Келес аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-140-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 наурыздағы № 24-171-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 наурызда № 5494 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 21 ақпандағы № 46/490-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/472-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5443 тіркелген шешіміне сәйкес, Келес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Келес аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-140-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5329 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Келес ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 30 241 242 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 173 200 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 912 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 049 130 мың теңге;
2) шығындар – 30 391 485 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 450 044 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 477 180 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 27 136 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -600 287 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 600 287 мың теңге;
қарыздар түсімі – 477 180 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 27 136 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 150 243 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 6 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Келес аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде тіркелуін;

О внесении изменений в решение Келесского районного маслихата от 18 декабря 2019 года № 20-140-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 10 марта 2020 года № 24-171-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 10 марта 2020 года № 5494
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 21 февраля 2020 года № 46/490-VI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/472-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5443, Келесский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Келесского районного маслихата от 18 декабря 2019 года № 20-140-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5329) следующие изменения;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Келесского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 241 242 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 173 200 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 912 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 049 130 тысяч тенге;
2) затраты – 30 391 485 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 450 044 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 477 180 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27 136 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -600 287 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 600 287 тысяч тенге:
поступление займов – 477 180 тысяч тенге;
погашение займов – 27 136 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 150 243 тысяч тенге".
2. Приложения 1, 2, 3, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Келесского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";