Риддер қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 38/2-VI "Риддер қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2020 жылғы 20 қазандағы № 48/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 қазанда № 7734 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 50/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 25.12.2020 № 50/3-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы № 42/475-VI "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7648 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №38/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекетік тіркеу Тізілімінде №6491 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 15 қаңтарда электронды түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8829298,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3479358 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 46377 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11700 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5291863,2 мың теңге;
2) шығындар – 9058396,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 112023 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 112023 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 38/2-VI "О бюджете города Риддера на 2020 - 2022 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 октября 2020 года № 48/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 октября 2020 года № 7734. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 50/3-VI
Сноска. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 50/3-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 октября 2020 года № 42/475-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7648), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 38/2-VI "О бюджете города Риддера на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6491, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Риддера на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 8829298,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3479358 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 46377 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11700 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5291863,2 тысяч тенге;
2) затраты – 9058396,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 112023 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 112023 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -341121 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 341121 мың теңге;
қарыздар түсімі – 278357,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 86586 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 149349 мың теңге.";
2-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы №42/475-VI "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7648 болып тіркелген) шешімімен бекітілген қала бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері:
84,4 пайыз мөлшерінде әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша;
100 пайыз мөлшерінде ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтардың табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша 2020 жылға орындауға қабылдансын.";
4-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 29488 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 239216,5 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері 90947 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 1259859,7 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
11-1 -тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"11-1. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін облыстық бюджеттен кредиттер 278357,8 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
11-2-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"11-2. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін трансферттер шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығындарды өтеуге 287712 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
1-қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

5) дефицит (профицит) бюджета – -341121 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 341121 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 278357,8 тысяч тенге;
погашение займов – 86586 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 149349 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Принять к исполнению на 2020 год нормативы распределения доходов в бюджет города, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 октября 2020 года № 42/475-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7648):
по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты в размере 84,4 процентов;
по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты в размере 100 процентов.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2020 год в размере 29488 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Предусмотреть в городском бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 239216,5 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в городском бюджете на 2020 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в размере 90947 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в городском бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 1259859,7 тысяч тенге.";
пункт 11-1 изложить в следующей редакции:
"11-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2020 год кредиты из областного бюджета для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости в размере 278357,8 тысяч тенге.";
пункт 11-2 изложить в следующей редакции:
"11-2. Предусмотреть в городском бюджете на 2020 год трансферты на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса в размере 287712 тыс. тенге.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

95914
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
79833
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
16081
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер
85961
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
43723
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18782
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
23021
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1920
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
42238
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19237
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
447
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
22554
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
49724,3
1
Ауыл шаруашылығы
49724,3
460
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
12767,8
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
12167,8
012
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
600
498
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары және ауыл шаруашылығы бөлімі
36956,5
001
Жергілікті деңгейде аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36956,5
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22237
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22237
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
22237
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22237
12
Көлік және коммуникация
1082866,9
1
Автомобиль көлігі
1082866,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1082866,9

95914
457
006
Функционирование районных (городских) библиотек
79833
457
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
16081
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
85961
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
43723
456
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
18782
456
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
23021
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1920
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
42238
457
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
19237
014
Капитальные расходы государственного органа
447
457
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
22554
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
49724,3
1
Сельское хозяйство
49724,3
460
Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)
12767,8
460
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений на территории района (города областного значения)
12167,8
460
012
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
600
498
Отдел земельных отношений и сельского хозяйства района (города областного значения)
36956,5
460
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере земельных отношений и сельского хозяйства на территории района (города областного значения)
36956,5
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22237
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22237
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
22237
466
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
22237
12
Транспорт и коммуникации
1082866,9
1
Автомобильный транспорт
1082866,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1082866,9
458