Созақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 285 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 373 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 25 желтоқсанда № 5971 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 54/556-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/472-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5946 тіркелген шешіміне сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 285 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5328 тіркелген және 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Созақ ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 20 038 591 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 832 561 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 172 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 194 558 мың теңге;
2) шығындар – 20 283 428 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39 652 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 58 338 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18 686 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -284 489 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 284 489 мың теңге:
қарыздар түсімі – 58 338 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 18 686 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 244 837 мың теңге.".
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2020 жылы жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері белгіленсін:

О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 285 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 21 декабря 2020 года № 373. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 25 декабря 2020 года № 5971. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 54/556-VI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/472-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5946, Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 285 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5328 и опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 декабря 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Созакского района на 2020-2022 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 038 591 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 832 561 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 172 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 194 558 тысяч тенге;
2) затраты – 20 283 428 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39 652 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 58 338 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18 686 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами -0:
приобретение финансовых активов -0;
поступления от продажи финансовых активов государства -0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -284 489 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 284 489 тысяч тенге:
поступление займов – 58 338 тысяч тенге;
погашение займов – 18 686 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 244 837 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Установить на 2020 год нормативы распределения общей суммы поступления индивидуального подоходного налога и социального налога:

аудандық бюджетке төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығынан 36,7 пайыз;
аудандық бюджетке төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 50 пайыз;
аудандық бюджетке әлеуметтік салықтан 50 пайыз.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Созақ аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

на районный бюджет с доходов индивидуального подоходного налога, облагаемых у источника выплаты 36,7 процентов;
на районный бюджет с индивидуального подоходного налога с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты 50 процентов;
на районный бюджет с социального налога 50 процентов.";
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Созакского районного маслихата" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:

1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Созақ аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы И. Омарбеков
Созақ аудандық мәслихатының
2020 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 373 шешіміне қосымша
Созақ аудандық мәслихатының
2019 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 285 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кішi сыныбы
Атауы
1
2
3

1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Созакского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
районного маслихата И. Омарбеков
Приложение к решению
Созакского районного
маслихата от 21 декабря
2020 года № 373
Приложение 1 к решению
Созакского районного
маслихата от 20 декабря
2019 года № 285
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3