Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 42/9-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 шілдедегі № 51/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 тамызда № 7448 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 58/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 24.12.2020 № 58/3-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 17 шілдедегі № 40/461-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7414 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 42/9-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6475 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 14 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 165 910,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 632 124,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 750,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 353,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 8 529 683,0 мың теңге;
2) шығындар – 10 732 137,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 177 664,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 194 847,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 183,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 81 420,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 81 420,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;

О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 42/9-VІ "О бюджете Абайского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 30 июля 2020 года № 51/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 августа 2020 года № 7448. Утратило силу - решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2020 года № 58/3-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 24.12.2020 № 58/3-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17 июля 2020 года № 40/461-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VІ "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7414) Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 42/9-VІ "О бюджете Абайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6475, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 14 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 165 910,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 632 124,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 750,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 353,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 529 683,0 тысяч тенге;
2) затраты – 10 732 137,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 177 664,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 194 847,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 183,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 81 420,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 81 420,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 825 311,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 825 311,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 1 714 602,2 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 17 183,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 127 892,2 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Мукатаев
Мәслихат хатшысы Е. Лдибаев
Абай аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 825 311,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 825 311,4 тысяч тенге;
поступление займов – 1 714 602,2 тысяч тенге;
погашение займов - 17 183,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 127 892,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в следущей редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Мукатаев
Секретарь маслихата Е. Лдибаев
Приложение к решению
Абайского районного маслихата