2021-2023 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 55/522-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 8099 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы №44/495-VI "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7989 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16085986,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11155355,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12445,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10699,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4907487,1 мың теңге;
2)шығындар – 16739693,8 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 28850,2 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 42809,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13959,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 682557,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 682557,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 307394,2 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13959,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 389122,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 02.12.2021 № 9/155-VIІ шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізілсін).
2. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 4 тамыздағы №7/58-VII "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VІ шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24025 болып тіркелген) сәйкес 2021 жылға арналған кірістерді бөлу нормативтері орындауға алынсын:

О бюджете Аягозского района на 2021-2023 годы
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 55/522-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 декабря 2020 года № 8099
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года №44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7989) Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16085986,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11155355,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12445,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10699,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4907487,1 тысяч тенге;
2) затраты – 16739693,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 28850,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 42809,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13959,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 682557,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 682557,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 307394,2 тысяч тенге;
погашение займов – 13959,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 389122,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 02.12.2021 № 9/155-VIІ ( вводится в действие с 01.01.2021).
2. Принять к исполнению нормативы распределения доходов на 2021 год, в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 4 августа 2021 года № 7/58-VII "О внесении изменений и дополнения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24025):

1) төлем көзінен салынатын, кірістерден ұсталатын жеке табыс салығы – 96,0%;
2) әлеуметтік салық – 96,0%.";
аталған шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 19.08.2021 № 7/90-VIІ шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізілсін).
3. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенциялардың көлемі 2287101,0 мың теңге сомада ескерілсін.
4. 2021 жылға арналған Аягөз ауданының атқарушы органының резерві 26681,5 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 02.12.2021 № 9/155-VIІ шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізілсін).

1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты - 96,0 %;
2) социальный налог – 96,0 %.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19.08.2021 № 7/90-VIІ ( вводится в действие с 01.01.2021).
3. Учесть в районном бюджете на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районный бюджет в сумме 2287101,0 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Аягозского района на 2021 год в сумме 26681,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 02.12.2021 № 9/155-VIІ ( вводится в действие с 01.01.2021).

5. 4 қосымшаға сәйкес Аягөз аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
6. Осы шешiм 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы А. Касымжанов
Аягөз аудандық мәслихат хатшысы К. Досиханов
Аягөз аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 55/522-VI Шешіміне
1 қосымша
2021 жылға Аягөз ауданының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 02.12.2021 № 9/155-VIІ шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізілсін).
Санаты
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

5. Признать утратившими силу некоторые решения Аягозского районного маслихата согласно приложению 4.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии А. Касымжанов
Секретарь Аягозского районного маслихата К. Досиханов
Приложение 1 к решению
Аягозского районного маслихата
от 25 декабря 2020 года
№ 55/522-VI
Бюджет Аягозского района на 2021 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 02.12.2021 № 9/155-VIІ ( вводится в действие с 01.01. 2021).
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

11461,6
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
11461,6
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
48821,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
48821,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
48821,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
31808,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
15120,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1893,0
12
Көлiк және коммуникация
325955,5
1
Автомобиль көлiгi
275906,7
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
275906,7
020
Көлік инфрақұрылымын дамыту
5621,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
89789,8
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
180495,9
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
50048,8
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
50048,8
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
16619,8
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
33429,0
13
Басқалар
146681,5
9
Басқалар
146681,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26681,5
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
26681,5
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
120000,0
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
120000,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
0,0
14
Борышқа қызмет көрсету
27948,0
1
Борышқа қызмет көрсету
27948,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
27948,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

11461,6
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11461,6
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
48821,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
48821,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
48821,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
31808,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
15120,0
015
Капитальные расходы государственного органа
1893,0
12
Транспорт и коммуникации
325955,5
1
Автомобильный транспорт
275906,7
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
275906,7
020
Развитие транспортной инфраструктуры
5621,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
89789,8
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
180495,9
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
50048,8
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
50048,8
024
Организация внутри поселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
16619,8
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
33429,0
13
Прочие
146681,5
9
Прочие
146681,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26681,5
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
26681,5
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
120000,0
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
120000,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
0,0
14
Обслуживание долга
27948,0
1
Обслуживание долга
27948,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
27948,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета

005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
31167,0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0,0
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
0,0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0,0
Аягөз ауданы мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 55/522-VI шешіміне
4 қосымша
Аягөз аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42/291-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6482 нөмірімен тіркелген, "Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылдың 15 қаңтарында жарияланған);

005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
31167,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
0,0
01
Остатки бюджетных средств
0,0
1
Свободные остатки бюджетных средств
0,0
Приложение 4 к решению
Аягозского районного маслихата
от 25 декабря 2020 года
№ 55/522-VI
Перечень решений Аягозского районного маслихата, признанных утратившими силу
1. решение Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 42/291-VІ "О бюджете Аягозского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6482, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2020 года);

2. Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 45/336-VI "2020-2022 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №42/291-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6869 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылдың 16 сәуірінде жарияланған);
3. Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 сәуірдегі № 46/369-VI "2020-2022 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №42/291-VI шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6932 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылдың 23 сәуірінде жарияланған);
4. Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 сәуірдегі № 47/372-VI "2020-2022 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" шешімі Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №42/291-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7035 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылдың 06 мамырында жарияланған);
5. Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 мамырдағы № 48/378-VI "2020-2022 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №42/291-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7133 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылдың 03 маусымында жарияланған);
6. Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 02 шілдесінде № 49/405-VI "2020-2022 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №42/291-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7289 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылдың 16 шілдесінде жарияланған);
7. Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 07 тамызында № 50/420-VI "2020-2022 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №42/291-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7444 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылдың 17 тамызында жарияланған);

2. решение Аягозского районного маслихата от 31 марта 2020 года № 45/336-VI "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №42/291-VІ "О бюджете Аягозского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6869, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 апреля 2020 года);
3. решение Аягозского районного маслихата от 14 апреля 2020 года № 46/369-VI "О внесении изменения в решение Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №42/291-VІ "О бюджете Аягозского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6932, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 апреля 2020 года);
4. решение Аягозского районного маслихата от 27 апреля 2020 года № 47/372-VI "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №42/291-VІ "О бюджете Аягозского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7035, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 06 мая 2020 года);
5. решение Аягозского районного маслихата от 21 мая 2020 года № 48/378-VI "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №42/291-VІ "О бюджете Аягозского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7133, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 03 июня 2020 года);
6. решение Аягозского районного маслихата от 02 июля 2020 года № 49/405-VI "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №42/291-VІ "О бюджете Аягозского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7289, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 июля 2020 года);
7. решение Аягозского районного маслихата от 07 августа 2020 года № 50/420-VI "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №42/291-VІ "О бюджете Аягозского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7444, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 августа 2020 года);

8. Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 04 қыркүйектегі № 52/432-VI "2020-2022 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №42/291-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7523 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылдың 15 қыркүйегінде жарияланған);
9. Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қазандағы № 53/469-VI "2020-2022 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №42/291-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7774 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылдың 09 қарашасында жарияланған);
10. Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қарашадағы № 54/498-VI "2020-2022 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №42/291-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7927 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылдың 09 желтоқсанында жарияланған).

8. решение Аягозского районного маслихата от 04 сентября 2020 года № 52/432-VI "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №42/291-VІ "О бюджете Аягозского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7523, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 сентября 2020 года);
9. решение Аягозского районного маслихата от 23 октября 2020 года № 53/469-VI "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №42/291-VІ "О бюджете Аягозского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7774, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 ноября 2020 года);
10. решение Аягозского районного маслихата от 27 ноября 2020 года № 54/498-VI "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №42/291-VІ "О бюджете Аягозского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7927, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 декабря 2020 года).