2020-2022 жылдарға арналған Қасқабұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 43/8-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қаңтарда № 6702 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 58/13-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 28.12.2020 № 58/13-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, 2-7-тармағына, Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 42/9-VI "2020-2022 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6475 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Қасқабұлақ ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 769,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 252,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімі – 28 517,0 мың теңге;
2) шығындар – 30 769,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге;
қарыздар түсімі –0 теңге;
қарыздарды өтеу –0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.

О бюджете Каскабулакского сельского округа на 2020-2022 годы
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 15 января 2020 года № 43/8-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 января 2020 года № 6702. Утратило силу решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2020 года № 58/13-VI.
Сноска. Утратило силу решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 28.12.2020 № 58/13-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пункта 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Абайского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 42/9-VI "О бюджете Абайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6475), Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Каскабулакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 769,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 252,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 28 517,0 тысяч тенге;
2) затраты – 30 769,0 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге;
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 10.12.2020 № 57/3-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған Қасқабұлақ ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 24 234,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Елубаев
Мәслихат хатшысы Е. Лдибаев
Абай аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2020 № 57/3-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть в бюджет Каскабулакского сельского округа на 2020 год объем субвенции передаваемой из районного бюджета в сумме 24 234,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Елубаев
Секретарь маслихата Е. Лдибаев
Приложение 1 к решению
Абайского районного маслихата