2020-2022 жылдарға арналған Беген ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 49/4-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қаңтарда № 6622 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 62/4-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 29.12.2020 № 62/4-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1- бабының 2-тармағына, 75- бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 48/3-VI "2020-2022 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6502 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Беген ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер– 40980,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2913,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1198,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36868,5 мың теңге;
2) шығындар – 40980,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0,0 мың теңге.

О бюджете Бегенского сельского округа на 2020-2022 годы
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 января 2020 года № 49/4-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 января 2020 года № 6622. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2020 года № 62/4-VI
Сноска. Утратило силу - решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.12.2020 № 62/4-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бескарагайского районного маслихата от 6 января 2020 года № 48/3-VI "О бюджете Бескарагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6502) Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бегенского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 40980,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2913,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1198,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –36868,5 тысяч тенге;
2) затраты – 40980,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов –0,0 тысяч тенге;
погашения займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 12.11.2020 № 58/4-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған Беген ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемі 23 489 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Х. Мукинов
Бесқарағай аудандық мәслихатының хатшысы К. Садыков
Бесқарағай
аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.11.2020 № 58/4-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Бегенского сельского округа на 2020 год в сумме 23 489 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Х. Мукинов
Секретарь Бескарагайского районного маслихата К. Садыков
Приложение 1
к решению Бескарагайского
районного маслихата