"Озерки ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы"
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 62/453-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда № 8264 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 61/437-VІ "Семей қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8100 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Озерки ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 617,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 842,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 33 775,0 мың теңге;
2) шығындар – 38 617,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

"О бюджете Озерского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2020 года № 62/453-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 31 декабря 2020 года № 8264
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением маслихата города Семей от 25 декабря 2020 года № 61/437-VI "О бюджете города Семей на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8100), маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Озерского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 617,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 842,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 775,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38 617,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
2. Қалалық бюджеттен 2021 жылға берілетін субвенция көлемі 31 750,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Семей қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің 4-қосымшаға сәйкес күші жойылды деп танылсын.

5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть объем субвенции, передаваемой из городского бюджета, на 2021 год в сумме 31 750,0 тысяч тенге.
3. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Семей согласно приложению 4.

2020 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 62/453-VI шешiмге
4-қосымша
Семей қаласы мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізімі
1. Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 48/328-VI "Озерки ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6694 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 5 ақпанда жарияланған) шешім.
2. Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 19 наурыздағы № 50/366-VI "Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 48/328-VI "Озерки ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6834 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 6 сәуірде жарияланған) шешім.
3. Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 16 қарашадағы № 58/425-VI "Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 48/328-VI "Озерки ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7863 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 26 қарашада жарияланған) шешім.

от 29 декабря 2020 года
№ 62/453-VI
Перечень, утративших силу, некоторых решений маслихата города Семей
1. Решение маслихата города Семей от 30 декабря 2019 года № 48/328-VI "О бюджете Озерского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6694, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 февраля 2020 года).
2. Решение маслихата города Семей от 19 марта 2020 года № 50/366-VI "О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 30 декабря 2019 года № 48/328-VI "О бюджете Озерского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6834, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 апреля 2020 года).
3. Решение маслихата города Семей от 16 ноября 2020 года № 58/425-VI "О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 30 декабря 2019 года № 48/328-VI "О бюджете Озерского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7863, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 ноября 2020 года).