Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының құрамдас бөлігіне атау беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 12 маусымдағы № 192 бірлескен қаулысы және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы № 39/440-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 маусымда № 7233 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабының 4-1) тармақшасына сәйкес, "Өскемен қаласының құрамдас бөліктеріне атау және қайта атау беру жөнінде ұсыныстарды енгізу туралы" Өскемен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 30 шілдедегі № 3265 қаулысы және Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 31 шілдедегі № 32/4-VI шешімі негізінде, Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы қорытындысын ескере отырып, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының 20-шы тұрғын ауданындағы № 8 көшесіне Қайырбек Айжігітов көшесі деген атау берілсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім олардың алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі ___________Д. Ахметов
Сессия төрағасы
__________Ф. Абитаев
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының хатшысы __________В. Головатюк

О наименовании составной части города Усть-Каменогорск Восточно-Казахстанской области
Совместные постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 12 июня 2020 года № 192 и решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 июня 2020 года № 39/440-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 июня 2020 года № 7233
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании постановления акимата города Усть-Каменогорск от 30 июля 2018 года № 3265 и решения маслихата города Усть-Каменогорск от 31 июля 2018 года № 32/4-VI "О внесении предложений по наименованию и переименованию составных частей города Усть-Каменогорска", учитывая заключение Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 12 декабря 2019 года Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ и Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Наименовать улицу № 8 в 20 жилом районе города Усть-Каменогорск Восточно-Казахстанской области в улицу Қайырбек Айжігітов.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области _________Д. Ахметов
Председатель сессии
__________
Ф. Абитаев
Секретарь Восточно-Казахстанского областного маслихата
_________
В. Головатюк