"2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы № 42/475-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 қазанда № 7648 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 6427, 2019 жылғы 23 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 389 881 694,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 37 456 101,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 301 184,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 693,1 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 349 106 715,6 мың теңге;
2) шығындар – 403 420 069,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 44 276 594,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 55 053 206,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 776 612,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –
0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -57 814 969,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 57 814 969,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 72 695 702,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 15 006 828,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 126 095,1 мың теңге.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 2020 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері Өскемен қаласына 36,6 пайыз, Риддер қаласына 84,4 пайыз, Аягөз ауданына 88,3 пайыз;
аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 2020 жылға 100 пайыз;
аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 2020 жылға 100 пайыз мөлшерінде белгіленсін.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 октября 2020 года № 42/475-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 октября 2020 года № 7648
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6427, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 декабря 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 389 881 694,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 37 456 101,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 301 184,6 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17 693,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 349 106 715,6 тысяч тенге;
2) затраты – 403 420 069,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 44 276 594,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 55 053 206,8 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 776 612,5 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -57 814 969,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 57 814 969,1 тысяч тенге:
поступление займов – 72 695 702,0 тысяч тенге;
погашение займов – 15 006 828,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 126 095,1 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Установить:
на 2020 год нормативы распределения доходов в бюджеты районов (городов областного значения) по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, городу Усть-Каменогорск 36,6 процентов, городу Риддер 84,4 процентов, Аягозскому району 88,3 процентов;
на 2020 год нормативы распределения доходов в бюджеты районов (городов областного значения) по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов;
на 2020 год нормативы распределения доходов в бюджеты районов (городов областного значения) по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора, в размере 100 процентов.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Анчугин
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының хатшысы В. Головатюк
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының 2020 жылғы
9 қазаны № 42/475-VI
шешіміне қосымша
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының 2019 жылғы
13 желтоқсандағы № 35/389-VI
шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Барлығы кірістер (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Анчугин
Секретарь Восточно-Казахстанского областного маслихата В. Головатюк
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 9 октября 2020 года
№ 42/475-VI
Приложение 1 к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 13 декабря 2019 года
№ 35/389-VI
Областной бюджет на 2020 год
Категория
Всего доходы (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

1. КIРICТЕР
389 881 694,7
1
Салықтық түсімдер
37 456 101,4
01
Табыс салығы
16 048 946,3
2
Жеке табыс салығы
16 048 946,3
01
Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы
16 048 946,3
03
Әлеуметтік салық
13 828 671,1
1
Әлеуметтiк салық
13 828 671,1
01
Әлеуметтiк салық
13 828 671,1
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар
7 578 484,0
3
Табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
7 398 484,0
03
Жер бетіне жақын көздердегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлем
276 484,0
04
Орманды пайдаланғаны үшiн төлем
142 000,0
16
Қоршаған ортаға эмиссия үшін төленетін төлемақы
6 980 000,0
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
180 000,0
33
Жұмыс берушілерге Қазақстан Республикасына шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсатты бергені және (немесе) ұзартқаны үшін алым
180 000,0
2
Салықтық емес түсiмдер
3 301 184,6
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
614 767,0
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
10 146,6
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
10 146,6
3
Мемлекет меншігіндегі акциялардың мемлекеттік пакеттеріне дивидендтер
6 552,0
02
Коммуналдық меншіктегі акциялардың мемлекеттік пакетіне берілетін дивидендтер
6 552,0
4
Мемлекет меншігінде тұрған, заңды тұлғалардағы қатысу үлесіне кірістер
9 490,3
02
Коммуналдық меншіктегі заңды тулғаларға қатысу үлесіне кірістер
9 490,3
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
118 320,2
04
Облыстың коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
118 307,5
05
Облыстың коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
12,7
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
470 257,9
03
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына облыстық бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
205 059,7
06
Мамандандырылған ұйымдарға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
264 701,0
16
Қаржы агентіктеріне үкіметтік сыртқы қарыз қаражаты есебінен жергілікті бюджеттен ішкі көздер есебінен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
497,2
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
20,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
20,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақшаның түсімі
20,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2 268 204,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2 268 204,0
05
Облыстық бюджеттен қаржыландыратын мемлекеттік мекемелер салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар

1. ДОХОДЫ
389 881 694,7
1
Налоговые поступления
37 456 101,4
01
Подоходный налог
16 048 946,3
2
Индивидуальный подоходный налог
16 048 946,3
01
Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты
16 048 946,3
03
Социальный налог
13 828 671,1
1
Социальный налог
13 828 671,1
01
Социальный налог
13 828 671,1
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
7 578 484,0
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
7 398 484,0
03
Плата за пользование водными ресурсами поверхностных источников
276 484,0
04
Плата за лесные пользования
142 000,0
16
Плата за эмиссии в окружающую среду
6 980 000,0
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
180 000,0
33
Сбор за выдачу и (или) продление разрешения работодателям на привлечение иностранной рабочей силы в Республику Казахстан
180 000,0
2
Неналоговые поступления
3 301 184,6
01
Доходы от государственной собственности
614 767,0
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
10 146,6
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
10 146,6
3
Дивиденды на государственные пакеты акций, находящиеся в государственной собственности
6 552,0
02
Дивиденды на государственные пакеты акций, находящиеся в коммунальной собственности
6 552,0
4
Доходы на доли участия в юридических лицах, находящиеся в государственной собственности
9 490,3
02
Доходы на доли участия в юридических лицах, находящиеся в коммунальной собственности
9 490,3
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
118 320,2
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности области
118 307,5
05
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности области
12,7
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
470 257,9
03
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из областного бюджета местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
205 059,7
06
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета специализированным организациям
264 701,0
16
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета за счет внутренних источников финансовым агентствам
497,2
03
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
20,0
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
20,0
02
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
20,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
2 268 204,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
2 268 204,0
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из областного бюджета

76 000,0
06
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың ішкі істер департаменттері, олардың аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсiмпұлдар, санкциялар, өндiрiп алулар
1 999 857,7
12
Түзету жұмыстарына сотталғандардың еңбекақысынан ұсталатын түсімдер
192,8
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
4 700,0
16
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына облыстық бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
187 311,2
18
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
142,3
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
418 193,6
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
418 193,6
05
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсімі
988,2
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
94 978,4
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
-537 773,0
14
Өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуы мен оның инфрақұрылымын дамытуға жер қойнауын пайдаланушылардың аударымдары
860 000,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
17 693,1
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
17 693,1
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
17 693,1
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті сатудан түсетін түсімдер
17 693,1
4
Трансферттердің түсімдері
349 106 715,6
01
Төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер
9 393 382,6
2
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерден трансферттер
9 393 382,6
02
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
505 008,5
03
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
7 898,9
04
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерден облыстық бюджеттің ысырабын өтеуге арналған трансферттер түсімдері
8 219 996,3
16
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
660 478,9
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
339 713 333,0
1
Республикалық бюджеттен түсетiн трансферттер
339 713 333,0
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер
90 032 502,0
02
Нысаналы даму трансферттері
34 669 651,0
05
Республикалық бюджеттен жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтеріне берілетін субвенциялар

76 000,0
06
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые департаментами внутренних дел областей, города республиканского значения, столицы, их территориальными подразделениями, финансируемыми из местного бюджета
1 999 857,7
12
Поступление удержаний из заработной платы осужденных к исполнительским работам
192,8
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
4 700,0
16
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из областного бюджета местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
187 311,2
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
142,3
06
Прочие неналоговые поступления
418 193,6
1
Прочие неналоговые поступления
418 193,6
05
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета
988,2
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
94 978,4
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
-537 773,0
14
Отчисления недропользователей на социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры
860 000,0
3
Поступления от продажи основного капитала
17 693,1
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
17 693,1
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
17 693,1
02
Поступления от продажи имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
17 693,1
4
Поступления трансфертов
349 106 715,6
01
Трансферты из нижестоящих органов государственного управления
9 393 382,6
2
Трансферты из районных (городов областного значения) бюджетов
9 393 382,6
02
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
505 008,5
03
Возврат использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
7 898,9
04
Поступления трансфертов из районных (городов областного значения) бюджетов на компенсацию потерь областного бюджета
8 219 996,3
16
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
660 478,9
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
339 713 333,0
1
Трансферты из республиканского бюджета
339 713 333,0
01
Целевые текущие трансферты
90 032 502,0
02
Целевые трансферты на развитие
34 669 651,0
05
Субвенции из республиканского бюджета на государственные услуги общего характера

178 431,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
140 558,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
31 391,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
88 692,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
4 468,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
11 791 992,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
22 838 119,7
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
7 829 699,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 865 718,8
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 964 356,6
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
336 170,2
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 418 573,5
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
584 362,5
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
562 256,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 769 607,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 591 053,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
178 554,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
194 373,2
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
194 373,2
2
Әлеуметтiк көмек
655 867,6
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
655 867,6
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
655 867,6
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
14 352 553,1
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
14 187 699,1
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

178 431,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
140 558,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
31 391,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
88 692,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
4 468,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
11 791 992,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
22 838 119,7
1
Социальное обеспечение
7 829 699,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 865 718,8
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 964 356,6
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
336 170,2
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 418 573,5
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
584 362,5
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
562 256,0
261
Управление образования области
1 769 607,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 591 053,0
037
Социальная реабилитация
178 554,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
194 373,2
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
194 373,2
2
Социальная помощь
655 867,6
256
Управление координации занятости и социальных программ области
655 867,6
003
Социальная поддержка инвалидов
655 867,6
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
14 352 553,1
256
Управление координации занятости и социальных программ области
14 187 699,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

325 422,5
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
41 541,4
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
206 653,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
4 528,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
481 500,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
156 800,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
357 408,7
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
12 613 845,5
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
22 539,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
22 539,0
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
142 315,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
140 970,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 345,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
41 977 891,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 166 346,6
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
15 335,0
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
15 335,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 151 011,6
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 151 011,6
2
Коммуналдық шаруашылық
36 811 544,6
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
36 811 544,6
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
171 474,8
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
23 437,0
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 540 310,0
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
15 634 078,1
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
488 540,5
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
9 693 984,3

325 422,5
007
Капитальные расходы государственного органа
41 541,4
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
206 653,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
4 528,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
481 500,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
156 800,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
357 408,7
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
12 613 845,5
263
Управление внутренней политики области
22 539,0
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
22 539,0
298
Управление государственной инспекции труда области
142 315,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
140 970,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 345,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
41 977 891,2
1
Жилищное хозяйство
5 166 346,6
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
15 335,0
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
15 335,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 151 011,6
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
5 151 011,6
2
Коммунальное хозяйство
36 811 544,6
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
36 811 544,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
171 474,8
005
Капитальные расходы государственного органа
23 437,0
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
5 540 310,0
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
15 634 078,1
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
488 540,5
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
9 693 984,3

111,0
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
1 524 638,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
175 200,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
8 139,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
52 083,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
14 392,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 725 299,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
4 986 343,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
800 000,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
9 946 069,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
95 938,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
7 613,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
5 115 576,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
500 000,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
12 218,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
27 452,0
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
27 452,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 142 094,3
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 429,0
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
21 777,0
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
9 000,0
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру

111,0
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
1 524 638,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
175 200,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
8 139,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
52 083,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
14 392,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 725 299,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
4 986 343,0
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
800 000,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
9 946 069,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
95 938,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
7 613,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
5 115 576,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
500 000,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
12 218,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
27 452,0
020
Развитие объектов сельского хозяйства
27 452,0
719
Управление ветеринарии области
2 142 094,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
84 429,0
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
21 777,0
009
Организация санитарного убоя больных животных
9 000,0
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек

501 882,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
75 000,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
7 794 859,7
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
2 910 137,4
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 581,5
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
5 581,5
13
Басқалар
16 419 571,3
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
5 501 059,5
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
3 695 767,0
005
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
475 000,0
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 303 219,0
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
855 548,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
20 000,0
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
42 000,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 805 292,5
024
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
278 658,9
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
1 526 633,6
9
Басқалар
10 918 511,8
120
Облыс әкімінің аппараты
169 824,6
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
169 824,6
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
553 397,7
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
553 397,7
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 611 251,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
1 611 251,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
361 117,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

501 882,0
011
Капитальные расходы государственного органа
75 000,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
7 794 859,7
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
2 910 137,4
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 581,5
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
5 581,5
13
Прочие
16 419 571,3
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
5 501 059,5
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
3 695 767,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
475 000,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
2 303 219,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
855 548,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
20 000,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
42 000,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 805 292,5
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
278 658,9
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
1 526 633,6
9
Прочие
10 918 511,8
120
Аппарат акима области
169 824,6
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
169 824,6
253
Управление здравоохранения области
553 397,7
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
553 397,7
257
Управление финансов области
1 611 251,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
1 611 251,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
361 117,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

361 117,0
261
Облыстың білім басқармасы
4 399 092,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
4 399 092,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
158 325,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
153 680,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 645,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 238 318,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 238 318,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
49 060,0
037
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
49 060,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 378 126,5
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 378 126,5
14
Борышқа қызмет көрсету
217 836,4
1
Борышқа қызмет көрсету
217 836,4
257
Облыстың қаржы басқармасы
217 836,4
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
202 178,3
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
15 658,1
15
Трансферттер
91 030 300,9
1
Трансферттер
91 030 300,9
257
Облыстың қаржы басқармасы
91 030 300,9
007
Субвенциялар
76 233 470,0
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
321 014,1
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
7 898,9
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
7 434 970,0
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 117 469,0
029
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
255 000,0
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
660 478,9
III. Таза бюджеттік кредит беру
44 276 594,3
Бюджеттік кредиттер

361 117,0
261
Управление образования области
4 399 092,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
4 399 092,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
158 325,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
153 680,0
003
Капитальные расходы государственного органа
4 645,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 238 318,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 238 318,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
49 060,0
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
49 060,0
285
Управление физической культуры и спорта области
1 378 126,5
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 378 126,5
14
Обслуживание долга
217 836,4
1
Обслуживание долга
217 836,4
257
Управление финансов области
217 836,4
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
202 178,3
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
15 658,1
15
Трансферты
91 030 300,9
1
Трансферты
91 030 300,9
257
Управление финансов области
91 030 300,9
007
Субвенции
76 233 470,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
321 014,1
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
7 898,9
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
7 434 970,0
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
6 117 469,0
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
255 000,0
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
660 478,9
III. Чистое бюджетное кредитование
44 276 594,3
Бюджетные кредиты

55 053 206,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
36 212 391,8
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
36 212 391,8
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
630 229,0
006
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
630 229,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
11 236 051,6
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кредит беру
11 236 051,6
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
10 389 672,3
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кредит беру
10 389 672,3
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
13 956 438,9
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кредит беру
13 956 438,9
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13 164 855,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
13 164 855,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
13 164 855,0
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
13 164 855,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
4 700 847,0
1
Ауыл шаруашылығы
3 126 153,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
3 126 153,0
037
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
3 126 153,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
1 574 694,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1 574 694,0
007
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
1 574 694,0
13
Басқалар
975 113,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
975 113,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
975 113,0
007
Мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыруға "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ-ға кредит беру
325 113,0
069
Облыстық орталықтарда, моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру

55 053 206,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
36 212 391,8
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
36 212 391,8
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
630 229,0
006
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
630 229,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
11 236 051,6
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
11 236 051,6
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
10 389 672,3
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
10 389 672,3
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области"
13 956 438,9
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
13 956 438,9
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 164 855,0
1
Жилищное хозяйство
13 164 855,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
13 164 855,0
009
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья
13 164 855,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
4 700 847,0
1
Сельское хозяйство
3 126 153,0
255
Управление сельского хозяйства области
3 126 153,0
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
3 126 153,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
1 574 694,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
1 574 694,0
007
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 574 694,0
13
Прочие
975 113,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
975 113,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
975 113,0
007
Кредитование АО "Фонд развития предпринимательства "Даму" на реализацию государственной инвестиционной политики
325 113,0
069
Кредитование на содействие развитию предпринимательства в областных центрах и моногородах