Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42/291-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 сәуірдегі № 46/369-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 сәуірде № 6932 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 55/522-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 55/522-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46-бабына сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №42/291-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6482 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылдың 15 қаңтарында жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
4-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Дюсенбаев
Аягөз аудандық мәслихат хатшысы С. Искаков

О внесении изменения в решение Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 42/291-VI "О бюджете Аягозского района на 2020-2022 годы"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 апреля 2020 года № 46/369-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 апреля 2020 года № 6932. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 55/522-VI
Сноска. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 55/522-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 42/291-VI "О бюджете Аягозского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6482 опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2020 года) следующее изменение:
пункт 4 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Дюсенбаев
Секретарь Аягозского районного маслихата С. Искаков