Риддер қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 38/2-VI "Риддер қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2020 жылғы 21 шілдедегі № 45/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 шілдеде № 7412 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 50/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 25.12.2020 № 50/3-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VІ сессиясының шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы № 39/430-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекетік тіркеу Тізілімінде № 7207 болып тіркелген) сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 38/2-VI "Риддер қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекетік тіркеу Тізілімінде № 6491 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 15 қаңтарда электронды түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8945359,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3479358 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 46377 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11700 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5407924,2 мың теңге;
2) шығындар – 9176874,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 117000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 117000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 38/2-VI "О бюджете города Риддера на 2020 - 2022 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 июля 2020 года № 45/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 июля 2020 года № 7412. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 50/3-VI
Сноска. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 50/3-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 июня 2020 года № 39/430-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7207), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 38/2-VI "О бюджете города Риддера на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6491, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Риддера на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 8945359,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3479358 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 46377 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11700 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5407924,2 тысяч тенге;
2) затраты – 9176874,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 117000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 117000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -348515 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 348515 мың теңге;
қарыздар түсімі – 285752 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 86586 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 149349 мың теңге.";
3-тармақ алып тасталсын;
3-2-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3-2. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төмен тұрған бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 164548,8 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
4-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

5) дефицит (профицит) бюджета – -348515 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 348515 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 285752 тысяч тенге;
погашение займов – 86586 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 149349 тысяч тенге.";
пункт 3 исключить;
пункт 3-2 изложить в следующей редакции:
"3-2. Предусмотреть в городском бюджете на 2020 год трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета, в связи с изменением законодательства, в размере 164548,8 тыс. тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:

"4. 2020 жылға қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 73168 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 240176,5 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 1239403,7 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
1-қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2020 год в размере 73168 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Предусмотреть в городском бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 240176,5 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в городском бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 1239403,7 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.