Курчатов қалалық мәслихатының 2007 жылғы 20 шілдедегі 35/216-ІІІ "Салық салу мақсаты үшін Курчатов қаласының жерілерін аймақтарға бөлу сызбасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 48/366-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда № 8226 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабы 6-тармағына сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Курчатов қалалық мәслихатының 2007 жылғы 20 шілдедегі 35/216-ІІІ "Салық салу мақсаты үшін Курчатов қаласының жерілерін аймақтарға бөлу сызбасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-3-45 нөмірімен тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
кіріспесі келесі мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Иманмәдиев
Курчатов қалалық мәслихатының хатшысы Г. Қарымбаева

О внесении изменения в решение Курчатовского городского маслихата от 20 июля 2007 года № 35/216-III "Об утверждении схемы зонирования земель города Курчатова для целей налогообложения"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 48/366-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 31 декабря 2020 года № 8226
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчатовского городского маслихата от 20 июля 2007 года № 35/216-ІІІ "Об утверждении схемы зонирования земель города Курчатов для целей налогообложения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-3-45) следующее изменение:
преамбулу изложить в новой редакции следующего содержания:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:"
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Е. Иманмадиев
Секретарь Курчатовского городского маслихата Г. Карымбаева