Түлкібас ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 93 және Түлкібас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 13/5-06 "Түлкібас ауданы бойынша елді мекендердің шекараларын өзгерту туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 27 наурыздағы № 91 бірлескен қаулысы және Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 наурыздағы № 52/6-06 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментіне 2020 жылғы 7 сәуірде № 5550 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес Түлкібас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкібас ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 93 және Түлкібас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 13/5-06 "Түлкібас ауданы бойынша елді мекендердің шекараларын өзгерту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4102 тіркелген, 2017 жылғы 26 мамырдағы "Шамшырақ" газетінде және 2017 жылы 29 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) бірлескен қаулысы мен шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 26) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"26) 9,53 гектар жер учаскесі елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, Мичурин ауылдық округі Таусағыз елді мекенінің жалпы ауданы 79,53 гектар";
1-тармақтың 46) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
46) 2,43 гектар жер учаскесі елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, Шақпақ ауылдық округі Шақпақ баба елді мекенінің жалпы ауданы 517,05 гектар".
2. "Түлкібас ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен қаулы мен шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы бірлескен қаулы мен шешімді Түлкібас ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау Түлкібас ауданы әкімінің ауыл шаруашылығы мәселелері бойынша орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түлкібас ауданының әкімі Н. Турашбеков
Түлкібас аудандық
мәслихаты сессиясының төрағасы Н. Ештаев
Түлкібас аудандық
мәслихатының хатшысы С. Сейсенбаев

О внесении изменения в совместное постановление акимата Тюлькубасского района от 14 апреля 2017 года № 93 и решение Тюлькубасского районного маслихата от 14 апреля 2017 года № 13/5-06 "Об изменении границ населенных пунктов Тюлькубасского района"
Совместное постановление акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 27 марта 2020 года № 91 и решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 20 марта 2020 года № 52/6-06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 7 апреля 2020 года № 5550
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Тюлькубасского района ПОСТАНОВИЛ и Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Тюлькубасского района от 14 апреля 2017 года № 93 и решение Тюлькубасского районного маслихата от 14 апреля 2017 года № 13/5-06 "Об изменении границ населенных пунктов Тюлькубасского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4102, опубликовано 26 мая 2017 года в газете "Шамшырак" и 29 мая 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
подпункт 26) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"26) включить 9,53 гектар земельного участка в границу населенного пункта Таусагыз сельского округа Мичурина, общая площадь 79,53 гектар";
подпункт 46) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"46) включить 2,43 гектар земельного участка в границу населенного пункта Шакпак баба сельского округа Шакпак, общая площадь 517,05 гектар".
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Тюлькубасского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет-ресурсе акимата Тюлькубасского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима Тюлькубасского района по сельскохозяйственным вопросам.
4. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тюлькубасского района Н. Турашбеков
Председатель сессии
Тюлькубасского районного маслихата Н. Ештаев
Секретарь Тюлькубасского
районного маслихата С. Сейсенбаев