Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 37/293-VІ "Курчатов қаласының 2020 – 2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 1 шілдедегі № 43/331-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 шілдеде № 7280 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 48/361-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 25.12.2020 № 48/361-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1- тармағы 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы № 39/430-VI "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VІ "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7207 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 37/293-VI "Курчатов қаласының 2020 – 2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6501 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Курчатов қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 303 755,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 291 338,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 102,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 170,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 990 145,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 547 892,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 6 января 2020 года № 37/293-VI "О бюджете города Курчатов на 2020-2022 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 1 июля 2020 года № 43/331-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 июля 2020 года № 7280. Утратило силу решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 48/361-VI
Сноска. Утратило силу решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 48/361-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 июня 2020 года № 39/430-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7207) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчатовского городского маслихата от 6 января 2020 года № 37/293-VI "О бюджете города Курчатов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6501, опубликовано 15 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Курчатов на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 303 755,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 291 338,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 102,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 170,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 990 145,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 547 892,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -244 137,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 244 137,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 52 314,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 41 649,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –233 472,7 мың теңге.";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 415 694,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 271 794,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

5) дефицит (профицит) бюджета – -244 137,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 244 137,7 тысяч тенге:
поступление займов – 52 314,0 тысяч тенге;
погашение займов – 41 649,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –233 472,7 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Предусмотреть в городском бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 415 694,0 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в городском бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 271 794,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.