"Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 наурыздағы № 41-6-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 47-8-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 сәуірде № 6879 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 шілдедегі № 51-10-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 03.07.2020 № 51-10-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 наурыздағы № 41-6-V "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4473 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2016 жылғы 13 сәуірде, "Аудан тынысы", "Пульс района" аудандық газеттерінде 2016 жылғы 15 сәуірде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеуде:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Митингiлер және жиналыстар өткізілетін орындар:
Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы, Достық көшесі, 217 "Бородулиха аудандық мәдениет бөлімінің Мәдениет үйі" КМҚК ғимаратының алдындағы алаң;
Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы, Молодежная көшесі, 25 "ШҚО Бородулиха ауданының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" ММ ғимаратының алдындағы алаң.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Кудушев
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов

О внесении изменения в решение Бородулихинского районного маслихата от 18 марта 2016 года № 41-6-V "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 31 марта 2020 года № 47-8-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 апреля 2020 года № 6879. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 3 июля 2020 года № 51-10-VI
Сноска. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.07.2020 № 51-10-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 18 марта 2016 года № 41-6-V "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4473, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 апреля 2016 года, в районных газетах "Аудан тынысы", "Пульс района" 15 апреля 2016 года) следующее изменение:
в дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Места проведения митингов и собраний:
Бородулихинский район, село Бородулиха, улица Достық, 217 площадь перед зданием КГКП "Дом культуры Бородулихинского районного отдела культуры";
Бородулихинский район, село Бородулиха, улица Молодежная, 25 площадь перед зданием ГУ "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния Бородулихинского района ВКО".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Байгонысов
Секретарь маслихата Д. Бралинов