Төлеби аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 48/266-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 қарашадағы № 56/314-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 18 қарашада № 5893 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 30 қазандағы № 53/543-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/472-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5870 тіркелген шешіміне сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 48/266-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5361 санымен тіркелген, 2020 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Төлеби ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 26 135 047 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 465 011 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 889 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 68 072 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 24 580 075 мың теңге;
2) шығындар – 26 356 130 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 953 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 7 953 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 229 036 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 229 036 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 7 953 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 775 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 224 858 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2020 жылы төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы облыстық бюджетке 69,5 пайыз және әлеуметтік салықтан 50 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.

О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 48/266-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 12 ноября 2020 года № 56/314-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 18 ноября 2020 года № 5893
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 30 октября 2020 года № 53/543-VI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/472-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5870 Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 48/266-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5361, опубликовано 18 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 135 047 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 465 011 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21 889 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 68 072 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 580 075 тысяч тенге;
2) затраты – 26 356 130 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 953 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 7 953 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 229 036 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 229 036 тысяч тенге:
поступления займов – 7 953 тысяч тенге;
погашение займов – 3 775 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 224 858 тысяч тенге.".
Приложения 1, 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
Установить на 2020 год норматив распределения общей суммы поступления индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 69,5 процентов и социального налога в размере 50 процентов в областной бюджет.

2. "Төлеби аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Төлеби аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

2. Государственному учреждению "Аппарат Толебийского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Толебийского районного маслихата после его официального опубликования.

22305
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске асыру
37560
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
5970
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
5970
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5970
036
Газ көлігі жүйесін дамыту
5970
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
48798
1
Ауыл шаруашылығы
23088
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
25112
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22412
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
676
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
676
6
Жер қатынастары
23305
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
23305
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22765
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
540
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
2405
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2405
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
2405
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
478300
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
478300
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
478300
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29803
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
700
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
447797
12
Көлiк және коммуникация
979127
1
Автомобиль көлiгi

22305
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
37560
006
Капитальные расходы государственных органов
300
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
5970
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
5970
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5970
036
Развитие газотранспортной системы
5970
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
48798
1
Сельское хозяйство
23088
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
25112
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
22412
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
676
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
676
6
Земельные отношения
23305
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
23305
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
22765
007
Капитальные расходы государственного органа
540
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
2405
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2405
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2405
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
478300
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
478300
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
478300
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
29803
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
700
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
447797
12
Транспорт и коммуникации
979127
1
Автомобильный транспорт