Аягөз ауданының елді мекендеріндегі салық салу объектілерінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № 409 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 желтоқсанда № 7938 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодекісінің 529-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 12 қарашадағы № 475 "Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Аягөз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аягөз ауданының елді мекендеріндегі салық салу объектілерінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Аягөз ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Аягөз ауданының әкімінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Аягөз ауданының әкімінің орынбасары Б. Сүлейменовке жүктелсін.
4. Осы қаулы 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аягөз ауданының әкімі С. Искаков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы қаржы
Министрлігінің мемлекеттік кірістер
Комитеті Шығыс Қазақстан облысы
бойынша мемлекеттік
кірістер Департаментінің
Аягөз ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы С. Жумагалиев
2020 жылғы "___" ______
Аягөз ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 30 қарашасы
№ 409 қаулысына қосымша
Аягөз ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқанжерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Елді мекендеріндегі салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенті
1
Ә. Тәңірбергенов көшесі

Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Аягозского района
Постановление акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 30 ноября 2020 года № 409. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 декабря 2020 года № 7938
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 12 ноября 2018 года № 475 "Об утверждении Методики расчета коэффициента зонирования", акимата Аягозского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Аягозского района, согласно приложению, к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции Аягозского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Аягозского района;
3) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Аягозского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б. Сулейменова.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Аягозского района С. Искаков
"Согласовано"
Руководитель управления
государственных доходов по
Аягозскому району Департамента
государственных доходов по
Восточно-Казахстанской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан С. Жумагалиев
"___" _______2020 года
Приложение
к постановлению акимата
Аягозского района
от 30 ноября 2020 года № 409
Коэффициент зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Аягозского района
Месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Коэффициент зонирования
1
улица А. Танирбергенова