2021-2023 жылдарға арналған Аягөз ауданының Өркен ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 55/548-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 қаңтарда № 8299 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 55/522-VІ "2021-2023 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8099 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Өркен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24664,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 716,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23948,0 мың теңге;
2) шығындар – 25176,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 512,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 512,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 512,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 05.11.2021 № 8/149-VIІ шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете Оркенского сельского округа Аягозского района на 2021-2023 годы
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 55/548-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 января 2021 года № 8299
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 55/522-VI "О бюджете Аягозского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8099), Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Оркенского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 24664,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 716,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23948,0 тысяч тенге;
2)затраты – 25176,9 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 512,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 512,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 512,9 тысяч тенге..
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.11.2021 № 8/149-VIІ (вводится в действие с 01.01.2021).

2. 4 қосымшаға сәйкес Аягөз аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешiм 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Касымжанов
Аягөз аудандық мәслихат хатшысы К. Досиханов
Аягөз аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 55/548-VI шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған Өркен ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 05.11.2021 № 8/149-VIІ шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

2. Признать утратившими силу некоторые решения Аягозского районного маслихата согласно приложению 4.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии А. Касымжанов
Секретарь Аягозского районного маслихата К. Досиханов
Приложение 1 к решению
Аягозского районного маслихата
от 25 декабря 2020 года
№ 55/548-VI
Бюджет Оркенского сельского округа на 2021 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.11.2021 № 8/149-VIІ (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 55/548-VI шешіміне
4 қосымша
Аягөз аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №43/319-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Аягөз ауданының Өркен ауылдық округінің бюджеті туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6594 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылдың 22 қаңтарында жарияланған);
2. Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 сәуірдегі №46/362-VI "2020-2022 жылдарға арналған Аягөз ауданының Өркен ауылдық округінің бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №43/319-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6969 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылдың 30 сәуірінде жарияланған);
3. Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қыркүйектегі №52/464-VI "2020-2022 жылдарға арналған Аягөз ауданының Өркен ауылдық округінің бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №43/319-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7584 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылдың 29 қыркүйегінде жарияланған);
4. Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 06 қарашадағы №53/493-VI "2020-2022 жылдарға арналған Аягөз ауданының Өркен ауылдық округінің бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №43/319-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7813 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылдың 18 қарашада жарияланған);
5. Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 08 желтоқсандағы №54/518-VI "2020-2022 жылдарға арналған Аягөз ауданының Өркен ауылдық округінің бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №43/319-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7960 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылдың 14 желтоқсанда жарияланған).

от 25 декабря 2020 года
№ 55/548-VI
Перечень решений Аягозского районного маслихата, признанных утратившими силу
1. решение Аягозского районного маслихата от 10 января 2020 года №43/319-VІ "О бюджете Оркенского сельского округа Аягозского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6594, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 января 2020 года);
2. решение Аягозского районного маслихата от 14 апреля 2020 года №46/362-VI "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 10 января 2020 года №43/319-VІ "О бюджете Оркенского сельского округа Аягозского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6969, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 апреля 2020 года);
3. решение Аягозского районного маслихата от 16 сентября 2020 года №52/464-VI "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 10 января 2020 года №43/319-VІ "О бюджете Оркенского сельского округа Аягозского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7584, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 сентября 2020 года);
4. решение Аягозского районного маслихата от 06 ноября 2020 года №53/493-VI "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 10 января 2020 года №43/319-VІ "О бюджете Оркенского сельского округа Аягозского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7813, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 ноября 2020 года);
5. решение Аягозского районного маслихата от 08 декабря 2020 года №54/518-VI "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 10 января 2020 года №43/319-VІ "О бюджете Оркенского сельского округа Аягозского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7960, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 декабря 2020 года).