2020-2022 жылдарға арналған Ерназар ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 49/11-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қаңтарда № 6614 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 62/11-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 29.12.2020 № 62/11-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 48/3-VI "2020-2022 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6502 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Ерназар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30010,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –4900,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге
трансферттер түсімі – 25110,0 мың теңге;
2) шығындар – 39356,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың
теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9346,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9346,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9346,9 мың теңге. 1) кірістер – 30010,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –4900,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге
трансферттер түсімі – 25110,0 мың теңге;
2) шығындар – 39356,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың
теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9346,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9346,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9346,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 12.11.2020 № 58/10-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған Ерназар ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемі 24 410,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Бесқарағай аудандық мәслихатының 4 қосымшаға сәйкес кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

О бюджете Ерназаровского сельского округа на 2020-2022 годы
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 января 2020 года № 49/11-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 января 2020 года № 6614. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2020 года № 62/11-VI
Сноска. Утратило силу - решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.12.2020 № 62/11-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Бескарагайского районного маслихата от 6 января 2020 года № 48/3-VI "О бюджете Бескарагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6502) Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Ерназаровского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30010,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4900,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25110,0 тысяч тенге;
2) затраты – 39356,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9346,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9346,9 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тысяч тенге;
погашения займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9346,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.11.2020 № 58/10-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Ерназаровского сельского округа на 2020 год в сумме 24 410,0 тысяч тенге.
3. Признать утратившими силу некоторые решения Бескарагайского районного маслихата согласно приложения 4.

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0,0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0,0
Бесқарағай
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 16 қаңтардағы
№ 49/11-VІ шешіміне
4 қосымша
Бесқарағай аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) Бесқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 35/5-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Ерназар ауылдық округінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-7-155 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 17 қаңтарда жарияланған) шешімі;

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0,0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0,0
Приложение 4
к решению Бескарагайского
районного маслихата
от 16 января 2020 года
№ 49/11-VІ
Перечень утративших силу некоторых решений Бескарагайского районного маслихата
1) решение Бескарагайского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 35/5-VІ "О бюджете Ерназаровского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-7-155, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2019 года);

2) Бесқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 37/8-VІ Бесқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 35/5-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Ерназар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5855 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 30 сәуірде жарияланған) шешімі;
3) Бесқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 қарашадағы № 45/4-VІ Бесқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 35/5-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Ерназар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6338 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 6 желтоқсанда жарияланған) шешімі.

2) решение Бескарагайского районного маслихата от 10 апреля 2019 года № 37/8-VІ "О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 35/5-VІ "О бюджете Ерназаровского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5855, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 апреля 2019 года);
3) решение Бескарагайского районного маслихата от 26 ноября 2019 года № 45/4-VІ "О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 35/5-VІ "О бюджете Ерназаровского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6338, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 декабря 2019 года).