"2020-2022 жылдарға арналған Тоқтамыс ауылдық округінің бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 43/11-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 шілдедегі № 50/4-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 шілдеде № 7389 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 58/16-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 28.12.2020 № 58/16-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 маусымдағы № 49/8-VI "2020-2022 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2019 жылдың 30 желтоқсандағы № 42/9-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7243 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Тоқтамыс ауылдық округінің бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 43/11-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6672 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 27 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Тоқтамыс ауылдық округінің бюджеті 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 679,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 226,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімі – 37 453,0 мың теңге;
2) шығындар – 38 679,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 15 января 2020 года № 43/11-VI "О бюджете Токтамысского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 15 июля 2020 года № 50/4-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 июля 2020 года № 7389. Утратило силу - решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2020 года № 58/16-VI.
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 28.12.2020 № 58/16-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Абайского районного маслихата от 23 июня 2020 года № 49/8-VI "О внесений изменений в решение Абайского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 42/9-VI "О бюджете Абайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7243), Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 15 января 2020 года № 43/11-VI "О бюджете Токтамысского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6672, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 27 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Токтамысского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1,2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 679,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1 226,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 37 453,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38 679,0 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге;
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге;
қарыздар түсімі –0 теңге;
қарыздарды өтеу –0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Мукатаев
Мәслихат хатшысы Е. Лдибаев
Абай аудандық мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге";
приложение 1 к указанному решению изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Мукатаев
Секретарь маслихата Е. Лдибаев
Приложение
к решению Абайского
районного маслихата