Шардара ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 8 маусымдағы № 301 "Шардара ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы

"О внесении изменений в постановление акимата Шардаринского района от 8 июня 2018 года № 301 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования Шардаринского района"

Түркістан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 9 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 17 қаңтарда № 5375 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 15 шілдедегі № 172 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 15.07.2020 № 172 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Постановление акимата Шардаринского района Туркестанской области от 16 января 2020 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 17 января 2020 года № 5375. Утратило силу постановлением акимата Шардаринского района Туркестанской области от 15 июля 2020 года № 172
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шардаринского района Туркестанской области от 15.07.2020 № 172 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабының 1-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 7), 8), 9) тармақшаларына, 27 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Шардара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9, подпунктом 1) пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13898) акимат Шардаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Шардара ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 8 маусымдағы № 301 "Шардара ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4645 тіркелген, 2018 жылғы 29 маусымда "Шартарап – Шарайна" газетінде және 2018 жылғы 10 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының 1, 2, 3 қосымшалары осы қаулыға 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Приложение 1, 2, 3 к постановлению акимата Шардаринского района от 8 июня 2018 года № 301 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования Шардаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4645, опубликованный 29 июня 2018 года в газете "Шартарап-Шарайна" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 июля 2018 года) изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.

2. "Шардара ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Түркістан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Шардара ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолдануын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Шардара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

2. Государственному учреждению "Аппарат акима Шардаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в департаменте Юстиции Туркестанской области;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Шардаринского района;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Шардаринского района после его официального опубликования.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Б.Шомпиевке жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шардара ауданының әкімі К. Жолдыбай
Шардара ауданы әкімдігінің 2020 жылғы "16" қаңтардағы
№ 9 қаулысына 1 қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін Шардара ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1.
Шардара ауданы әкімдігінің Шардара аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Шардара аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
86
1
1
2.
Түркістан облысының қоғамдық денсаулық басқармасының "Шардара аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны

3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.Шомпиева.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шардаринского района К. Жолдыбай
Приложение 1 к постановлению
акимата Шардаринского района
от "16" января 2020 года № 9
Перечень организаций Шардаринского района для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Шардаринский районный дворец культуры" отдела культуры и развития языков Шардаринского района акимата Шардаринского района
86
1
1
2.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Шардаринская центральная районная больница" управления общественного здоровья Туркестанской области

250
1
1
Барлығы
1454
7
Шардара ауданы әкімдігінің 2020 жылғы "16" қаңтардағы
№ 9 қаулысына 3 қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленетін Шардара ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын, жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындарының саны
1.
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "№ 16 Колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
154
1
1
2.
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "Мәулен Қалмырза атындағы № 3 мамандандырылған мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
140
1
1
3.
Шардара ауданы әкімдігі Шардара аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шардара аудандық балалар мен жасөспірімдер футбол мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
1
1
4.
Шардара ауданы әкімдігінің Шардара аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімінің "№ 2 Шардара аудандық балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
112
1
1
5.
Шардара ауданы әкімдігінің Шардара аудандық білім бөлімінің "Шардара аудандық оқушылар үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
79
1
1
6.
Шардара ауданы әкімдігінің Шардара аудандық білім бөлімінің "Шардара балалар саз мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
72
1
1
7.
"Хамит" ауыл шаруашылығы өндірістік кооперативі
250
1
1
Барлығы
857
7

250
1
1
Всего:
1454
7
Приложение 3 к постановлению
акимата Шардаринского района
от "16" января 2020 года № 9
Перечень организаций Шардаринского района для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства граждан молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для трудоустройства граждан, из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж № 16" управление развития человеческого потенциала Туркестанской области
154
1
1
2.
Коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат № 3 имени Маулена Калмырзы" управление развития человеческого потенциала Туркестанской области
140
1
1
3.
Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская футбольная школа Шардаринского района" отдела физической культуры и спорта Шардаринского района акимата Шардаринского района
50
1
1
4.
Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа № 2 Шардаринского района" отдела физической культуры и спорта Шардаринского района акимата Шардаринского района
112
1
1
5.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Шардаринский районный дом школьников" отдела образования Шардаринского района акимата Шардаринского района
79
1
1
6.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Шардаринская детская музыкальная школа" отдела образования Шардаринского района акимата Шардаринского района
72
1
1
7.
Сельскохозяйственный производственный кооператив "Хамит"
250
1
1
Всего:
857
7