Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 392 "Іздеушілік үшін аумақтарды айқындау туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 105 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 сәуірде № 6852 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған

О внесении дополнения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 26 декабря 2018 года № 392 "Об определении территорий для старательства"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 30 марта 2020 года № 105. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 3 апреля 2020 года № 6852
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Кодексінің 274-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Іздеушілік үшін аумақтарды айқындау туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 392 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 5721 болып тіркелген, 2019 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2019 жылғы 22 қаңтардағы "Дидар", "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
осы қаулының қосымшасына сәйкес көрсетілген қаулыға қосымша 9 реттік нөмірі жолымен толықтырылсын.

В соответствии со статьей 274 Кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об определении территорий для старательства" от 26 декабря 2018 года № 392 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5721, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 января 2019 года, в газетах "Дидар", "Рудный Алтай" от 22 января 2019 года) следующее дополнение:
приложение к указанному постановлению дополнить строкой, порядковый номер 9, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Облыстың кәсіпкерлік және индустриялық-инновациялық даму басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің облыс аумағында таралатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

2. Управлению предпринимательства и индустриально-инновационного развития области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории области;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.