"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 45-5-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 шілдедегі № 51-5-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 шілдеде № 7291 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-5-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 56-5-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы № 39/430-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7207 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 45-5-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6500 нөмірімен тіркелген, Казакстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 16 қантарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7030938,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1063299,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10830,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 32906 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5923901,9 мың теңге;
2) шығындар – 7421142 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 107225 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 139178 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 31953 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 45-5-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 3 июля 2020 года № 51-5-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 июля 2020 года № 7291. Утратило силу - решением маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 56-5-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 56-5-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 июня 2020 года № 39/430-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7207), Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 45-5-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6500, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 7030938,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1063299,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10830,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 32906 тысяч тенге;
поступления трансфертов –5923901,9 тысяч тенге;
2) затраты – 7421142 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 107225 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 139178 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 31953 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -497428,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 497428,7 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 418610 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 31953 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 110771,7 мың теңге.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 1374554 мың теңге сомасында ескерілсін.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және кредиттер 571651 мың теңге сомасында ескерілсін.";
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

5) дефицит (профицит) бюджета – -497428,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 497428,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 418610 тысяч тенге;
погашение займов – 31953 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 110771,7 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 1374554 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты и кредиты из областного бюджета в сумме 571651 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:

"11. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен дамуға арналған нысаналы трансферттер 80621,8 мың теңге сомасында ескерілсін.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес аталған шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Ежова
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 3 шілдесі

"11. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 80621,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии В. Ежова
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение к решению
Бородулихинского
районного маслихата
от 3 июля 2020 года

66733
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
142905
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
142905
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26307
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
50713
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
27
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12071
023
Әдістемелік жұмыс
17622
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2920
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
33245
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
644587,5
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
203854
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
5790
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2012
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
3778
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
198064
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
198064
2
Әлеуметтік көмек
422168,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
422168,5
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
132087
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
48273
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
23088
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3010
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
48093,5
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
123979
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
5052
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
38586
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18565
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

66733
9
Прочие услуги в области образования
142905
464
Отдел образования района (города областного значения)
142905
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
26307
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
50713
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
27
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка- сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12071
023
Методическая работа
17622
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2920
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
33245
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
644587,5
1
Социальное обеспечение
203854
464
Отдел образования района (города областного значения)
5790
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2012
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
3778
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
198064
010
Государственная адресная социальная помощь
198064
2
Социальная помощь
422168,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
422168,5
004
Программа занятости
132087
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
48273
007
Оказание жилищной помощи
23088
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3010
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
48093,5
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
123979
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5052
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
38586
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18565
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)