Бородулиха аудандық мәслихатының шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 шілдедегі № 51-10-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 шілдеде № 7335 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 наурыздағы № 41-6-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4473 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2016 жылғы 13 сәуірде, "Пульс района", "Аудан тынысы" аудандық газеттерінде 2016 жылғы 15 сәуірде жарияланған) шешімі;
2) "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 наурыздағы № 41-6-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 47-8-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6879 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 16 сәуірде, "Пульс района", "Аудан тынысы" аудандық газеттерінде 2020 жылғы 24 сәуірде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Ежова
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов

О признании утратившими силу решений Бородулихинского районного маслихата
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 3 июля 2020 года № 51-10-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 июля 2020 года № 7335
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение Бородулихинского районного маслихата от 18 марта 2016 года № 41-6-V "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4473, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 апреля 2016 года, в районных газетах "Пульс района", "Аудан тынысы" 15 апреля 2016 года);
2) решение Бородулихинского районного маслихата от 31 марта 2020 года № 47-8-VI "О внесении изменения в решение Бородулихинского районного маслихата от 18 марта 2016 года № 41-6-V "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6879, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 апреля 2020 года, в районных газетах "Пульс района", "Аудан тынысы" 24 апреля 2020 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Ежова
Секретарь районного маслихата У. Майжанов