Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 қазандағы № 25/8-VI "Риддер қаласының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдардың мамандарына әлеуметтік қолдау көрсету туралы" шешімінің қолданысын тоқтату туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2020 жылғы 4 маусымдағы № 43/4-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 маусымда № 7196 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2020 жылғы 20 қазандағы № 48/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 20.10.2020 № 48/3-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 01.10.2020 бастап туындаған қатынастарға қолданылады).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 cәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020 жылғы 1 қазанға дейін Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 қазандағы № 25/8-VI "Риддер қаласының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдардың мамандарына әлеуметтік қолдау көрсету туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-4-181 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 04 желтоқсанда электронды түрде жарияланған) шешімінің қолданысы тоқтатылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енеді.
Сессияның төрағасы Г. Китаппаева
Қалалық мәслихат хатшысы И. Панченко

О приостановлении действия решения Риддерского городского маслихата от 25 октября 2018 года № 25/8-VI "Об оказании социальной поддержки специалистам государственных организаций, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах города Риддера"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 4 июня 2020 года № 43/4-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 июня 2020 года № 7196. Утратило силу -решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 октября 2020 года № 48/3-VI
Сноска. Утратило силу -решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.10.2020 № 48/3-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, и распространяется на отношения, возникшие с 01.10.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Приостановить до 1 октября 2020 года действие решения Риддерского городского маслихата от 25 октября 2018 года № 25/8-VI "Об оказании социальной поддержки специалистам государственных организаций, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах города Риддера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-4-181, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 04 декабря 2018 года).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня принятия.
Председатель сессии Г. Китаппаева
Секретарь городского маслихата И. Панченко