Жетісай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 25-142-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 маусымдағы № 32-165-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 30 маусымда № 5672 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 49/510-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/472-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5637 тіркелген шешіміне сәйкес Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетісай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 25-142-VІ "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5331 тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда "Жаңа Жетісай" газетінде және 2020 жылы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жетісай ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1 қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 43 855 698 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 685 300 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 925 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 51 940 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 106 533 мың теңге;
2) шығындар – 43 860 050 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 189 950 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 318 120 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 128 170 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– -194 302 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 194 302 мың теңге:
қарыздар түсімі – 318 120 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 128 170 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 352 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жетысайского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 25-142-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 10 июня 2020 года № 32-165-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 30 июня 2020 года № 5672. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 29 мая 2020 года № 49/510-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/472-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5637, Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жетысайского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 25-142-VІ "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5331, опубликовано 17 января 2020 года в газете "Жаңа Жетісай" и 5 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Жетысайского района на 2020-2022 годы, согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 855 698 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 685 300 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 925 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 51 940 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 106 533 тысяч тенге;
2) затраты – 43 860 050 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 189 950 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 318 120 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 128 170 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) Дефицит (профицит) бюджета – - 194 302 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использования профицита) бюджета–194 302 тысяч тенге:
поступление займов – 318 120 тысяч тенге;
погашение займов – 128 170 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 352 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. "Жетісай аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Жетісай аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

2. Государственному учреждению "Аппарат Жетысайского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Жетысайского районного маслихата после его официального опубликования.