Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 846 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда № 8140 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 4 наурыздағы № 201 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 04.03.2024 № 201 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01 2021 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабының 2) тармақшасына, 139-бабының 9-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2 тармағына сәйкес, Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Риддер қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 21 тамыздағы № 811 "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3485 болып тіркелді, 2014 жылғы 26 қыркүйектегі № 39 "Лениногорская правда" газетінде жарияланды), Риддер қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 наурыздағы № 204 "Риддер қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 21 тамыздағы № 811 "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4476 болып тіркелді, 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 17 "Лениногорская правда" газетінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Риддер қаласы әкімінің орынбасары Д.Б. Дүйсембаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласының әкімі Д. Горьковой
КЕЛІСІЛДІ:
Риддер қалалық
мәслихатының хатшысы
2020 жылғы "___" ____________
И. Панченко
Риддер қаласы әкімдігінің
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 846 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2020 года № 846. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 декабря 2020 года № 8140. Утратило силу постановлением акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 4 марта 2024 года № 201
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 04.03.2024 № 201 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2021.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Риддера от 21 августа 2014 года № 811 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3485, опубликовано в газете "Лениногорская правда" от 26 сентября 2014 года № 39), постановление акимата города Риддера от 25 марта 2016 года № 204 "О внесении изменения в постановление акимата города Риддера от 21 августа 2014 года № 811 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4476, опубликовано в газете "Лениногорская правда" от 21 апреля 2016 года № 17).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Риддера Дюсембаева Д.Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким города Риддера Д. Горьковой
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь Риддерского
городского маслихата
"___" ____________2020 года
И. Панченко
Приложение к постановлению
акимата города Риддера
от "28" декабря 2020 года № 846
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности

1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандардың лауазымдары: мамандар (бас, аға), оның ішінде: медициналық бике, фельдшер (- зертханашы), әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман.
2. Мәдениет саласындағы мамандардың лауазымдары: мәдени ұйымдастырушы, кітапханашы.

1. Должности специалистов в области социального обеспечения: специалисты (главные, старшие), в том числе: медицинская сестра, фельдшер (-лаборант), специалист по социальной работе.
2. Должности специалистов в области культуры: культорганизатор, библиотекарь.