Көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Жетісай ауданы Ынтымақ ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 6 ақпандағы № 09 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 6 ақпанда № 5405 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармағына сәйкес, Ынтымақ ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып, Түркістан облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы қорытындысы негізінде Жетісай ауданы Ынтымақ ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ынтымақ ауылдық округінің Нурауыл елді мекеніндегі атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Нұрауыл елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге – Әлихан Бөкейханов атауы;
2) Нұрауыл елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге – Ыбырай Алтынсарин атауы;
2. Жетісай ауданының "Ынтымақ ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Жетісай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау ауылдық округі әкімінің орынбасары Д.Абдираимовке жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ынтымақ ауылдық округі әкімі М. Журхабаев

О присвоении наименовании улицам
Решение акима сельского округа Ынтымак Жетысайского района Туркестанской области от 6 февраля 2020 года № 09. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 6 февраля 2020 года № 5405
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения ономастической комиссии при акимате Туркестанской области от 26 декабря 2019 года, аким сельского округа Ынтымак Жетысайского района РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам населенного пункта Нурауыл сельского округа Ынтымак следующие наименования:
1) Безымянной улице населенного пункта Нурауыл – наименование Алихана Бокейханова;
2) Безымянной улице населенного пункта Нурауыл – наименование Ыбырая Алтынсарина;
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Ынтымак" Жетысайского района в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерсва юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республикии Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Жетысайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Д.Абдираимова сельского округа Ынтымак.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Ынтымак М. Журхабаев