2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтер және кенттер бюджеті туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 379 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 15 қаңтарда № 6026 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Созақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 366 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5995 тіркелген шешіміне сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жартытөбе ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 52 112 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 365 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 896 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 46 851 мың теңге;
2) шығындар – 55 152 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 040 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 040 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 040 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 08.10.2021 № 50 шешiмiмен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылы аудандық бюджеттен Жартытөбе ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 38 068 мың теңге болып белгіленсін.
3. Жуантөбе ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 34 297 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 461 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 30 836 мың теңге;
2) шығындар – 37 396 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерімен сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О бюджете сельских округов и поселков на 2021-2023 годы
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 28 декабря 2020 года № 379. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 15 января 2021 года № 6026. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2021.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Созакского районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 366 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5995 Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жартытобе на 2021-2023 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 112 тысяч тенге:
налоговые поступления –4 365 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 896 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 46 851тысяч тенге;
2) затраты – 55 152 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 040 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 040 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 040 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 08.10.2021 № 50 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Предусмотреть на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Жартытобе в сумме 38 068 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Жуантобе на 2021-2023 годы согласно приложению 4 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 297 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 461тысяч тенге;
неналоговые поступлениям – 0;
поступления от продажи основного капитала –0;
поступления трансфертов – 30 836 тысяч тенге;
2) затраты – 37 396 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 08.10.2021 № 50 шешiмiмен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2021 жылы аудандық бюджеттен Қаратау ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 0 болып белгіленсін.
9. Құмкент ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 13 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 85 254 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 151 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 ;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 81 103 мың теңге;
2) шығындар – 88 052 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 798 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 798 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 798 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 08.10.2021 № 50 шешiмiмен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2021 жылы аудандық бюджеттен Құмкент ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 72 399 мың теңге болып белгіленсін.
11. Созақ ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 16-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 57 061 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 16 009 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 3 985 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 37 067 мың теңге;
2) шығындар – 68 810 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 749 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 749 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 749 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 08.10.2021 № 50 шешiмiмен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2021 жылы аудандық бюджеттен Созақ ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 26 508 мың теңге болып белгіленсін.

Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 08.10.2021 № 50 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Предусмотреть на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Каратау в сумме 0.
9. Утвердить бюджет сельского округа Кумкент на 2021-2023 годы согласно приложению 13 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 85 254 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 151 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 81 103 тысяч тенге;
2) затраты – 88 052 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 798 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 798 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 798 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 08.10.2021 № 50 (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Предусмотреть на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Кумкент в сумме 72 399 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет сельского округа Созак на 2021-2023 годы согласно приложению 16 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 061 тысяч тенге:
налоговые поступления –16 009 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 985 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 37 067 тысяч тенге;
2) затраты – 68 810 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 749 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –11 749 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 11 749 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 08.10.2021 № 50 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Предусмотреть на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Созак в сумме 26 508 тысяч тенге.

24. 2021 жылы аудандық бюдеттен Тасты ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 25 393 мың теңге болып белгіленсін.
25. "Созақ аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;

24. Предусмотреть на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Тасты в сумме 25 393 тысяч тенге.
25. Государственному учреждению "Аппарат Созакского районного маслихата" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";

2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Созақ аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
26. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы С. Жанұзақов
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетіе атқарушы И. Омарбеков
Созақ аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 379 шешіміне 1 қосымша
Жартытөбе ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті

2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Созакского районного маслихата после его официального опубликования.
26. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии районного маслихата С. Жанұзақов
Секретарь районного маслихата И. Омарбеков
Приложение 1 к решению
Созакского районного
маслихата от 28 декабря
2020 года № 379
Бюджет сельского округа Жартытобе на 2021 год