"Қауымдық сервитут белгілеу туралы" Келес ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 03 шілдедегі № 197 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № 188 қаулысы. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 қазанда № 5821 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17 бабының 5-1) тармақшасына және 69 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 10) тармақшасына сәйкес, Келес ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Келес ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 03 шілдедегі № 197 "Қауымдық сервитут белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5124 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 19 шілдеде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Келес ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;

О внесении изменения в постановление акимата Келесского района от 03 июля 2019 года № 197 "Об установлении публичного сервитута"
Постановление акимата Келесского района Туркестанской области от 28 сентября 2020 года № 188. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 1 октября 2020 года № 5821
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 17 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Келесского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Келесского района от 03 июля 2019 года № 197 "Об установлении публичного сервитута" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5124, опубликовано 12 июля 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Келесского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";