Курчатов қаласы бойынша 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 210 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 ақпанда № 6725 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Курчатов қаласы бойынша 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақасының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Қазақстан Республикасы Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі (А.Ж. Улукпанова) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын тәртіппен, конкурстық негізінде осындай құқық алған мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год по городу Курчатов
Постановление акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 31 января 2020 года № 210. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 февраля 2020 года № 6725
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 от 27 июля 2007 года Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат города Курчатов ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год по городу Курчатов, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел образования, физической культуры и спорта города Курчатов Восточно-Казахстанской области Республики Казахстан" (Улукпанова А.Ж.) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней после регистрационной регистрации настоящего постановления направлении его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, получившими такое право на конкурсной основе, в порядке, определенном Правительством Республики Казахстан;

3) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Курчатов қаласы әкімдігінің интернет - ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау Курчатов қаласы әкімінің орынбасары Н. Т. Қошқарбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қаласының әкімі А. Глазинский
Курчатов қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 31 қаңтардағы
№ 210 қаулысына қосымша
Курчатов қаласы бойынша 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Курчатов после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Курчатов Кошкарбаева Н. Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Курчатов А. Глазинский
Приложение к постановлению
акимата города Курчатов
от 31 января 2020 года № 210
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год по городу Курчатов