Риддер қалалық мәслихатының шешімі күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2020 жылғы 20 наурыздағы № 39/25-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылы 3 сәуірде № 6851 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 20/4-VI "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5597 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 18 сәуірде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Сессияның төрағасы Р. Хисамов
Қалалық мәслихат хатшысы И. Панченко

О признании утратившим силу решения Риддерского городского маслихата
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 марта 2020 года № 39/25-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 3 апреля 2020 года № 6851
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Риддерского городского маслихата от 27 марта 2018 года № 20/4-VI "О повышении базовых ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5597, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 апреля 2018 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Р. Хисамов
Секретарь городского маслихата И. Панченко