Төлеби аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 48/266-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 58/319-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 15 желтоқсанда № 5949 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 30 қазандағы № 53/543-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/472-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5870 тіркелген шешіміне сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 48/266-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5361 санымен тіркелген, 2020 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Төлеби ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 27 023 290 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 459 991 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 889 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 68 072 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 25 473 338 мың теңге;
2) шығындар – 27 244 373 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 953 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 7 953 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 229 036 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 229 036 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 7 953 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 775 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 224 858 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2020 жылы төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы облыстық бюджетке 69,5 пайыз және әлеуметтік салықтан 50 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.

О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 48/266-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 10 декабря 2020 года № 58/319-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 15 декабря 2020 года № 5949
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 30 октября 2020 года № 53/543-VI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/472-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5870, Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №48/266-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5361, опубликовано 18 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 023 290 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 459 991 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21 889 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 68 072 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 473 338 тысяч тенге;
2) затраты – 27 244 373 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 953 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 7 953 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 229 036 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 229 036 тысяч тенге:
поступления займов – 7 953 тысяч тенге;
погашение займов – 3 775 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 224 858 тысяч тенге.".
Приложения 1, 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
Установить на 2020 год норматив распределения общей суммы поступления индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 69,5 процентов и социального налога в размере 50 процентов в областной бюджет.

2. "Төлеби аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Төлеби аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

2. Государственному учреждению "Аппарат Толебийского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Толебийского районного маслихата после его официального опубликования.