Аягөз ауданы бойынша сайлау учаскелерiн құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімінің 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 мамырда № 7041 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімінің 2021 жылғы 20 мамырдағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімінің 20.05.2021 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 33-бабының 2-тармағына, 37-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, сайлаушыларға барынша қолайлы жағдай туғызу мақсатында және жергілікті және басқа да жағдайларды ескере отырып, Аягөз ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Аягөз ауданының аумағында сайлауды ұйымдастыру және өткізу үшін сайлау учаскелері құрылсын.
2. Аягөз ауданы әкімінің 2015 жылғы 17 тамыздағы № 3 "Аягөз ауданы бойынша сайлау учаскелерiн құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4145 нөмірімен тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 16 қарашада, аудандық "Аягөз жаңалықтары" газетінде 2015 жылғы 07 қарашада № 66 (10425) жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ. Рысбекқызына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Оразбаев
Келісілді:
Аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы А. Мустафин
"____" ___________ 2020 жыл
Аягөз ауданы әкімінің
2020 жылғы "30" сәуірдегі № 3
шешіміне қосымша
Сайлау учаскелері
№ 305 Аягөз сайлау учаскесі.
Орталығы – Аягөз қаласы, Маженова көшесі, № 1 үй, "Аягөз локомотив жөндеу депосы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы:
Меерманов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер.
Ларшин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер.
Найманбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48,49,50, 51, 52, 52а, 52б, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226 үйлер.

Об образовании избирательных участков по Аягозскому району
Решение акима Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 30 апреля 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 мая 2020 года № 7041. Утратило силу - решением акима Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 20 мая 2021 года № 1
Сноска. Утратило силу - решением акима Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 20.05.2021 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33, пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", в целях создания максимального удобства для избирателей и с учетом местных и иных условий, аким Аягозского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для организации и проведения выборов на территории Аягозкого района согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Аягозского района от 17 августа 2015 года № 3 "Об образовании избирательных участков по Аягозскому району" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4145, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 16 ноября 2015 года, в районной газете "Аягөз жаңалықтары" 07 ноября 2015 года № 66 (10425).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Рысбеккызы К.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Д. Оразбаев
Согласовано:
Председатель районной
избирательной комиссии А. Мустафин
"___" _____________2020 года
Приложение к решению
акима Аягозского района
от "30" апреля 2020 года № 3
Избирательные участки
Аягозский избирательный участок № 305.
Центр – город Аягоз, улица Маженова, дом № 1, Коммунальное государственное казенное предприятие "Аягозское локомотивно-ремонтное депо".
Границы:
улица Меерманова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
улица Ларшина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
улица Найманбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226.

Пролетарский көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер.
Маженов көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 80 үйлер.
Желтоқсан көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150,151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 193а, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 199а, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 219а, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 286а, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 331а, 331б, 332, 333, 333а, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369 үйлер.
6 пункт көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5а, 5, 6, 6/1, 7, 23, 25, 25а, 25б, 43, 43а, 43б үйлер.
Шакенов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191 үйлер.
№ 306 Аягөз сайлау учаскесі.
Орталығы – Аягөз қаласы, Гагарин көшесі, № 20 үй, "Д. Бабатайұлы атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Барақ батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240 үйлер.

улица Пролетарская, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
улица Маженова, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 80.
улица Желтоксана, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369.
улица 6 пункт, дома № 1, 2, 3, 4, 5а, 5, 6, 6/1, 7, 23, 25, 25а, 25б, 43, 43а, 43б.
улица Шакенова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191.
Аягозский избирательный участок № 306.
Центр – город Аягоз, улица Гагарина, дом № 20, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Д. Бабатайулы".
Границы:
улица Барак батыра, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240.

Тоқсанғазин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277 үйлер.
Гагарин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 үйлер.
Подгорный көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164а, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 үйлер.

улица Токсангазина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277.
улица Гагарина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159.
улица Подгорная, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195.

Амангелді көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 үйлер.
Тұрғанбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 үйлер.
№ 308 Аягөз сайлау учаскесі.
Орталығы – Аягөз қаласы, Уәлиханов көшесі, № 2 үй, "№ 6 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Ысқақ Сүлейменов көшесі, № 1, 1а, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17, 17а, 17б, 17в, 19, 19а, 19б, 20, 22, 27, 28, 31, 36, 40, 52 үйлер.
Болашақ көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а үйлер.
Әділбаев көшесі, № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер.
Боранбай би көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 35а, 36, 36а, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 48а, 48б, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 63, 63а, 63б, 64, 65, 65а, 65б, 66, 67, 67а, 67г, 67/1, 68, 68/1, 69, 69г, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 үйлер.
Отарбеков көшесі, № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81 үйлер.
Ғ. Шөкімұлы көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 43б, 44, 45, 45а, 45б, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 үйлер.
Тәйкіманов көшесі, № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 24б, 24в, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 64б, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99/2 үйлер.

улица Амангельды, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86.
улица Турганбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64.
Аягозский избирательный участок № 308.
Центр – город Аягоз, улица Уалиханова, дом № 2, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 6".
Границы:
улица Ыскака Сулейменова, дома № 1, 1а, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17, 17а, 17б, 17в, 19, 19а, 19б, 20, 22, 27, 28, 31, 36, 40, 52.
улица Болашак, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а.
улица Адильбаева, дома № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
улица Би Боранбая, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 35а, 36, 36а, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 48а, 48б, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 63, 63а, 63б, 64, 65, 65а, 65б, 66, 67, 67а, 67г, 67/1, 68, 68/1, 69, 69г, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90.
улица Отарбекова, дома № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81.
улица Г. Шокимулы, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 43б, 44, 45, 45а, 45б, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73.
улица Тайкиманова, дома № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 24б, 24в, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 64б, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99/2.

Байғабылов көшесі, № 1, 1в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлер.
Уәлиханов көшесі, № 17, 22, 22а, 22б, 22в, 22г, 23, 24, 28, 30, 32 үйлер.
№ 309 Аягөз сайлау учаскесі.
Орталығы – Аягөз қаласы, Қабанбай батыр көшесі, № 5/1 үй, "№ 3 жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Сәтпаев көшесі, № 1, 1/1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлер.
Құлсейтов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32 ,33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/3, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 үйлер.
Матросов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер.
Шантемисов көшесі, № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер.
Жамбыл көшесі, № 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 100, 100/1, 100/2, 100/3, 100а, 103, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130а, 131, 231 үйлер.
Б. Момышұлы көшесі, № 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163 үйлер.
С. Жүнүсов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 25 үйлер.
А. Таурбаев көшесі, № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1 үйлер.
Уәлиханов көшесі, № 27, 29, 31, 33, 34, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53а, 55, 61, 150 үйлер.
Береке көшесі, екі пәтерлік үй, № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 47 пәтерлер.
Кудерин көшесі, № 107, 107а, 109, 109/а, 111, 113, 113а, 123, 125, 125а, 125/2, 126, 128, 130, 130а, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 152, 153, 156 үйлер.
С. Жолдасовтар көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 34б, 34в, 34г, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 140 үйлер.
Сейфуллин көшесі, № 95, 95а, 96, 97, 97а, 97б, 98, 99, 99а, 100, 101, 101а, 103а, 102, 103, 104, 105, 105а, 105б, 106, 107, 107а, 108, 109, 109а, 110, 111, 111а, 111б, 111в, 111г, 111/1, 111/2, 112, 113, 113а, 114, 115, 116, 117, 117а, 118, 118а, 118б, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124а, 177 үйлер.
Жаңа көше-1 көшесі, № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 45, 54, 70, 105 үйлер.
№ 311 Аягөз сайлау учаскесі.
Орталығы – Аягөз қаласы, Уәлиханов көшесі, № 18д үй, "Қалалық қазақ мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:

улица Байгабылова, дома № 1, 1в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42.
улица Уалиханова, дома № 17, 22, 22а, 22б, 22в, 22г, 23, 24, 28, 30, 32.
Аягозский избирательный участок № 309.
Центр – город Аягоз, улица Кабанбай батыра, дом № 5/1, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 3".
Границы:
улица Сатпаева, дома № 1, 1/1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47.
улица Кулсейтова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32 ,33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/3, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51.
улица Матросова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
улица Шантемисова, дома № 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
улица Джамбула, дома № 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 100, 100/1, 100/2, 100/3, 100а, 103, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130а, 131, 231.
улица Б. Момышулы, дома № 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163.
улица С. Жунусова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 25.
улица Таурбаева, дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1.
улица Уалиханова, дома № 27, 29, 31, 33, 34, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53а, 55, 61, 150.
улица Береке, двухквартирный дом, квартиры № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 47.
улица Кудерина, дома № 107, 107а, 109, 109/а, 111, 113, 113а, 123, 125, 125а, 125/2, 126, 128, 130, 130а, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 152, 153, 156.
улица С. Жолдасовых, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 34б, 34в, 34г, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 140.
улица Сейфуллина, дома № 95, 95а, 96, 97, 97а, 97б, 98, 99, 99а, 100, 101, 101а, 103а, 102, 103, 104, 105, 105а, 105б, 106, 107, 107а, 108, 109, 109а, 110, 111, 111а, 111б, 111в, 111г, 111/1, 111/2, 112, 113, 113а, 114, 115, 116, 117, 117а, 118, 118а, 118б, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124а, 177.
улица Жана коше-1, дома № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 45, 54, 70, 105.
Аягозский избирательный участок № 311.
Центр – город Аягоз, улица Уалиханова, дом № 18д, Коммунальное государственное учреждение "Городская казахская школа-лицей".
Границы:

Б. Момышұлы көшесі, № 78, 80, 82, 84, 84а, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100а, 100б, 102, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 111а, 112, 113, 114, 115, 115а, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 142а, 144, 146 үйлер.
Алтынсарин көшесі, № 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112б, 114, 116, 118, 118б үйлер.
Бәйтерек көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 , 8а, 9, 10, 11, 12 үйлер.
Мәмбетов көшесі, № 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 үйлер.
Дүйсенов көшесі, № 71, 73, 75, 75а, 77, 79, 81, 83, 130, 132, 134, 136, 136а, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 152, 154, 158 үйлер.
Бөгенбай батыр көшесі, № 3, 4, 7, 20, 22 үйлер.
Тәңірбергенов көшесі, № 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76а, 78, 80, 80а, 82, 84 үйлер.
Уәлиханов көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 16а, 16е, 17, 18, 18/2 үйлер.
Ақанаев көшесі, № 40, 42, 42а, 44, 44а, 69, 69а, 69б, 69/1, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 101,103а үйлер.
Гагарин көшесі, № 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 198а, 199, 200, 200а, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 260, 261 үйлер.
Барақ батыр көшесі, № 241, 241а, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 247а, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 271а, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297 үйлер.
Қажымұқан көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 үйлер.
Бірлік көшесі, № 1, 2, 2а, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер.
№ 312 Аягөз сайлау учаскесі.
Орталығы – Аягөз қаласы, Ауэзов көшесі, № 23 үй, "№ 1 қалалық аралас жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Ауэзов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 53а, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 үйлер.

улица Б. Момышулы, дома № 78, 80, 82, 84, 84а, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100а, 100б, 102, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 111а, 112, 113, 114, 115, 115а, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 142а, 144, 146.
улица Алтынсарина, дома № 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112б, 114, 116, 118, 118б.
улица Байтерек, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 , 8а, 9, 10, 11, 12.
улица Мамбетова, дома № 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88.
улица Дуйсенова, дома № 71, 73, 75, 75а, 77, 79, 81, 83, 130, 132, 134, 136, 136а, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 152, 154, 158.
улица Богенбай батыра, дома № 3, 4, 7, 20, 22.
улица Танирбергенова, дома № 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76а, 78, 80, 80а, 82, 84.
улица Уалиханова, дом № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 16а, 16е, 17, 18, 18/2.
улица Аканаева, дома № 40, 42, 42а, 44, 44а, 69, 69а, 69б, 69/1, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 101, 103а.
улица Гагарина, дома № 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 198а, 199, 200, 200а, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 260, 261.
улица Барак батыра, дома № 241, 241а, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 247а, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 271а, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297.
улица Кажымукана, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91.
улица Бирлик, дома № 1,2,2а,2/1,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12.
Аягозский избирательный участок № 312.
Центр – город Аягоз, улица Ауэзова, дом № 23, Коммунальное государственное учреждение "Городская смешанная общеобразовательная средняя школа № 1".
Границы:
улица Ауэзова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 53а, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76.

Шәкәрім көшесі, № 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 үйлер.
Кудерин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 122а, 133а, 133б үйлер.
Серғазин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124б, 125, 125в, 126, 127, 128 үйлер.
Ақтамберді көшесі, № 42, 42а, 44, 46, 48, 48/1 үйлер.
Алтынсарин көшесі, № 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 65а, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 97а, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115 үйлер.
Абай бульвары, № 21, 22, 23, 24, 24а, 24г, 24/1, 29, 29б, 31, 31/4, 32, 38 үйлер.
Бөгенбай батыр көшесі, № 29, 29а, 30, 32, 37, 44, 57 үйлер.
Сейфуллин көшесі, № 38, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96 үйлер.
№ 313 Аягөз сайлау учаскесі.
Орталығы – Аягөз қаласы, Абай бульвары, № 12 үй, "Қозы Көрпеш – Баян сұлу мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы:
Коммунальный переулок көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер.
Б. Момышұлы көшесі, № 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76а, 76/4, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107 үйлер.
Алтынсарин көшесі, № 54, 54а, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84а, 86, 88 үйлер.
Ақанаев көшесі, № 2, 4, 6, 6а, 6б, 6в, 6г, 6д, 8, 8а, 8в, 10, 10/1, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 67/1, 68, 68а үйлер.

улица Шакарима, дома № 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96.
улица Кудерина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 122а, 133а, 133б.
улица Сергазина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124б, 125, 125в, 126, 127, 128.
улица Актамберды, дома № 42, 42а, 44, 46, 48, 48/1.
улица Алтынсарина, дома № 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 65а, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 97а, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115.
бульвар Абая, дома № 21, 22, 23, 24, 24а, 24г, 24/1, 29, 29б, 31, 31/4, 32, 38.
улица Богенбай батыра, дом № 29, 29а, 30, 32, 37, 44, 57.
улица Сейфуллина, дома № 38, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96.
Аягозский избирательный участок № 313.
Центр – город Аягоз, бульвар Абая, дом № 12, Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу".
Границы:
улица Коммунальный переулок, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,
16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.
улица Б. Момышулы, дома № 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76а, 76/4, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107.
улица Алтынсарина, дома № 54, 54а, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84а, 86, 88.
улица Аканаева, дома № 2, 4, 6, 6а, 6б, 6в, 6г, 6д, 8, 8а, 8в, 10, 10/1, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 67/1, 68, 68а.

Актюбинская көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72 үйлер.
Абай бульвары көшесі, № 18, 19 үйлер.
Искаков көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12 үйлер.
Ғаббасов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер.
№ 315 Аягөз сайлау учаскесі.
Орталығы – Аягөз қаласы, Б. Момышұлы көшесі, № 60 үй, "№ 9 бастауыш аралас білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Алтынсарин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 33б, 33в, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер.
Ақтамберді көшесі, № 20, 23, 26, 28, 29, 30, 33, 36, 37 үйлер.
Б. Момышұлы көшесі, № 1, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79 үйлер.
Ғаббасов көшесі, № 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 30а, 30б, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 60 үйлер.
Болатов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 үйлер.
Құрманғазы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлер.
Саметов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 87, 140 үйлер.
Водосточная көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 үйлер.
Искаков көшесі, № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32а, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88а, 90 үйлер.

улица Актюбинская, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72.
бульвар Абая, дом № 18, 19.
улица Богенбай батыра, дом № 3.
улица Искакова, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12.
улица Габбасова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Аягозский избирательный участок № 315.
Центр – город Аягоз, улица Б.Момышулы, дом № 60, Коммунальное государственное учреждение "Начальная смешанная школа № 9".
Границы:
улица Алтынсарина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 33б, 33в, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44.
улица Актамберды, дома № 20, 23, 26, 28, 29, 30, 33, 36, 37.
улица Б. Момышулы, дома № 1, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79.
улица Габбасова, дома № 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 30а, 30б, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 60.
улица Болатова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64.
улица Курмангазы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60.
улица Саметова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 87, 140.
улица Водосточная, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70.
улица Искакова, дома № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32а, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88а, 90.

Зеленый переулок көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер.
Ақанаев көшесі, № 1, 3, 5, 7, 7/1, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61 үйлер.
№ 1175 Аягөз сайлау учаскесі.
Орталығы – Аягөз қаласы, Дүйсенов көшесі, № 104/1 үй, "Аудандық орталық кітапхана" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Ақтамберді көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17 үйлер.
Дүйсенов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 5б, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24/1, 25, 26, 27, 27а, 27б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 үйлер.
Макеев көшесі, № 1, 2, 2в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 39, 41, 45, 47, 47/1, 49, 55, 55а үйлер.
Мәмбетов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9к, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 30/3, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60а, 62, 64, 66 үйлер.
Тәңірбергенов көшесі, № 1, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 47а, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52 үйлер.
Сүлейменов көшесі, № 1, 1/1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 үйлер.
Янушкевич көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 үйлер.
№ 317 Аягөз сайлау учаскесі.
Орталығы – Аягөз қаласы, Ақтамберды көшесі, № 76 үй, "Қалалық көпсалалы қазақ мектеп -гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:

улица Зеленый переулок, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.
улица Аканаева, дома № 1, 3, 5, 7, 7/1, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61.
Аягозский избирательный участок № 1175.
Центр – город Аягоз, улица Дуйсенова, дом № 104/1, Коммунальное государственное учреждение "Центральная районная библиотека".
Границы:
улица Актамберды, дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17.
улица Дуйсенов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 5б, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24/1, 25, 26, 27, 27а, 27б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129.
улица Макеева, дома № 1, 2, 2в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 39, 41, 45, 47, 47/1, 49, 55, 55а.
улица Мамбетова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9к, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 30/3, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60а, 62, 64, 66.
улица Танирбергенова, дома № 1, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 47а, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52.
улица Сулейменова, дома № 1, 1/1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67.
улица Янушкевича, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80.
Аягозский избирательный участок № 317.
Центр – город Аягоз, улица Актамберды, дом № 76, Коммунальное государственное учреждение "Городская многопрофильная казахская школа - гимназия".
Границы:

Дәутбергенов көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 54, 93, 125.
Ақтамберді көшесі, № 54, 55, 56, 59, 60, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 70а, 77, 78, 80, 82, 84, 86, 89 үйлер.
Маметова көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 15б, 15в, 15г, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 20а, 20б, 21, 22, 22а үйлер.
Абай бульвары, № 45, 47, 49, 53, 53б, 59, 59а, 61, 61а, 61б, 63, 65, 68, 82, 162, 314 үйлер.
Апрошкин көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 8б, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15а, 15б, 16, 16а үйлер.
Бектібаев көшесі, № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер.
Панфилов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 29а, 31 үйлер.
Шәкәрім көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/4, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32 үйлер.
Сейфуллин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 36 үйлер.
Жамбыл көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер.
Рахимов көшесі, № 10, 14, 14а, 14б үйлер.
Терешкова көшесі, № 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/7, 19, 19а, 19/7, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 25/1, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 32б, 32в, 32г, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 44а, 44б, 44в, 44г, 45, 46, 46а, 46б, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 үйлер.
Оспанов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер.
№ 319 Аягөз сайлау учаскесі.
Орталығы – Аягөз қаласы, Байтұрсынов көшесі, № 22 үй, "№ 5 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Дүйсенова көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36 үйлер.
Көшкімбаева көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 43б, 43в, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125а, 126, 127, 128, 129, 129а, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 139а, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 үйлер.

улица Даутбергенова, дома № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 54, 93, 125.
улица Актамберды, дома № 54, 55, 56, 59, 60, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 70а, 77, 78, 80, 82, 84, 86, 89.
улица Маметовой, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 15б, 15в, 15г, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 20а, 20б, 21, 22, 22а.
бульвар Абая, дома № 45, 47, 49, 53, 53б, 59, 59а, 61, 61а, 61б, 63, 65, 68, 82, 162, 314.
улица Апрошкина, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 8б, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15а, 15б, 16, 16а.
улица Бектыбаева, дома № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
улица Панфилова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 29а, 31.
улица Шакарима, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/4, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32.
улица Сейфуллина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 36.
улица Джамбула, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
улица Рахимова, дома № 10, 14, 14а, 14б.
улица Терешковой, дома № 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/7, 19, 19а, 19/7, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 25/1, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 32б, 32в, 32г, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 44а, 44б, 44в, 44г, 45, 46, 46а, 46б, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98.
улица Оспанова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
Аягозский избирательный участок № 319.
Центр – город Аягоз, улица Байтурсынова, дом № 22, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 5".
Границы:
улица Дуйсенова, дома №1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36.
улица Кошкимбаевой, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 43б, 43в, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125а, 126, 127, 128, 129, 129а, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 139а, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152.

Нұғманов көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлер.
Маяковский көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер.
Нүрпейсова көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер.
Чкалов көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22,23,24,25,26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 78 үйлер.
Бигелдинов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31 үйлер.
Дүйсенғазин көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 41б, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 110 үйлер.
Радионов көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 2/1, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 13б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 үйлер.
Нұрахметов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 22а, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 28б, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69 үйлер.
Искаков көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79 үйлер.
Байтұрсынов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 40а, 40б, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 үйлер.
Горький көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер.

улица Нугманова, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47.
улица Маяковского, дома № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
улица Нурпейсовой, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.
улица Чкалова, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 78.
улица Бигельдинова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31.
улица Дуйсенгазина, дома № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 41б, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 110.
улица Радионова, дома № 1, 1а, 2, 2а, 2/1, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 13б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55.
улица Нурахметова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 22а, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 28б, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69.
улица Искакова, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79.
улица Байтурсынова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 40а, 40б, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84.
улица Горького, дома № 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44.

Шыңғожа батыр көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 үйлер.
Молдағұлова көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98а, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123а, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а үйлер.
№ 320 Аягөз сайлау учаскесі.
Орталығы – Аягөз қаласы, Қабанбай батыр көшесі, № 23 үй, "№ 10 қалалық қазақ мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Зенин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 65 үйлер.
Шұбартау көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 үйлер.
Манғазбаев көшесі, № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а үйлер.
Школьная көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 15б, 16а, 17, 18, 19, 60, 64, 70 үйлер.
М. Сарсенбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 40а, 40б, 41, 43, 45, 60, 70 үйлер.
Дүйсенбаев көшесі, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 21б, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 41б, 41в, 41г, 41д, 42, 43, 43а, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 102 үйлер.
Оразалин көшесі, № 1, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер.

улица Шынгожа батыра, дома № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52.
улица Молдагуловой, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98а, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123а, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а.
Аягозский избирательный участок № 320.
Центр – город Аягоз, улица Кабанбай батыра, дом № 23, Коммунальное государственное учреждение "Городская казахская школа-гимназия № 10".
Границы:
улица Зенина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 65.
улица Шубартау, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.
улица Мангазбаева, дома № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а.
улица Школьная, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 15б, 16а, 17, 18, 19, 60, 64, 70.
улица М. Сарсенбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 40а, 40б, 41, 43, 45, 60, 70.
улица Дуйсенбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 21б, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 41б, 41в, 41г, 41д, 42, 43, 43а, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 102.
улица Оразалина, дома № 1, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.

Терлікбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 29в, 29г, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер.
Шайханқари көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 47 үйлер.
Оспанов көшесі, № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 34б, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 42б, 43, 43а, 43б, 44, 45, 46, 47, 47а, 47б, 47в, 47/1, 48, 49 үйлер.
Титаков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер.
Молдағұлова көшесі, № 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 155а, 156, 157, 157а, 158, 159, 160, 161, 161а, 162, 163, 164, 165, 165а, 165/1, 166, 167, 167а, 167б, 168, 169, 170, 171 үйлер.
Байтұрсынов көшесі, № 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 235 үйлер.
Нұғманов көшесі, № 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 66, 65, 65/1, 65/2, 67, 68, 69, 69/1, 70, 71, 80/1, 81, 82/1, 83, 83/1, 84, 85, 86/1, 83, 83/1, 83/2, 83/3, 84, 85, 86, 86/1 үйлер.
Мерей көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 24, 25, 25а, 26, 26а, 26б, 26в, 29, 30, 30а, 35, 38, 40, 40а, 40б, 48а, 50, 51, 52, 54, 60, 62, 62а, 72, 72а, 72б, 73, 74, 75 үйлер.
Байшашев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 22а, 23, 24, 24а, 24б, 25, 25а, 25б, 25в, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 42а, 42б, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 68б, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 74 үйлер.
Құрманғали Халид көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 5б, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 79 үйлер.
Ақтамберді көшесі, № 39, 41, 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 58, 61, 65, 65а, 67, 69, 71, 73, 75, 79,79а, 79/1 үйлер.

улица Терликбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 29в, 29г, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50.
улица Шайханкари, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 47.
улица Оспанова, дома № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 34б, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 42б, 43, 43а, 43б, 44, 45, 46, 47, 47а, 47б, 47в, 47/1, 48, 49.
улица Титакова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40.
улица Молдагуловой, дома № 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 155а, 156, 157, 157а, 158, 159, 160, 161, 161а, 162, 163, 164, 165, 165а, 165/1, 166, 167, 167а, 167б, 168, 169, 170, 171.
улица Байтурсынова, дома № 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 235.
улица Нугманова, дома № 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 66, 65, 65/1, 65/2, 67, 68, 69, 69/1, 70, 71, 80/1, 81, 82/1, 83, 83/1, 84, 85, 86/1, 83, 83/1, 83/2, 83/3, 84, 85, 86, 86/1.
улица Мерей, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 24, 25, 25а, 26, 26а, 26б, 26в, 29, 30, 30а, 35, 38, 40, 40а, 40б, 48а, 50, 51, 52, 54, 60, 62, 62а, 72, 72а, 72б, 73, 74, 75.
улица Байшашева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 22а, 23, 24, 24а, 24б, 25, 25а, 25б, 25в, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 42а, 42б, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 68б, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 74.
улица Курмангали Халида, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 5б, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 79.
улица Актамберды, дома № 39, 41, 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 58, 61, 65, 65а, 67, 69, 71, 73, 75, 79,79а, 79/1.

Жаңа көше-2 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20 үйлер.
Жаңа көше-3 көшесі, барлық үйлер.
№ 323 Аягөз сайлау учаскесі.
Орталығы – Аягөз қаласы, Абай бульвары, № 47б үй, "Аягөз ауданының халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекеме.
Шекарасы:
Аталықова көшесі, № 1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 44б, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер.
Абай бульвары, № 52, 52а, 52б, 52в, 52г, 52д, 54, 54/1, 56, 56а, 58, 60, 60/1, 62, 64 үйлер.
Сейфуллин көшесі, № 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 83а, 85, 87, 89, 91, 93, 93а үйлер.
Жамбыл көшесі, № 21, 21а, 22, 22а, 22б, 22в, 23, 23а, 24, 24а, 24б, 24в, 24г, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34/4, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 59а, 60, 61 үйлер.
Маметова көшесі, № 9, 9а, 9б, 9в, 9е, 9к, 9/1, 23, 24, 24б, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 33а, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 60, 64, 67, 73, 77, 78, 80, 86, 91 үйлер.
Қабанбай батыр көшесі, № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1л, 2, 3, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 40б, 40в, 40г, 40д, 40/1, 41, 41а, 42, 43, 43а, 43б, 43в, 43г, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 80, 81, 82, 83, 83/1 үйлер.
Панфилов көшесі, № 30, 30а, 30б, 31а, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60А, 61, 61А, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 115 үйлер.
Рахимов көшесі, № 1, 1б, 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 11б, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 61 үйлер.
Шакеров көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 92, 92/1 үйлер.
Тоқтаров көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16е, 17, 18, 18а, 18б, 18в, 19, 20, 20а, 20б, 21, 22, 22а, 22б, 22в, 22г, 22д, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 үйлер.
№ 324 Егізқызыл сайлау учаскесі.
Орталығы – Егізқызыл айырығы, "Айырық кеңсесі".
Шекарасы:
Егізқызыл айырығы, барлық үйлер.
Ақдала айырығы, барлық үйлер.
№ 21 айырығы, барлық үйлер.
Алтынқолат айырығы, барлық үйлер.
Айғыржал айырығы, барлық үйлер.
№ 325 Жыланды сайлау учаскесі.
Орталығы – Жыланды айырығы, "Айырық кеңсесі".
Шекарасы:
Жыланды айырығы, барлық үйлер.
Темеклі айырығы, барлық үйлер.
Көшкентал айырығы, барлық үйлер.
Жырғалы айырығы, барлық үйлер.

улица Жана коше-2, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20.
улица Жана коше-3, все дома.
Аягозский избирательный участок № 323.
Центр – город Аягоз, бульвар Абая, дом № 47б, Коммунальное государственное предприятие "Центр занятости населения Аягозского района".
Границы:
улица Аталыкова, дома № 1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 44б, 45, 46, 47, 48, 49, 50.
бульвар Абая, дома № 52, 52а, 52б, 52в, 52г, 52д, 54, 54/1, 56, 56а, 58, 60, 60/1, 62, 64.
улица Сейфуллина, дома № 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 83а, 85, 87, 89, 91, 93, 93а.
улица Джамбула, дома № 21, 21а, 22, 22а, 22б, 22в, 23, 23а, 24, 24а, 24б, 24в, 24г, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34/4, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 59а, 60, 61.
улица Маметовой, дома № 9, 9а, 9б, 9в, 9е, 9к, 9/1, 23, 24, 24б, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 33а, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 60, 64, 67, 73, 77, 78, 80, 86, 91.
улица Кабанбай батыра, дома № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1л, 2, 3, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 40б, 40в, 40г, 40д, 40/1, 41, 41а, 42, 43, 43а, 43б, 43в, 43г, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 80, 81, 82, 83, 83/1.
улица Панфилова, дома № 30, 30а, 30б, 31а, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60А, 61, 61А, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 115.
улица Рахимова, дома № 1, 1б, 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 11б, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 61.
улица Шакерова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 92, 92/1.
улица Токтарова, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16е, 17, 18, 18а, 18б, 18в, 19, 20, 20а, 20б, 21, 22, 22а, 22б, 22в, 22г, 22д, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58.
Егизкызылский избирательный участок № 324.
Центр – разъезд Егизкызыл, "Контора разъезда".
Границы:
разъезд Егизкызыл, все дома.
разъезд Акдала, все дома.
разъезд № 21, все дома.
разъезд Алтынколат, все дома.
разъезд Айгыржал, все дома.
Жыландинский избирательный участок № 325.
Центр – разъезд Жыланды, "Контора разъезда".
Границы:
разъезд Жыланды, все дома.
разъезд Темекли, все дома.
разъезд Кошкентал, все дома.
разъезд Жыргалы, все дома.

№ 22, 24, 27 айырықтар, барлық үйлер.
№ 326 Оңтүстік сайлау учаскесі.
Орталығы - Аягөз қаласы, Оңтүстік қалашық, № 4 үй, "№ 4 аралас жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Оңтүстік қалашық, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 156 үйлер.
Қошқарбаев көшесі, № 1, 1а, 1б, 1в, 1/2, 2, 2а, 3, 4, 4а, 4б, 4в, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 5а, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 9б, 10, 10а, 10б, 11, 11а, 11б, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 91/2, 92, 93, 94, 95 үйлер.
Заезжий двор көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер.
Хладопункт көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер.
№ 330 Ақтоғай сайлау учаскесі.
Орталығы – Актоғай кенті, Т.Күзембаев көшесі, № 56 үй, "№ 8 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
1 квартал көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 65 үйлер.
Амангельдинов көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 42а, 43, 45, 46, 46а, 47, 53, 53б, 59, 182 үйлер.
Балтабек қажы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18а, 20, 20а, 22, 22а, 23, 24, 26, 26а, 26б, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 40, 41 үйлер.
Ғ. Мұратбаев көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76а, 78, 80, 82, 84, 85, 86, 134 үйлер.
Жастар көшесі, № 1, 1/47, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер.
Желтоқсан көшесі, № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76 үйлер.

разъезды № 22, 24, 27, все дома.
Южный избирательный участок № 326.
Центр – город Аягоз, Южный городок, дом № 4, Коммунальное государственное учреждение "Смешанная общеобразовательная средняя школа № 4".
Границы:
Южный городок, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 156.
улица Кошкарбаева, дома № 1, 1а, 1б, 1в, 1/2, 2, 2а, 3, 4, 4а, 4б, 4в, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 5а, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 9б, 10, 10а, 10б, 11, 11а, 11б, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 91/2, 92, 93, 94, 95.
улица Заезжий двор, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
улица Хладопункт, дома № 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Актогайский избирательный участок № 330.
Центр – поселок Актогай, улица Т.Кузембаева № 56, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 8".
Границы:
улица 1 квартал, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 65.
улица Амангельдинова, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 42а, 43, 45, 46, 46а, 47, 53, 53б, 59, 182.
улица Балтабек қажы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18а, 20, 20а, 22, 22а, 23, 24, 26, 26а, 26б, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 40, 41.
улица Г. Муратбаева, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76а, 78, 80, 82, 84, 85, 86, 134.
улица Жастар, дома № 1, 1/47, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
улица Желтоксана, дома № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76.

Искаков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 47, 50, 52, 54, 56 үйлер.
Қабанбай батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлер.
Қазбек көшесі, № 1, 1а, 1б, 1в, 1/14, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлер.
Күзембаев көшесі, № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85а, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 96а, 97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 104, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 134, 140, 149, 151 үйлер.
Мансұлұлы көшесі, № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 80, 82, 141, 182 үйлер.
Молдағұлова көшесі, № 1, 3, 5, 7, 7а, 9, 11, 13, 15, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 үйлер.
Т. Мұсабайұлы көшесі, № 1, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14б, 14/1, 15, 16, 16а, 16б, 16в, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 20б, 21, 22, 22а, 22б, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 82, 141 үйлер.
Панфилов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 76, 96 үйлер.
№ 331 Ақтоғай сайлау учаскесі.
Орталығы – Ақтоғай кенті, Мәметова көшесі, № 3а үй, "Ақтоғай кентінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы:

улица Искакова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 47, 50, 52, 54, 56.
улица Кабанбай батыра, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54.
улица Казбека, дома № 1, 1а, 1б, 1в, 1/14, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56.
улица Кузембаева, дома № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85а, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 96а, 97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 104, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 134, 140, 149, 151.
улица Мансулулы, дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 80, 82, 141, 182.
улица Молдагуловой, дома № 1, 3, 5, 7, 7а, 9, 11, 13, 15, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66.
улица Т. Мусабайулы, дома № 1, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14б, 14/1, 15, 16, 16а, 16б, 16в, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 20б, 21, 22, 22а, 22б, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 82, 141.
улица Панфилова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 76, 96.
Актогайский избирательный участок № 331.
Центр – поселок Актогай, улица Маметовой, дом № 3а, Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры поселка Актогай".
Границы:

А. Кұнанбаев көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33 үйлер.
Б. Момышұлы көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 үйлер.
Қ. Сәтпаев көшесі, № 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36 үйлер.
Достық көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 65 үйлер.
Мәметова көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер.
Ж. Жабаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 42 үйлер.
Сейфуллин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 9б, 9в, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер.
Военный городок көшесі, № 2, 5, 6, 27 үйлер.
Молдағұлова көшесі, № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 үйлер.
Күзембаев көшесі, № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 үйлер.
Тәуелсіздік көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 18, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 87, 107, 123 үйлер.
Құлахметов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 үйлер.
Жақсыбұлақ айырығы, барлық үйлер.
Шолқызыл айырығы, барлық үйлер.
№ 333 Тарбағатай сайлау учаскесі.
Орталығы – Тарбағатай ауылы, "Тарбағатай жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Тарбағатай ауылы, барлық үйлер.
ферма, барлық үйлер.
№ 1 ферма, барлық үйлер.
№ 334 Малтүгел сайлау учаскесі.
Орталығы – Малтүгел елді мекені, "Малтүгел шағын комплектілі бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Малтүгел елді мекені, барлық үйлер.
№ 336 Ортаарал сайлау учаскесі.
Орталығы – Ортаарал елді мекені, "Ортаарал шағын комплектілі бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Ортаарал елді мекені, барлық үйлер.
Ақшоқы елді мекені, барлық үйлер.
№ 1176 Ақтүбек сайлау учаскесі.
Орталығы – Ақтүбек елді мекені, "Ақтүбек шағын комплектілі бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Ақтүбек елді мекені, барлық үйлер.
№ 338 Ақши сайлау учаскесі.
Орталығы – Ақши ауылы, "Ақши жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Ақши ауылы және ауылдық округке қарасты елді мекендер, барлық үйлер.
№ 339 Сарыарқа сайлау учаскесі.
Орталығы – Сарыарқа ауылы, "Сарыарқа жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Сарыарқа ауылы және ауылдық округке қарасты елді мекендер, барлық үйлер.
№ 340 Ақшәулі сайлау учаскесі.
Орталығы – Ақшәулі ауылы, "Ақшәулі жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Ақшәулі ауылы, барлық үйлер.
№ 341 Қарабұлақ сайлау учаскесі.
Орталығы – Қарабұлақ елді мекені, "Орақ-Балға шағын комплектілі бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Қарабұлақ елді мекені, барлық үйлер.
№ 343 Мыңбұлақ сайлау учаскесі.
Орталығы – Мыңбұлақ ауылы, "Мыңбұлақ жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Мыңбұлақ ауылы, барлық үйлер.
Ферма, барлық үйлер.
№ 344 Ақтас сайлау учаскесі.
Орталығы – Ақтас елді мекені, "Ақтас шағын комплектілі бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Ақтас елді мекені, барлық үйлер.
Желдіқара елді мекені, барлық үйлер.
№ 345 Кеңқолат сайлау учаскесі.
Орталығы – Кеңқолат елді мекені, "Кеңқолат шағын комплектілі бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Кеңқолат елді мекені, барлық үйлер.
Ескенебұлақ елді мекені, барлық үйлер.
Қайынды елді мекені, барлық үйлер.
№ 346 Шыңқожа сайлау учаскесі.
Орталығы – Шыңқожа ауылы, "Шыңқожа батыр атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Шыңқожа ауылы және ауылдық округке қарасты елді мекендер, барлық үйлер.
№ 348 Қаражал сайлау учаскесі.
Орталығы – Қаражал елді мекені, "Бастауыш мектептің бұрыңғы ғимараты".
Шекарасы:
Қаражал елді мекені, барлық үйлер.
№ 350 Майлин сайлау учаскесі.
Орталығы – Майлин ауылы, "Б.Майлин атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Майлин ауылы, барлық үйлер.
Ескі Майлин елді мекені, барлық үйлер.
№ 351 Еңірекей сайлау учаскесі.
Орталығы – Еңірекей айырығы, "Еңірекей кеңсесі".
Шекарасы:
Еңірекей айырығы, барлық үйлер.
Топар елді мекені, барлық үйлер.
№ 352 Ақшатау сайлау учаскесі.
Орталығы – Ақшатау ауылы, "А.Көшкімбаева атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Ақшатау ауылы, барлық үйлер.
№ 353 Ақклет сайлау учаскесі.
Орталығы – Ақклет елді мекені, "Ақклет шағын комплектілі бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Ақклет елді мекені, барлық үйлер.
№ 354 Қалғұтты сайлау учаскесі.
Орталығы – Қалғұтты елді мекені, "Бастауыш мектептің бұрыңғы ғимараты".
Шекарасы:
Қалғұтты елді мекені, барлық үйлер.
№ 355 Қоңыртау сайлау учаскесі.
Орталығы – Қоңыртау елді мекені, "Бастауыш мектептің бұрыңғы ғимараты".
Шекарасы:
Қоңыртау елді мекені, барлық үйлер.
№ 356 Мамырсу сайлау учаскесі.
Орталығы – Мамырсу ауылы, "С.Ғаббасов атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Мамырсу ауылы, барлық үйлер.
№ 357 Бозай сайлау учаскесі.
Орталығы – Бозай елді мекені, "Сергиополь жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Бозай елді мекені, барлық үйлер.
Батпақ елді мекені, барлық үйлер.
№ 358 Қопа сайлау учаскесі.
Орталығы – Қопа ауылы, "С.Сейфуллин атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Қопа ауылы және ауылдық округке қарасты елді мекендер, барлық үйлер.
№ 360 Тансық сайлау учаскесі.
Орталығы – Тансық айырығы, "Бастауыш мектептің бұрыңғы ғимараты".
Шекарасы:
Тансық айырығы, барлық үйлер.
№ 361 Тарлаулы сайлау учаскесі.
Орталығы – Тарлаулы ауылы, "Қ.Қадыржанов атындағы Қызылқия жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Тарлаулы ауылы, барлық үйлер.
Қопа елді мекені, барлық үйлер.
№ 363 Өркен сайлау учаскесі.
Орталығы – Өркен ауылы, "С.Нұғманов атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Өркен ауылы, барлық үйлер.
№ 364 Қарағаш сайлау учаскесі.
Орталығы – Қарағаш ауылы, "Ж.Жабаев атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Қарағаш ауылы, барлық үйлер.
№ 365 Айғыз сайлау учаскесі.
Орталығы – Айғыз ауылы, "Айғыз жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Айғыз ауылы, барлық үйлер.
№ 366 Көксала сайлау учаскесі.
Орталығы – Көксала елді мекені, "Бастауыш мектептің бұрыңғы ғимараты".
Шекарасы:
Көксала елді мекені, барлық үйлер.
№ 367 Бидайық сайлау учаскесі.
Орталығы – Бидайық ауылы, "М.Абеулов атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Бидайық ауылы және ауылдық округке қарасты елді мекендер, барлық үйлер.
№ 368 Мәдениет сайлау учаскесі.
Орталығы – Мәдениет ауылы, "Е.Рахмадиев атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Мәдениет ауылы, барлық үйлер.
№ 369 Емелтау сайлау учаскесі.
Орталығы – Емелтау ауылы, "Т.Көбдіков атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Емелтау ауылы, барлық үйлер.
№ 370 Қосағаш сайлау учаскесі.
Орталығы – Қосағаш ауылы, "Ш.Уалиханов атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Қосағаш ауылы, барлық үйлер.
№ 371 Баршатас сайлау учаскесі.
Орталығы – Баршатас ауылы, "Баршатас ауылының мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы:
Баршатас ауылы, барлық үйлер.
№ 372 Байқошқар сайлау учаскесі.
Орталығы – Байқошқар ауылы, "Горный жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Байқошқар ауылы, барлық үйлер.
№ 373 Малгелді сайлау учаскесі.
Орталығы – Малкелды ауылы, "Т.Есімжанов атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:
Малгелді ауылы және ауылдық округке қарасты елді мекендер, барлық үйлер.

улица А. Кунанбаева, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33.
улица Б. Момышулы, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100.
улица К. Сатпаева, дома № 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36.
улица Достык, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 65.
улица Маметовой, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20.
улица Ж. Жабаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 42.
улица Сейфуллина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 9б, 9в, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48.
улица Военный городок, дом № 2, 5, 6, 27.
улица Молдагуловой, дома № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16.
улица Кузембаева, дома № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
улица Тауелсыздык, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 18, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 87, 107, 123.
улица Кулахметова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49.
разъезд Жаксыбулак, все дома.
разъезд Шолқызыл, все дома.
Тарбагатайский избирательный участок № 333.
Центр – село Тарбагатай, Коммунальное государственное учреждение "Тарбагатайская общеобразовательная средняя школа".
Границы:
село Тарбагатай все дома.
ферма, все дома.
ферма № 1, все дома.
Малтугелский избирательный участок № 334.
Центр – населенный пункт Малтугел, Коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная начальная школа Малтугел".
Границы:
населенный пункт Малтугел, все дома.
Ортааралский избирательный участок № 336.
Центр – населенный пункт Ортаарал, Коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная начальная школа Ортаарал".
Границы:
населенный пункт Ортаарал, все дома.
населенный пункт Акшокы, все дома.
Актубекский избирательный участок № 1176.
Центр – населенный пункт Актубек, Коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная начальная школа Актубек".
Границы:
населенный пункт Актубек, все дома.
Акшийский избирательный участок № 338.
Центр – село Акши, Коммунальное государственное учреждение "Акшиская общеобразовательная средняя школа".
Границы:
село Акши и населенные пункты прилегающие к сельскому округу, все дома.
Сарыаркинский избирательный участок № 339.
Центр – село Сарыарка, Коммунальное государственное учреждение "Сарыаркинская общеобразовательная средняя школа".
Границы:
село Сарыарка и населенные пункты прилегающие к сельскому округу, все дома.
Акшаулинский избирательный участок № 340.
Центр – село Акшаули, Коммунальное государственное учреждение "Акшаулинская общеобразовательная средняя школа".
Границы:
село Акшаули, все дома.
Карабулакский избирательный участок № 341.
Центр – населенный пункт Карабулак, Коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная начальная школа Орак-Балга".
Границы:
населенный пункт Карабулак, все дома.
Мынбулакский избирательный участок № 343.
Центр – село Мынбулак, Коммунальное государственное учреждение "Мынбулакская общеобразовательная средняя школа".
Границы:
село Мынбулак, все дома.
ферма, все дома.
Актасский избирательный участок № 344.
Центр – населенный пункт Актас, Коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная начальная школа Актас".
Границы:
населенный пункт Актас, все дома.
населенный пункт Желдыкара, все дома.
Кенколатский избирательный участок № 345.
Центр – населенный пункт Кенколат, Коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная начальная школа Кенколат".
Границы:
населенный пункт Кенколат, все дома.
населенный пункт Ескенебулак, все дома.
населенный пункт Кайынды, все дома.
Шынгожинский избирательный участок № 346.
Центр – село Шынгожа, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Шынкожа батыра".
Границы:
село Шынгожа и населенные пункты прилегающие к сельскому округу, все дома.
Каражалский избирательный участок № 348.
Центр – населенный пункт Каражал, "Бывшее здание начальной школы".
Границы:
населенный пункт Каражал, все дома.
Майлинский избирательный участок № 350.
Центр – село Майлин, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Б.Майлина".
Границы:
село Майлин, все дома.
населенный пункт старый Майлин, все дома.
Енрекейский избирательный участок № 351.
Центр – разъезд Енрекей, "Контора разъезда".
Границы:
разъезд Енрекей, все дома.
населенный пункт Топар, все дома.
Акшатауский избирательный участок № 352.
Центр – село Акшатау, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени А.Кошкимбаевой".
Границы:
село Акшатау, все дома.
Акклетский избирательный участок № 353.
Центр – населенный пункт Аккилет, Коммунальное государственное учреждение "Аккилетская малокомплектная начальная школа".
Границы:
населенный пункт Акклет, все дома.
Калгуттинский избирательный участок № 354.
Центр – населенный пункт Калгутты, "Бывшее здание начальной школы".
Границы:
населенный пункт Калгутты, все дома.
Коныртауский избирательный участок № 355.
Центр – населенный пункт Коныртау, "Бывшее здание начальной школы".
Границы:
населенный пункт Коныртау, все дома.
Мамырсуский избирательный участок № 356.
Центр – село Мамырсу, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени С.Габбасова".
Границы:
село Мамырсу, все дома.
Бозайский избирательный участок № 357.
Центр – населенный пункт Бозай, Коммунальное государственное учреждение "Сергиопольская общеобразовательная средняя школа".
Границы:
населенный пункт Бозай, все дома.
населенный пункт Батпак, все дома.
Копинский избирательный участок № 358.
Центр – село Копа, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени С.Сейфуллина".
Границы:
село Копа и населенные пункты прилегающие к сельскому округу, все дома.
Тансыкский избирательный участок № 360.
Центр – разъезд Тансык, "Бывшее здание начальной школы".
Границы:
разъезд Тансык, все дома.
Тарлаулинский избирательный участок № 361.
Центр – село Тарлаулы, Коммунальное государственное учреждение "Кызылкиянская общеобразовательная средняя школа имени К.Кадыржанова".
Границы:
село Тарлаулы, все дома.
населенный пункт Копа, все дома.
Оркенский избирательный участок № 363.
Центр – село Оркен, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени С.Нугманова".
Границы:
село Оркен, все дома.
Карагашский избирательный участок № 364.
Центр – село Карагаш, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Ж.Жабаева".
Границы:
село Карагаш, все дома.
Айгызский избирательный участок № 365.
Центр – село Айгыз, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа Айгыз".
Границы:
село Айгыз, все дома.
Коксалинский избирательный участок № 366.
Центр – населенный пункт Коксала, "Бывшее здание начальной школы".
Границы:
населенный пункт Коксала, все дома.
Бидайыкский избирательный участок № 367.
Центр – село Бидайык, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени М.Абеулова".
Границы:
село Бидайык и населенные пункты прилегающие к сельскому округу, все дома.
Мадениетский избирательный участок № 368.
Центр – село Мадениет, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Е.Рахмадиева".
Границы:
село Мадениет, все дома.
Емелтауский избирательный участок № 369.
Центр – село Емелтау, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Т.Кобдикова".
Границы:
село Емелтау, все дома.
Косагашский избирательный участок № 370.
Центр – село Косагаш, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Ч.Валиханова".
Границы:
село Косагаш, все дома.
Баршатасский избирательный участок № 371.
Центр – село Баршатас, Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры села Баршатас".
Границы:
село Баршатас, все дома.
Байкошкарский избирательный участок № 372.
Центр – село Байкошкар, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа Горный".
Границы:
село Байкошкар, все дома.
Малгелдинский избирательный участок № 373.
Центр – село Малгелды, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Т.Есимжанова".
Границы:
село Малгелды и населенные пункты прилегающие к сельскому округу, все дома.