салық салу объектісінің елді мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Созақ ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Созақ ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

Об утверждении коэффициента зонирования в Созакском районе, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Постановление акимата Созакского района Туркестанской области от 25 августа 2020 года № 290. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 26 августа 2020 года № 5761. Утратило силу постановлением акимата Созакского района Туркестанской области от 27 ноября 2023 года № 302
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Созакского района Туркестанской области от 27.11.2023 № 302 (вводится в действие с 01.01.2024).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2021.
В соответствии пункта 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и Методики расчета коэффициента зонирования утвержденной приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 12 ноября 2018 года № 475 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 17847), акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициент зонирования в Созакском районе, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Созакского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиций Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Созакского района после его официального опубликования.